Oprogramowanie XProtect Professional+

Dlaczego XProtect® Professional+?

XProtect® Professional+ to oprogramowanie do zarządzania nagraniami (VMS) oparte na IP opracowane przez firmę Milestone. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla firm średniej wielkości posiadających kilka oddziałów. Obsługuje ono nieograniczoną liczbę urządzeń i serwerów.

Dzięki wielowarstwowym mapom i funkcjom pełnego zarządzania alarmami, wgląd w całą instalację jest kompletny i łatwy. Ten system świetnie sprawdzi się w instytucjach, szkołach, sieciach detalicznych oraz zakładach produkcyjnych.

Akceleracja sprzętowa

Obsługa wspomaganego sprzętowo wykrywania ruchu w obrazie wideo zapewnia najlepszą wydajność systemu w branży i jednocześnie pozwala obniżyć ogólne koszty użytkowania.

Powiadomienia Push

System automatycznie powiadomi Cię, gdy nastąpi zdarzenie, które będzie wymagało Twojego działania.

Prędkość nagrywania min. 3,1 Gbit/s

Korzystając z silnika nagrywania o najlepszej wydajności na rynku, otrzymujesz niezawodny system, na który zawsze możesz liczyć.

MIP SDK

Architektura XProtect®, oparta na otwartej platformie i zestaw Milestone Integration Platform Software Development Kit (MIP SDK) umożliwiają tworzenie potężnych integracji oraz zapewniają nieograniczoną funkcjonalność. Dzięki ciągle powiększającej się społeczności producentów kamer, dostawców aplikacji i twórców oprogramowania, z których każdy pracuje nad tworzeniem integracji i rozszerzeń dla rozwiązania XProtect®.

Integracja z aplikacjami innych producentów

Możliwość bezpośredniej integracji i wbudowywania aplikacji innych producentów, takich jak kontrola dostępu, zliczanie osób oraz analityka wideo, w oprogramowanie w celu uzyskania jednego, ujednoliconego i łatwego w użyciu systemu. Skorzystaj z Milestone Marketplace.

Metadane

Zapewnij dodatkową wartość, łącząc wideo z metadanymi, takimi jak współrzędne GPS, mapy cieplne, dane dotyczące ruchu i rozpoznawanie twarzy.

H.265

Zmniejsz koszt przechowywania wideo, korzystając z najnowszej technologii kompresji wideo H.265.

Skalowalność

Aby uzyskać większą pojemność, więcej możliwości lub lokalizacji, wystarczy wymienić licencję na bardziej zaawansowany wariant oprogramowania XProtect®. System, który skaluje się wraz z Twoimi potrzebami.

Scentralizowane zarządzanie

Skaluj system, jednocześnie zarządzając wydajniej wszystkim z jednego centralnego miejsca dzięki funkcji zarządzania scentralizowanego.

Bez limitów

Dzięki obsłudze nieograniczonej liczby użytkowników, kamer i serwerów możesz rozłożyć instalację na kilka serwerów i zakładów.

Łatwa aktualizacja

W razie potrzeby rozszerzenia zakresu oprogramowania, prosta funkcja wymiany licencji pozwoli Ci zaktualizować swój obecny system do jednego z bardziej zaawansowanych wariantów oprogramowania XProtect®.

 

Mapy wielowarstwowe i menadżer alarmów

Korzystając z map wielowarstwowych przedstawiających kanały wideo na żywo oraz dokładne lokalizacje kamer masz ciągły podgląd na całą instalację. Możliwość pracy w bardziej inteligentny sposób daje wbudowany menedżer alarmów, który zapewnia skonsolidowany wgląd w alarmy zabezpieczeń i systemowe, umożliwiając ich natychmiastową weryfikację.

Scentralizowane wyszukiwanie

Oszczędzaj czas, korzystając z zaawansowanych narzędzi do wyszukiwania, które pomagają łatwo i bardzo szybko znaleźć to, czego szukasz.

Dwukierunkowy dźwięk

Aktywne monitorowanie punktów wejścia i komunikowanie się z ludźmi przy bramkach dzięki obsłudze dwukierunkowego dźwięku.

Zakładki

Przeprowadź skuteczne dochodzenie na podstawie monitoringu wizyjnego. Oznacz zakładką sekwencje wideo, którymi jesteś szczególnie zainteresowany, jednocześnie oglądając wideo na żywo.

Przechowywanie i wydajność

Nagrane wideo jest przechowywane przez nieograniczony czas i masz do niego zawsze dostęp. Wbudowany silnik reguł pozwala zautomatyzować wiele zabezpieczeń, co zwiększa wydajność roboczą.

Ochrona hasłem i podwójne uwierzytelnianie

Aby materiał dowodowy nie dostał się w niepowołane ręce, możesz zabezpieczyć pliki wideo hasłem i ograniczyć dostęp tylko dla uprawnionych użytkowników. Zapewnij dodatkowy poziom bezpieczeństwa, przydzielając użytkownikowi dostęp do interfejsu przeglądania, który może uzyskać dopiero, gdy drugi użytkownik potwierdzi login w ramach uwierzytelniania podwójnego.

HTTPS

Obsługa komunikacji HTTPS między serwerami rejestrującymi, podłączonymi kamerami i pozostałymi urządzeniami zabezpieczającymi.

Szyfrowanie

Szyfrowanie oparte na certyfikatach, które pozwala zabezpieczyć komunikację danych (wideo, dźwięk, metadane), stosowane pierwotnie na serwerze rejestrującym, a następnie przekazywane na podłączone komponenty.

Najważniejsze funkcje

Wydajność i skalowalność

Scentralizowane zarządzanie

Obsługa Microsoft Active Directory

Bufor nagrywania przedalarmowego w pamięci RAM

Dekodowanie obrazu wideo wspomagane sprzętowo (Quick Sync)

Nośnik danych

Scalable Video Quality Recording™

Integracja

Integracja z aplikacjami innych producentów

XProtect® Screen Recorder

Meta dane

Dodatki XProtect®

Zgodność operacyjna

Milestone Interconnect / Zdalna strona

Cyberbezpieczeństwo i uprawnienia użytkowników

Uwierzytelnianie Kerberos

Szyfrowanie komunikacji (serwer rejestrujący, zarządzający i usług mobilnych)

Ograniczanie uprawnień użytkowników według typu klienta (XProtect® Clients)

Podwójne uwierzytelnianie

Monitorowanie i dochodzenia

Funkcja mapy

Scentralizowane wyszukiwanie

Maskowanie prywatności

Powiadamianie natychmiastowe

Menedżer alarmów

Panel Customer Dashboard

Ręczne dodawanie zakładek

Praca awaryjna i nadmiarowość

Awaryjny serwer zdarzeń

Awaryjny serwer zarządzający

Produkty milestone |XProtect®

Znajdź produkt, którego potrzebujesz

Odpowiedz na kilka pytań i wybierz najlepszy wariant:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszym działem handlowym!