Projekty: edukacja i szkolenia

edukacja i szkolenia

Edukacja i szkolenia

Bezpieczeństwo dzieci i możliwość skupienia się na nauce jest bardzo ważne dla każdego rodzica. Wykorzystując nowoczesne technologie możemy nie tylko zapewnić im bezpieczeństwo w szkole i drodze do szkoły ale też wspomóc w nauce. Kamery do monitoringu wraz z innymi systemami zagwarantują, że dzieci będą bezpieczne a odpowiednie służby zostaną szybko poinformowane o niechcianych zdarzeniach. Do pomocy w nauce przychodzą zaś ściany wideo, ekrany i kamery ukazujące działania nauczyciela. Na większych salach szkoleniowych przydatne okaże się też nagłośnienie lub system konferencyjny.

systemy konferencyjne

Systemy konferencyjne

Nagłośnienie, mikrofony oraz system zarządzania nimi pozwolą stworzyć system odpowiedni dla dużych konferencji, prezentacji czy wykładów.

videowall

Videowall

Łatwe sterowanie za pomocą przedłużaczy HDMI, wyświetlaczy reklamowych lub ścian wideo to świetne narzędzie marketingowe.

Monitoring przestrzeni

Monitoring przestrzeni

Monitoring ze sztuczną inteligencją zabezpieczy przestrzeń kampusu, wykrywając niepożądane zachowania i gwarantując całodobowy podgląd obiektu.

kontrola dostepu

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu zabezpieczy dostęp do pomieszczeń przed dziećmi lub dostępem osób nieupoważnionych. Wbudowane śledzenie czasu to dodatek ułatwiający pracę działu HR.

system alarmowy PPOZ

System alarmowy i PPOŻ

Te podstawowe systemy są punktem wyjściowym do budowy bezpiecznego środowiska pracy

Zobacz inne realizacje

biurowce
zaklady przemyslowe
inne-galerie-handlowe
hotele i pensjonaty