Oprogramowanie XProtect Corporate+

Dlaczego XProtect® Corporate+?

XProtect® Corporate to oprogramowanie do zarządzania nagraniami (VMS) oparte na IP opracowane przez ekspertów z firmy Milestone. Zaawansowany monitoring wideo dla operacji o krytycznym znaczeniu 24/7. Rozwiązanie to przeznaczone jest dla dużych instalacji o wysokim poziomie bezpieczeństwa, wymagających ciągłego dostępu do wideo. Zapewnia ono kompletną ochronę integralności wideo z jednoczesnym maksymalnym zwiększeniem wydajności sprzętu. Centralne zarządzanie, wbudowana ściana wizyjna i obsługa serwerów nagrywających w trybie awaryjnym sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla instalacji o wysokim priorytecie, takich jak lotniska, miasta, terminale kolejowe, czy instytucje federalne.

Jest to system o dużej dostępności. Administrowanie wszystkimi elementami i ustawieniami systemu jest w jednym, centralnym miejscu. Do tego serwery awaryjne działające, jako wsparcie dla głównych serwerów nagrywania można łączyć w grupy o dużej dostępności.

XProtect® Corporate ma możliwość obsługi zintegrowanej i niezależnej od sprzętu ściany monitorów, która gwarantuje szczegółowe rozpoznanie wizualne sytuacji.

Prędkość nagrywania min. 3,1 Gbit/s

Usługa wysokowydajnego, natywnego 64-bitowego Microsoft Windows® serwera rejestrującego z udokumentowaną przepustowością nagrywania co najmniej 3,1 Gbit/s.

Akceleracja sprzętowa

Obsługa wspomaganego sprzętowo dekodowania wideo NVIDIA© i Intel© zapewniająca niezrównaną wydajność, mniejsze obciążenie CPU oraz niższe koszty generowane przez system.

Nośnik danych i serwery awaryjne

Dzięki obsłudze nośników danych możesz zaprojektować rozwiązanie, które będzie zoptymalizowane pod kątem dostępności przepustowości, jednocześnie zapewniając bezpieczną rejestrację podczas awarii systemu lub przestojów związanych z konserwacją.

Powiadomienia Push

Aktywne, zdalne monitorowanie stanu systemu w Internecie, pozwalające firmie działać bez zakłóceń i podjąć szybką reakcję w razie potrzeby. Natychmiastowe powiadomienia Push, żebyś był zawsze na bieżąco.

Milestone Federated Architecture

Podłącz nieograniczoną liczbę zakładów korzystających z oprogramowania XProtect® Corporate i XProtect® Expert w ramach hierarchii typu parent/child, aby Twój monitoring wizyjny był maksymalnie elastyczny.

Scentralizowane zarządzanie

Zarządzaj wieloma instalacjami za pomocą centrali XProtect® Corporate, wykorzystując Milestone Interconnect, jako oszczędne rozwiązanie dla działalności rozproszonej.

Bez limitów

Zapewnij dodatkową wartość, łącząc wideo z metadanymi, takimi jak współrzędne GPS, mapy cieplne, dane dotyczące ruchu, LPR i rozpoznawanie twarzy z urządzeń inteligentnych i IoT.

Skalowalność

Aby uzyskać większą pojemność, więcej możliwości lub lokalizacji, wystarczy wymienić licencję na bardziej zaawansowany wariant oprogramowania XProtect®. System, który skaluje się wraz z Twoimi potrzebami.

Scentralizowane zarządzanie

Skaluj system, jednocześnie zarządzając wydajniej wszystkim z jednego centralnego miejsca dzięki funkcji zarządzania scentralizowanego.

Bez limitów

Dzięki obsłudze nieograniczonej liczby użytkowników, kamer i serwerów możesz rozłożyć instalację na kilka serwerów i zakładów.

Łatwa aktualizacja

W razie potrzeby rozszerzenia zakresu oprogramowania, prosta funkcja wymiany licencji pozwoli Ci zaktualizować swój obecny system do jednego z bardziej zaawansowanych wariantów oprogramowania XProtect®.

XProtect Smart Wall

Wszechstronne rozpoznanie sytuacji poprzez dogłębny, jednoczesny wgląd w materiały wideo dzięki wbudowanej opcji obsługi ściany monitorów Milestone.

