Opis

Przedstawiamy DS-2CD2027G2-L(2,8mm)(O-STD) - wysokiej jakości rozwiązanie do obrazowania, które zapewnia wyjątkową wyrazistość dzięki rozdzielczości 2 MP. Ta najnowocześniejsza kamera bezpieczeństwa jest wyposażona w wydajną technologię kompresji H.265+, która zapewnia efektywne przechowywanie materiału filmowego bez utraty jakości. Dzięki zaawansowanej technologii WDR 120 dB, kamera ta jest w stanie zapewnić wyraźny obraz nawet w obecności silnego światła z tyłu. Możesz polegać na tej kamerze, aby zapewnić 24/7 kolorowe obrazowanie, zapewniając, że nie przegapisz żadnych ważnych szczegółów. Dzięki skupieniu się na klasyfikacji ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie, DS-2CD2027G2-L(2,8mm)(O-STD) jest inteligentnym rozwiązaniem, które może pomóc w identyfikacji potencjalnych zagrożeń w czasie rzeczywistym. Wyposażona jest nawet we wbudowany mikrofon zapewniający bezpieczeństwo audio w czasie rzeczywistym. Ta kamera została zaprojektowana tak, aby wytrzymać żywioły, dzięki konstrukcji odpornej na wodę i pył (IP67). Niezależnie od tego, czy używasz jej w pomieszczeniach, czy na zewnątrz, możesz zaufać, że DS-2CD2027G2-L(2,8 mm)(O-STD) zapewni wyjątkową wydajność, która spełni Twoje potrzeby w zakresie bezpieczeństwa. Zainwestuj w to, co najlepsze, wybierając DS-2CD2027G2-L(2,8mm)(O-STD) - niezawodne i inteligentne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa.

Alarmy w czasie rzeczywistym


Alerty powodują szybszą reakcję i pomagają w ograniczeniu szkód lub strat, które są wynikiem działania złodziei, włamań i innych naruszeń bezpieczeństwa.

function_alarmy_w_czasie_rzeczywistym_acusense

Aktywne ostrzeżenie


Alarmy słyszalne i widoczne z daleka często zniechęcają potencjalnych włamywaczy lub wandali do wejścia do lokalu.

function_aktywne_ostrzezenie

Rozpoznawanie osób i pojazdów


Zmniejszenie liczby błędnych alarmów spowodowanych przez zwierzęta, spadające liście, burze i inne poruszające się podmioty, a tym samym zmniejszenie wymogu potwierdzania i kosztownych wizyt na miejscu.

function_rozpozawanie_osob_i_pojazdow_acusense

Wysokiej jakości obraz wideo


Nagrania posiadają wysoki poziom szczegółowości, który może stanowić niepodważalny dowód w postępowaniu sądowym.

„Etykiety” nakładane na materiał wideo


Oznaczanie nagrań wideo umożliwia szybkie wyszukiwanie naruszeń bezpieczeństwa bez konieczności ręcznego przeglądania nagrań.

Wiele możliwości zabezpieczeń w jednym urządzeniu


Możliwość wielozadaniowości kamery sprawia, że właściciele domów i firm mogą zastąpić swoje systemy CCTV i alarmowe, co może znacznie obniżyć wydatki.

Wille i domy jednorodzinne


Artykuły z serii AcuSense są nieprzeciętne do zwiększenia bezpieczeństwa w Twoim domu. Dzięki nim błyskawicznie otrzymasz wyłącznie istotne powiadomienia bezpośrednio na swoje urządzenie mobilne. Sprawdź szczegóły alarmu i obejrzyj obraz wideo w czasie rzeczywistym. Niektóre kamery posiadają nawet funkcję migania światłem i syreny.

Centrum monitorowania


Pilnowanie wielu obiektów może być bardzo wymagającą pracą, ale produkty AcuSense mogą pomóc zwiększyć wydajność i sprawić, że praca operatora centrum monitoringu będzie znacznie łatwiejsza.

