Oprogramowanie XProtect Expert+

Dlaczego XProtect® Expert+?

XProtect® Expert to zaawansowane oprogramowanie do zarządzania nagraniami (VMS) oparte na IP opracowane przez firmę Milestone. Jest to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla średnich i dużych instalacji wymagających aktywnego monitorowania na żywo. Zapewnia ono kompletną ochronę integralności wideo z jednoczesnym maksymalnym zwiększeniem wydajności sprzętu. Centralne zarządzanie, obsługa nośników danych i awaryjne serwery rejestrujące oraz obsługa opcjonalnej ściany monitorów sprawiają, że to oprogramowanie polecane jest do instalacji rozłożonych na wiele miejsc, takich jak magazyny i stadiony.

Jest to system o dużej dostępności. Administrowanie wszystkimi elementami i ustawieniami systemu jest w jednym, centralnym miejscu. Do tego serwery awaryjne działające, jako wsparcie dla głównych serwerów nagrywania można łączyć w grupy o dużej dostępności.

XProtect® Expert ma możliwość obsługi opcjonalnej zintegrowanej i niezależnej od sprzętu ściany monitorów, która gwarantuje szczegółowe rozpoznanie wizualne sytuacji.

Akceleracja sprzętowa

Obsługa wspomaganego sprzętowo dekodowania wideo NVIDIA© i Intel© zapewniająca niezrównaną wydajność, mniejsze obciążenie CPU oraz niższe koszty generowane przez system.

Nośnik danych i serwery awaryjne

Dzięki obsłudze nośników danych możesz zaprojektować rozwiązanie, które będzie zoptymalizowane pod kątem dostępności przepustowości, jednocześnie zapewniając bezpieczną rejestrację podczas awarii systemu lub przestojów związanych z konserwacją.

Powiadomienia Push

System automatycznie powiadomi Cię, gdy nastąpi zdarzenie, które będzie wymagało Twojego działania.

MIP SDK

Architektura XProtect®, oparta na otwartej platformie i zestaw Milestone Integration Platform Software Development Kit (MIP SDK) umożliwiają tworzenie potężnych integracji oraz zapewniają nieograniczoną funkcjonalność. Dzięki ciągle powiększającej się społeczności producentów kamer, dostawców aplikacji i twórców oprogramowania, z których każdy pracuje nad tworzeniem integracji i rozszerzeń dla rozwiązania XProtect®.

Integracja z aplikacjami innych producentów

Możliwość bezpośredniej integracji i wbudowywania aplikacji innych producentów, takich jak kontrola dostępu, zliczanie osób oraz analityka wideo, w oprogramowanie w celu uzyskania jednego, ujednoliconego i łatwego w użyciu systemu. Skorzystaj z Milestone Marketplace.

Metadane

Zapewnij dodatkową wartość, łącząc wideo z metadanymi, takimi jak współrzędne GPS, mapy cieplne, dane dotyczące ruchu i rozpoznawanie twarzy.

H.265

Zmniejsz koszt przechowywania wideo, korzystając z najnowszej technologii kompresji wideo H.265.

Bez limitów

Dzięki obsłudze nieograniczonej liczby użytkowników, kamer i serwerów możesz rozłożyć instalację na kilka serwerów i zakładów.

Model licencjonowania oparty na liczbie urządzeń

Prosty model licencjonowania oparty na liczbie urządzeń pozwala wybrać liczbę licencji dla urządzeń, których potrzebujesz obecnie, zapewniając jednocześnie swobodę pozwalającą bez problemu dodać kolejne urządzenia w przyszłości. Możesz podłączyć dowolną kamerę, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom i budżetowi, jakim dysponujesz, w tym także urządzenia zgodne z ONVIF.

Milestone Federated Architecture

Podłącz nieograniczoną liczbę zakładów korzystających z oprogramowania XProtect® Corporate i XProtect® Expert w ramach hierarchii typu parent/child, aby Twój monitoring wizyjny był maksymalnie elastyczny.

XProtect® Smart Wall

Wszechstronne rozpoznanie sytuacji poprzez dogłębny, jednoczesny wgląd w materiały wideo dzięki obsłudze ściany monitorów Milestone.

