Projekty: zakłady przemysłowe

biurowce

Zakłady przemysłowe

Zakłady przemysłowe są bardzo różnorodne i często mają potrzeby, które rozwiązać można jedynie zintegrowanymi systemami. Ogromne hale produkcyjne wymagają skoordynowanych systemów bezpieczeństwa a dodatkowo przynależy do nich jeszcze większy parking o który również trzeba zadbać. Systemy muszą zagwarantować monitoring całej przestrzeni oraz alarmować o niepożądanych zdarzeniach. System kontroli dostępu jest niezbędny w przypadku tak dużej liczby pracowników- każda osoba powinna mieć dostęp jedynie do wymaganych przez dane stanowisko pomieszczeń. Potrzebny będzie też system parkingowy który sprawnie poradzi sobie z wzmożonym ruchem pracowników przed rozpoczęciem pracy lub po zakończeniu zmiany. Dodatkowo skala tych systemów jest dużo większa niż w innych przypadkach. Posiadamy nowoczesne rozwiązania dla wielu problemów a poniżej przedstawiamy kilka z nich.

depozyt kluczy

Radar

Radar w połączeniu z kamerami obrotowymi to idealne rozwiązanie do ochrony obwodowej dużych przestrzeni.

videowall

Videowall

Łatwe sterowanie za pomocą przedłużaczy HDMI, wyświetlaczy reklamowych lub ścian wideo to świetne narzędzie marketingowe.

termowizja

Termowizja

Ochrona obwodowa oparta na termowizji działa bez zarzutu w każdych warunkach pogodowych i oświetleniowych.

kontrola dostepu

Kontrola dostępu

Ogranicz dostęp grup pracowników tylko do ich stanowisk pracy. Zwiększy to bezpieczeństwo pracy, a także ochroni własność intelektualną firmy. System RCP wbudowany w kontrolę dostępu pozwoli w łatwy sposób prowadzić rzetelną ewidencję czasu pracy.

monitoring

Monitoring miejsca pracy

Uzyskaj przegląd całej przestrzeni i alarmuj o niepożądanych zdarzeniach za pomocą sztucznej inteligencji z technologią AcuSense. Monitorowanie wrażliwości zleceń pozwoli Ci kontrolować jakość produkcji.

system parkingowy

Zapis z ważenia pojazdów

System steruje procesem ważenia pojazdów. Zapisuje wynik ważenia, czas, numer rejestracyjny oraz obraz podglądu w bazie danych.

systemy konferencyjne

Kamery obrotowe PTZ

Monitoring przestrzeni daje podgląd na każdą sytuację na terenie firmy i alarmuje o niepożądanych zdarzeniach. Szybkie kamery PTZ pozwalają na automatyczne śledzenie ruchu lub patrolowanie przestrzeni.

system alarmowy PPOZ

System alarmowy i PPOŻ

Te podstawowe systemy są punktem wyjściowym do budowy bezpiecznego środowiska pracy.

system alarmowy PPOZ

Szybka detekcja pożaru

Kamery termowizyjne potrafią wykryć nawet niewielkie źródło ognia. Pracują w pomieszczeniach, na zewnątrz, a nawet w przeciągu, co jest niemożliwe przy tradycyjnych systemach przeciwpożarowych. W przypadku przechowywania zewnętrznego można je połączyć z ochroną obwodową.

Zobacz inne realizacje

biurowce
inne_hotele i pencjonaty
inne-galerie-handlowe
inne edukacja i szkolenia