Fabryki i magazyny


Odpowiednie zabezpieczenie obiektów przemysłowych lub magazynów, w których przechowywane są ważne towary lub produkty, jest niezwykle istotne. Niestety, zazwyczaj nie ma wystarczającej liczby pracowników, którzy mogliby wykonywać takie obowiązki. Urządzenia AcuSense stanowią realną alternatywę, która jest zarówno wydajna, jak i skuteczna.

Obszary o ograniczonym dostępie


W miejscach, które są potencjalnie niebezpieczne, zazwyczaj znajdują się znaki informujące o niebezpieczeństwie. Niestety, niektórzy lekceważą te ostrzeżenia, co prowadzi do tragicznych skutków. Dzięki zastosowaniu urządzeń z serii AcuSens możemy uzyskać lepszą kontrolę nad takimi miejscami i w razie potrzeby podjąć szybkie działania.

Kompresja


System kodowania wideo H.265+ to rozwinięta wersja technologii H.265/HEVC (High Efficiency Video Coding). Hikvision stworzył inteligentny algorytm zasilający H.265+, który jest najnowszym kodekiem wykorzystywanym w monitoringu. Ta technologia kodowania sygnału optymalizuje podstawowe funkcje kamery i pomaga efektywniej wykorzystać pasmo sieciowe. Zmniejsza też zakłócenia i wydłuża czas eksploatacji nagrań bez utraty jakości obrazu. Według testów terenowych kompresja H.265+ zmniejsza wymaganą przepływność wideo HD o 67% w porównaniu z kompresją H.265, a zatem zmniejsza wymaganą szerokość pasma i pojemność pamięci masowej/dysku twardego. Ta redukcja bitów prowadzi do zmniejszenia kosztów dla konsumentów, a także do zwiększenia wydajności, stabilności i niezawodności systemu nadzoru. Zastosowanie kodeka H zapewnia to wszystko.

function_h265_pro

3DNR


Digital Noise Reduction (DNR) to system pozwalający na elektroniczną minimalizację szumów obrazu. Opiera się na dynamicznej regulacji w czasie rzeczywistym i reaguje na zmieniające się warunki.

function_dnr

WDR


Wide Dynamic Range (WDR) z 120dB to system, który umożliwia obserwację złożonych scen z zachowaniem wyrazistości wszystkich płaszczyzn obrazu.

function_wdr

Region of Interest (RoI)

Region of Interest (RoI) to inteligentny kodek, który optymalizuje jakość najważniejszych części obrazu, jednocześnie zmniejszając jakość mniej istotnych obszarów. Pozwala to na bardziej efektywne wykorzystanie mocy obliczeniowej procesora sygnałowego, zmniejszenie wymagań dotyczących przepustowości sieci oraz lepszą identyfikację najbardziej krytycznych punktów.

function_roi

Maski prywatności

Maski prywatności to funkcja, która pozwala na dostosowanie systemu nadzoru do konkretnych obszarów.

function_maski_prywatnosci

Oświetlacz SMART IR LED


Kamera wyposażona jest w oświetlacz podczerwieni, który jest w stanie rzucić światło na otoczenie w odległości do 40 metrów.

function_oswietlacz_smart_ir_led

Obudowa IP67


Jego obudowa jest zabezpieczona przed wodą i pyłem w stopniu IP67.

function_obudowa_ip67

BLC


BLC - (Backlight Compensation) - Funkcja, dzięki której możliwe jest zachowanie czytelności i szczegółowości obiektów występujących zarówno na pierwszym i drugim planie obserwowanej sceny. System kompensacji wstecznego oświetlenia na bieżąco reguluje poziom jasności wszystkich fragmentów obrazu.

Bezpośredni dostęp w platformie Hik-Connect


×

Urządzenie to może być podłączone prosto do komputera lub urządzenia mobilnego, takiego jak telefon, poprzez system pracy w chmurze.
Daje to korzyść w postaci możliwości uzyskania zdalnego dostępu do kamery, rejestratora, nagrań i dodatkowych funkcji.
Nagrywanie jest ułatwione albo przez przeglądarkę internetową, albo za pomocą kodów QR.
Warto zaznaczyć, że usługa P2P firmy Hikvision sprawia, że użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych przekierowań portów.
Technologia Peer to Peer jest dużym ułatwieniem w dostępie do systemu zabezpieczeń, a szczególnie korzystna jest w przypadku mobilnego, bezprzewodowego Internetu LTE.