Mapy wielowarstwowe i menadżer alarmów

Korzystając z map wielowarstwowych przedstawiających kanały wideo na żywo oraz dokładne lokalizacje kamer masz ciągły podgląd na całą instalację. Możliwość pracy w bardziej inteligentny sposób daje wbudowany menedżer alarmów, który zapewnia skonsolidowany wgląd w alarmy zabezpieczeń i systemowe, umożliwiając ich natychmiastową weryfikację.

Scentralizowane wyszukiwanie

Wyszukuj wideo, ruch, alarmy, zdarzenia i zakładki w jednym miejscu. Zapisuj szablony wyszukiwania i szybko przeprowadzaj przyszłe dochodzenia.

Oznaczanie wideo zakładkami

Przeprowadź skuteczne dochodzenie na podstawie monitoringu wizyjnego. Oznacz zakładką sekwencje wideo, którymi jesteś szczególnie zainteresowany, jednocześnie oglądając wideo na żywo.

Dwukierunkowy dźwięk

Dodaj dźwięk do wideo dzięki obsłudze jedno i dwukierunkowego dźwięku w panelu klienta Smart, Web i Mobile. Pozwala to na aktywne monitorowanie punktów wejścia i komunikowanie się z ludźmi przy bramkach.

Silnik reguł

Zautomatyzuj standardowe funkcje zabezpieczeń dzięki wbudowanemu silnikowi reguł i zwiększ wydajność działań operacyjnych, minimalizując konieczność podejmowania ręcznych interwencji.

Ochrona hasłem i podwójne uwierzytelnianie

Aby materiał dowodowy nie dostał się w niepowołane ręce, możesz zabezpieczyć pliki wideo hasłem i ograniczyć dostęp tylko dla uprawnionych użytkowników. Dodatkowy poziom bezpieczeństwa dzięki przydzielaniu użytkownikom dostępu na potrzeby wyświetlania interfejsów.

Bezpieczny eksport

Dodatkowe szyfrowanie, podpisy cyfrowe i ochrona przed ponownym eksportem, dzięki którym wyeksportowany materiał jest w 100 % autentyczny.

HTTPS

XProtect® Corporate oferuje szereg mechanizmów bezpieczeństwa, które zapewniają odporność systemu na wewnętrzne i zewnętrzne zagrożenia bezpieczeństwa, bez uszczerbku dla elastyczności i użyteczności systemu. Obsługa komunikacji HTTPS między serwerami rejestrującymi, podłączonymi kamerami i pozostałymi urządzeniami zabezpieczającymi.

Szyfrowanie

Dwustronne szyfrowanie na podstawie certyfikatów, przeprowadzane między serwerami nagrywającymi i wszystkimi pozostałymi komponentami systemu.

Najważniejsze funkcje

Wydajność i skalowalność

Scentralizowane zarządzanie

Obsługa Microsoft Active Directory

Bufor nagrywania przedalarmowego w pamięci RAM

Dekodowanie obrazu wideo wspomagane sprzętowo (Quick Sync)

Nośnik danych

Scalable Video Quality Recording™

Dekodowanie obrazu wideo wspomagane sprzętowo (NVIDIA)

Monitor systemu

Integracja

Integracja z aplikacjami innych producentów

XProtect® Screen Recorder

Meta dane

Dodatki XProtect®

XProtect® Smart Wall

Zgodność operacyjna

Milestone Interconnect / Centralna, zdalna strona

Milestone Federated Architecture™ / Centralna, zdalna strona

Cyberbezpieczeństwo i uprawnienia użytkowników

Uwierzytelnianie Kerberos

Szyfrowanie komunikacji (serwer rejestrujący, zarządzający i usług mobilnych)

Ograniczanie uprawnień użytkowników według typu klienta (XProtect® Clients)

Podwójne uwierzytelnianie

Szyfrowanie bazy danych mediów i cyfrowe podpisywanie

Poziomy uprawnień

Weryfikacja dwuetapowa

Monitorowanie i dochodzenia

Funkcja mapy

Scentralizowane wyszukiwanie

Maskowanie prywatności

Powiadamianie natychmiastowe

Menedżer alarmów

Panel Customer Dashboard

Ręczne dodawanie zakładek

Zakładki w oparciu o reguły

Smart Map

Blokada dowodów

Praca awaryjna i nadmiarowość

Awaryjny serwer zdarzeń

Awaryjny serwer zarządzający

Awaryjne serwery rejestrujące, działające jednocześnie z serwerem głównym lub oczekujące w gotowości

Produkty milestone |XProtect®

Znajdź produkt, którego potrzebujesz

Odpowiedz na kilka pytań i wybierz najlepszy wariant:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszym działem handlowym!