Mapy wielowarstwowe i menadżer alarmów

Korzystając z map wielowarstwowych przedstawiających kanały wideo na żywo oraz dokładne lokalizacje kamer masz ciągły podgląd na całą instalację. Możliwość pracy w bardziej inteligentny sposób daje wbudowany menedżer alarmów, który zapewnia skonsolidowany wgląd w alarmy zabezpieczeń i systemowe, umożliwiając ich natychmiastową weryfikację.

Scentralizowane wyszukiwanie

Oszczędzaj czas, korzystając z zaawansowanych narzędzi do wyszukiwania, które pomagają łatwo i bardzo szybko znaleźć to, czego szukasz.

Oznaczanie wideo zakładkami

Przeprowadź skuteczne dochodzenie na podstawie monitoringu wizyjnego. Oznacz zakładką sekwencje wideo, którymi jesteś szczególnie zainteresowany, jednocześnie oglądając wideo na żywo.

Silnik reguł

Zautomatyzuj standardowe funkcje zabezpieczeń dzięki wbudowanemu silnikowi reguł i zwiększ wydajność działań operacyjnych, minimalizując konieczność podejmowania ręcznych interwencji.

HTTPS

Obsługa komunikacji HTTPS między serwerami rejestrującymi, podłączonymi kamerami i pozostałymi urządzeniami zabezpieczającymi.

Dwukierunkowe szyfrowanie

Szyfrowanie oparte na certyfikatach, które pozwala zabezpieczyć komunikację danych (wideo, dźwięk, metadane), stosowane pierwotnie na serwerze rejestrującym, a następnie przekazywane na podłączone komponenty.

Bezpieczny eksport

Dodatkowe szyfrowanie, podpisy cyfrowe i ochrona przed ponownym eksportem, dzięki którym wyeksportowany materiał jest w 100% autentyczny.

Ochrona hasłem i podwójne uwierzytelnianie

Aby materiał dowodowy nie dostał się w niepowołane ręce, możesz zabezpieczyć pliki wideo hasłem i ograniczyć dostęp do uprawnionych użytkowników. Zapewnij dodatkowy poziom bezpieczeństwa, przydzielając użytkownikowi dostęp do interfejsu przeglądania, który może on uzyskać dopiero, gdy drugi użytkownik potwierdzi login w ramach uwierzytelniania podwójnego.

Regulowany interfejs użytkownika

Regulowany interfejs użytkownika pozwala zoptymalizować panel użytkownika, dopasowując go do ról i obowiązków, za które odpowiada.

Najważniejsze funkcje

Wydajność i skalowalność

Scentralizowane zarządzanie

Obsługa Microsoft Active Directory

Bufor nagrywania przedalarmowego w pamięci RAM

Dekodowanie obrazu wideo wspomagane sprzętowo (Quick Sync)

Nośnik danych

Scalable Video Quality Recording™

Dekodowanie obrazu wideo wspomagane sprzętowo (NVIDIA)

Monitor systemu

Integracja

Integracja z aplikacjami innych producentów

XProtect® Screen Recorder

Meta dane

Dodatki XProtect®

XProtect® Smart Wall – opcjonalnie

Zgodność operacyjna

Milestone Interconnect / Zdalna strona

Milestone Federated Architecture™ / Zdalna strona

Cyberbezpieczeństwo i uprawnienia użytkowników

Uwierzytelnianie Kerberos

Szyfrowanie komunikacji (serwer rejestrujący, zarządzający i usług mobilnych)

Ograniczanie uprawnień użytkowników według typu klienta (XProtect® Clients)

Podwójne uwierzytelnianie

Szyfrowanie bazy danych mediów i cyfrowe podpisywanie

Monitorowanie i dochodzenia

Funkcja mapy

Scentralizowane wyszukiwanie

Maskowanie prywatności

Powiadamianie natychmiastowe

Menedżer alarmów

Panel Customer Dashboard

Ręczne dodawanie zakładek

Zakładki w oparciu o reguły

Smart Map

Praca awaryjna i nadmiarowość

Awaryjny serwer zdarzeń

Awaryjny serwer zarządzający

Awaryjne serwery rejestrujące, działające jednocześnie z serwerem głównym lub oczekujące w gotowości

Produkty milestone |XProtect®

Znajdź produkt, którego potrzebujesz

Odpowiedz na kilka pytań i wybierz najlepszy wariant:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszym działem handlowym!