Opis i pobieranie aplikacji Hik-Connect

SADP Tool


Program Search Active Devices Protocol (SADP) to przyjazne dla użytkownika, niewymagające instalacji oprogramowanie przeznaczone do lokalizowania aktywnych urządzeń sieciowych w podsieci użytkownika.
Dostarcza on szczegółowych informacji o odkrytych urządzeniach, jak również pozwala użytkownikom na dostosowanie podstawowych ustawień sieciowych tych urządzenieów.

Opis i pobieranie aplikacji SADP
×

Bezpłatne oprogramowanie klienckie iVMS-4200


×

Wraz z kamerą dostarczane jest bezpłatne oprogramowanie klienckie iVMS 4200.
Służy ono do monitorowania obrazu, konfigurowania kamer oraz tworzenia profesjonalnego stanowiska pracy dla administratora systemu i innych użytkowników.
Korzystając z dużych możliwości, klient CMS jest w stanie połączyć się z maksymalnie 256 rejestratorami.
Zapewnia obsługę wielu monitorów, wyświetlanie alarmów, dwukierunkową transmisję audio, e-mapy oraz szczegółowe wyszukiwanie konkretnych zdarzeń.
Ponadto, w przypadku bardziej skomplikowanych systemów, aplikacja posiada możliwość zakładania różnych kont o zróżnicowanym poziomie dostępu.

Opis i pobieranie aplikacji iVMS-4200

Efektywna ochrona i zarzadzanie z Hik-Partner Pro


System Hik-Partner Pro umożliwia szybkie ustalenie, czy urządzenia są podłączone i funkcjonują prawidłowo.
Powiadomienia są wyświetlane niezwłocznie po przełączeniu kamer lub innych urządzeń do trybu offline.
Można też zwiększyć sprzedaż, ponieważ system umożliwia wykrywanie problemów i powiadamianie klientów nawet przed wystąpieniem niekorzystnych skutków.

Opis i pobieranie aplikacji Hik-Partner Pro
×

Jedna platforma o wszechstronnym zastosowaniu HikCentral Professional


×

HikCentral Professional jest aplikacją integrującą bezpieczeństwo, która jest przeznaczona do obsługi wielu kwestii bezpieczeństwa w jednej przyjaznej dla użytkownika platformie.
Jest w stanie zarządzać poszczególnymi systemami, takimi jak nadzór wideo, kontrola dostępu, system alarmowy i inne, a także łączyć kilka systemów w ramach jednej architektury.
Dowiedz się więcej o Hik-Central Professional

