Projekty

realizacje

_____
Nasze realizacje

Zrealizowane projekty

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe, profesjonalne rozwiązania zbudowane na urządzeniach tworzonych przez sprawdzonych producentów i dostawców. Swoje zastosowanie znajdą one w przypadku wielu branż, między innymi w biurowcach, halach produkcyjnych, handlu, branży hotelarskiej czy w edukacji. To już nie tylko zwykły monitoring, czy zabezpieczenia, ale również wykorzystanie zaawansowanej analityki wideo i technik sztucznej inteligencji. Rozwiązania takie jak liczenie ludzi, mapy ciepła, rozpoznanie twarzy, termografia czy system RCP to nie tylko urządzenia,  ale też zaawansowane oprogramowanie, które można zintegrować z pozostałymi systemami.

Kontakt

Analiza potrzeb

Propozycje rozwiązań

Kompleksowe wykonanie

Posiadamy złożony z ekspertów Dział Techniczny, który pomoże w doborze sprawdzonego rozwiązania w sposób optymalny dla Klienta. Zapraszamy do rozmowy, razem dokonamy analizy potrzeb i możliwości. Zaproponujemy rozwiązania do budowy zintegrowanego systemu odpowiedniego dla przedstawionego budynku.

Projekty zabezpieczeń dla biur skupiają się na zapewnieniu bezpieczeństwa pracy, jej optymalizacji oraz ochrony własności intelektualnej firmy. Występują tu takie rozwiązania jak np. systemy zarządzania windami, automatyka w zarządzaniu ogrzewaniem/klimatyzacją czy nawet odzysk energii.

W sklepach i centrach handlowych, poza bezpieczeństwem, ważne jest uzyskanie jak najlepszych danych o klientach i ich zachowaniach, co przełoży się na większą sprzedaż.

Zakłady przemysłowe, jako duże obiekty pracy, wymagają systemów o najwyższej wydajności oraz stabilnym działaniu. Duży nacisk położony jest w tym wypadku również np. na parking, czy bramy wjazdowe i szlabany, które obsłużyć muszą nie tylko pracowników, ale też całą logistykę.

Hotele dbające o standard obsługi, poza najwyższym bezpieczeństwem klientów wynikającym m. in. z zaawansowanej kontroli dostępu, wymagają systemów, które sprawnie i bezproblemowo działają, a zarazem są łatwe w obsłudze dla klientów oraz dyskretne.

Placówki edukacyjne, podobnie jak hotele, duży nacisk kładą na bezpieczeństwo dzieci. W nauce przydatne okazać mogą się jednak również kamery i monitory, dzięki którym wszyscy mogą z bliska zobaczyć działania prowadzącego na zajęciach praktycznych.