HikCentral Professional


HikCentral Professional to platforma programowa firmy Hikvision do integracji i zarządzania systemami bezpieczeństwa. Została zaprojektowana, aby sprostać różnorodnym wyzwaniom w zakresie bezpieczeństwa na jednej platformie. Za pomocą HikCentral Professional z łatwością zarządzasz wieloma pojedynczymi systemami, takimi jak zabezpieczenia wideo, kontrola dostępu, alarmy bezpieczeństwa i inne, a także odkrywasz funkcjonalności międzysystemowe. Codzienne operacje stają się bardziej efektywne, podczas gdy ochrona osób i mienia ulega poprawie. Użytkownicy wszystkich rodzajów systemów podejmują mądrzejsze decyzje. 

Ujednolicony system zabezpieczeń, który usprawnia operacje zarządzania

To zbudowane na ujednoliconej architekturze oprogramowanie usprawnia działanie firmy dzięki połączonym i interaktywnym funkcjom – takim jak alarm o wtargnięciu, kontrola dostępu z funkcją weryfikacji wideo lub kontrola odwiedzających za pomocą wstępnej rejestracji pojazdów i wiele więcej. Dzięki wykorzystaniu licznych podsystemów zwiększa świadomość sytuacyjną użytkowników i zapewnia im dostęp do zoptymalizowanych opcji zarządzania. 

Spersonalizuj swój własny system zabezpieczeń

  • Dzięki wstępnie zaprogramowanym trybom, oprogramowanie zapewnia możliwości zarządzania dla osób pracujących na różnych stanowiskach - kierowników, członków zarządu, działów kadr, recepcjonistów i pracowników administracyjnych. Ponadto, oprogramowanie umożliwia zbudowanie własnego systemu przez dodanie aplikacji potrzebnych w danym scenariuszu.
  • Użytkownicy mogą też tworzyć własne panele sterowania, co zwiększa ich świadomość sytuacyjną i zapewnia dostęp do niestandardowych, zoptymalizowanych opcji zarządzania.

Jedna platforma o wszechstronnym zastosowaniu

Oprogramowanie HikCentral Professional to centrum wszechstronnego zarządzania bezpieczeństwem. Oferuje zaawansowane możliwości monitorowania, dzięki którym możesz śledzić każdy aspekt swojego systemu bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. Ale to nie wszystko – HikCentral Professional dostarcza również narzędzi do dogłębnej analizy, co pozwala lepiej zrozumieć wzorce i podejmować strategiczne decyzje w oparciu o dane. Wprowadź innowacyjność i skuteczność do swojego systemu ochrony dzięki tej wyjątkowej platformie.

×

Zwizualizowane systemy, dane i konserwacja

  • Dynamiczne raporty i intuicyjne pulpity kontrolne ułatwiają analizę danych zgromadzonych z różnych aplikacji.
  • Spersonalizowany pulpit kontrolny do zarządzania i wykonywania operacji wyświetla najpotrzebniejsze informacje Interaktywne i intuicyjne mapy elektroniczne umożliwiają szybkie lokalizowanie i obsługę zdarzeń

Łatwe wdrażanie i obsługa

  • Minimalne wymagania systemowe dla HikCentral Professional: i3, 8 GB pamięci RAM 
  • Płynne działanie systemu nawet przy niskiej przepustowości łącza zapewniane przez technologię adaptacji sieci 
  • Kreator wspomagania operacji
  • Łatwa integracja i usprawnienie pracy innych urządzeń Hikvision
Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym!