Nasza misja

Misja, wizja, wartości PROMITEL

Promitel jest jednym z liderów w branży systemy zabezpieczeń technicznych ludzi i mienia w Polsce. Od lat zajmujemy się importem i dystrybucją urządzeń, z których wykonać można instalacje teletechniczne; systemy alarmowe, telewizja przemysłowa cctv oraz monitoring wizyjny, czy też kontrola dostępu to nasza domena. Od początku swojej działalności nieustannie się rozwijamy, aby zapewnić pełną satysfakcję naszym Partnerom.

Misja PROMITEL

Dostarczamy technologie jutra zapewniając bezpieczeństwo już dzisiaj.

To nasza misja, która w swoim drogowskazie stawia bezpieczeństwo, jako cel i potrzebę każdej osoby i organizacji uznawane za podstawowe. Oferowane przez nas rozwiązania technologiczne zawsze oparte są o najnowsze zdobycze technologii, które pozwalają na osiąganie przewagi konkurencyjnej.

Nasze wartości

Podstawowymi wartościami, którymi konsekwentnie kierujemy się, są:

• wiedza i doświadczenie praktyczne

• innowacyjność, kreatywność i ciekawość

• skuteczność (otwartość, współpraca, zaangażowanie i odwaga działania)

• odpowiedzialność i uczciwość (jakość i terminowość dostarczanych produktów)

Wybrane przez nas wartości określają tożsamość firmy oraz mają decydujący wpływ na trwałość firmy i zaufanie ze strony Klientów.

Wizja PROMITEL

Jesteśmy stale rozwijającą się innowacyjną firmą technologiczną działającą na rynku zabezpieczeń technicznych. Wychodzimy poza standardową rolę dystrybutora. Wspieramy naszych klientów i partnerów w podnoszeniu ich efektywności. Dostarczamy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Współpracujemy z partnerami, którzy wspierają nas swoją wiedzą i potencjałem organizacyjnym.

Poprzez nasze doświadczenie i wiedzę, dzięki doświadczonemu zespołowi oraz możliwościom logistycznym, które kreujemy, dostarczamy naszym Klientom i Partnerom korzyści biznesowe i strategiczne czynniki ich przewagi konkurencyjnej.

Konsekwentnie inwestujemy w wiedzę i rozwój, chętnie się nią dzielimy z naszymi Klientami. Koncentrujemy się na obszarach naszych kluczowych kompetencji. Tworzymy kulturę innowacji i kreatywności.

Ciągły rozwój i wytrwała praca powodują, że zdobywamy pozycję lidera zmian w aspekcie dystrybucyjnego modelu współpracy na rynku elektronicznych zabezpieczeń osób i mienia.

Wielopłaszczyznowa współpraca z klientami ma kluczowe znaczenie dla naszego sposobu prowadzenia działalności dystrybucyjnej.  Zawsze głos decydujący ma Klient, a my chętnie służymy doradztwem.

Cel PROMITEL

Naszym celem jest bycie liderem na rynku dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz innowatorem zmian w tej części Europy.

Chcemy, aby klienci otrzymywali od nas rozwiązania swoich problemów i aby polecali te rozwiązania innym. Osiągając ten cel, dążymy do zdobycia pozycji wiodącego dostawcy systemów zabezpieczeń i wiedzy w wybranych niszach.

Największą siłą w naszej firmie stanową ludzie, którzy każdego dnia dbają o najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Doświadczeni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów.

Zespół handlowy to profesjonaliści, którzy bezbłędnie doradzają w doborze optymalnych rozwiązań. Są wsparciem naszych Klientów zarówno na etapie planowania inwestycji jak i podczas zakupu, zapewniając najlepsze warunki rabatowe.

Jeśli cenisz wygodę i lubisz być na bieżąco – zachęcamy do logowania na naszej platformie B2B, która umożliwia sprawdzenie dostępności danego produktu oraz dokonanie szybkiego zakupu.  Na stronie internetowej znajdziesz także informacje o organizowanych przez nas szkoleniach branżowych i akcjach promocyjnych.

Wsparciem naszych Partnerów jest również Dział Techniczny, który gwarantuje pomoc w razie problemów z instalacją i konfiguracją urządzeń.

Duży magazyn oraz odpowiednie zarządzanie dostawami sprawia, że większość zamówień wysyłamy do odbiorcy jeszcze tego samego dnia.

Na rynku zabezpieczeń wyróżnia nas uczciwość i rzetelność. Dbamy o prawa konsumenckie i trzymamy się dobrych praktyk handlowych. Potwierdzeniem naszej wiarygodności są liczne wyróżnienia ze strony niezależnych instytucji – firma została nagrodzona tytułem „Gazela Biznesu”, od lat jest również uczestnikiem programu „Rzetelna firma” prowadzonego pod patronatem Krajowego Rejestru Długów.

Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji, dzięki czemu liczba naszych Partnerów stale rośnie.
Zapraszamy do współpracy!