Wymiary

DS-2CD2027G2-L

Specyfikacja produktu

KameraCzujnik obrazu1/2.8" Progressive Scan CMOS
Maksymalna rozdzielczość1920 × 1080
Min. Oświetlenie0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with Light
Czas migawki1/3 s to 1/100,000 s
Regulacja kątowaPan: 0° to 360°, tilt: 0° to 90°, rotate: 0° to 360°
ObiektywTyp obiektywuFixed focal lens, 2.8, 4, and 6 mm optional
Ogniskowa i FOV2.8 mm, horizontal FOV 107°, vertical FOV 56°, diagonal FOV 127°4 mm, horizontal FOV 84°, vertical FOV 45°, diagonal FOV 99°6 mm, horizontal FOV 55°, vertical FOV 30°, diagonal FOV 63°
Mocowanie obiektywuM12
Rodzaj przysłonyFixed
PrzysłonaF1.0
Głębia pola2.8 mm, 1.7 m to ∞4 mm, 2.3 m to ∞6 mm, 5.3 m to ∞
DORIDORI2.8 mm, D: 46 m, O: 18 m, R: 9 m, I: 4 m4 mm, D: 56 m, O: 22 m, R: 11 m, I: 5 m6 mm, D: 83 m, O: 33 m, R: 16 m, I: 8 m
OświetlaczSuplement typu światłaWhite light
Suplement Light Range40 m
Inteligentne światło uzupełniająceYes
WideoGłówny strumień50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720)60 Hz: 30 fps (1920 × 1080, 1280 × 720)
Podstrumień50 Hz: 25 fps (640 × 480, 640 × 360)60 Hz: 30 fps (640 × 480, 640 × 360)
Trzeci strumień50 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360)60 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360)*Third stream is supported under certain settings.
Kompresja wideoMain stream: H.265/H.264/H.265+/H.264+Sub-stream: H.265/H.264/MJPEGThird stream: H.265/H.264*Third stream is supported under certain settings.
Video Bitrate32 Kbps to 8 Mbps
H.264Baseline Profile/Main Profile/High Profile
H.265Main Profile
Kontrola szybkości transmisjiCBR/VBR
Skalowalne kodowanie wideo (SVC)H.265 and H.264 encoding
Region zainteresowania (ROI)1 fixed region for main stream and sub-stream
AudioKompresja dźwięku-U: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC
Szybkość transmisji audio-U: 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC)
Szybkość próbkowania audio-U: 8 kHz/16 kHz/32 kHz/44.1 kHz/48 kHz
Filtrowanie szumów środowiska-U: Yes
SiećProtokołyTCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets
Jednoczesny widok na żywoUp to 6 channels
APIOpen Network Video Interface (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK
Użytkownik/hostUp to 32 users. 3 user levels: administrator, operator and user
BezpieczeństwoPassword protection, complicated password, HTTPS encryption, IP address filter, Security Audit Log, basic and digest authentication for HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface
Pamięć sieciNAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR)
KlientiVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
Przeglądarka internetowaPlug-in required live view: IE 10+Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+
ObrazPrzełącznik parametrów obrazuYes
Ustawienia obrazuRotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance adjustable by client software or web browser
Tryb dzień/nocDay, Night, Auto, Schedule
Szeroki zakres dynamiczny (WDR)120 dB
SNR≥ 52 dB
Ulepszenie obrazuBLC, HLC, 3D DNR
InterfejsInterfejs Ethernet1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
On-Board StorageBuilt-in memory card slot, support microSD/SDHC/SDXC card, up to 256 GB
Wbudowany mikrofon-U: Yes
Przycisk resetYes
WydarzeniePodstawowe zdarzenieMotion detection (human and vehicle targets classification), video tampering alarm, exception
Inteligentne wydarzenieLine crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle))Scene change detection
PołączenieUpload to NAS/memory card/FTP, notify surveillance center, trigger recording, trigger capture, send email
Funkcja głębokiego uczenia sięPrzechwytywanie twarzyYes
OgólnyMoc12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6.0 W, Ø5.5 mm coaxial power plugPoE: 802.3af, Class 3, 36 V to 57 V, 0.25 A to 0.15 A, max. 7.5 W
Wimiary215.2 mm × 78.8 mm × 78.6 mm (8.5" × 3.1" × 3.1")
Wymiary opakowania315 mm × 137 mm × 141 mm (12.4" × 5.4" × 5.6")
WagaApprox. 680 g (1.5 lb.)
Waga z opakowaniemApprox. 1000 g (2.2 lb.)
Warunki przechowywania-30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing)
Warunki uruchomienia i pracy-30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing)
Język33 languagesEnglish, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian
Funkcja ogólnaAnti-flicker, heartbeat, mirror, privacy mask, flash log, password reset via email, pixel counter
ZgodnośćEMCFCC SDoC (47 CFR Part 15, Subpart B); CE-EMC (EN 55032: 2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014); RCM (AS/NZS CISPR 32: 2015); IC (ICES-003: Issue 6, 2016);KC (KN 32: 2015, KN 35: 2015)
BezpieczeństwoUL (UL 60950-1); CB (IEC 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014); CE-LVD (EN 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014); BIS (IS 13252(Part 1):2010+A1:2013+A2:2015); LOA (IEC/EN 60950-1)
ŚrodowiskoCE-RoHS (2011/65/EU); WEEE (2012/19/EU); Reach (Regulation (EC) No 1907/2006)
OchronaIP67 (IEC 60529-2013)

Najważniejsze cechy

Specyfikacja produktu
Producent: HIKVISION
Typ kamery:
Rozdzielczość:
Klasa szczelności:
Ogniskowa obiektywu:
Zasięg: