Promitel Open Day

Promitel Open Day

📍 Gdzie?

Promitel, Chorzów ul. Katowicka 16B

📅 Kiedy?

14 czerwca 2024

🕘 O której?

9:00 - 15:00

 

Z przyjemnością ogłaszamy, że firma Promitel świętuje już swoje dziesięciolecie na rynku! To dla nas wyjątkowy moment pełen emocji i refleksji nad osiągnięciami, które udało nam się zdobyć w ciągu ostatniej dekady. Chcielibyśmy podziękować naszym klientom, partnerom biznesowym i całemu zespołowi za ich nieustające wsparcie i zaangażowanie w rozwój naszej firmy.

W związku z tym wyjątkowym jubileuszem zapraszamy Was serdecznie na nasze wielkie wydarzenie - OPEN DAY! Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania się twarzą w twarz, dzielenia się wspomnieniami i planami na przyszłość. OPEN DAY odbędzie się w naszej siedzibie w Chorzowie, miejscu, które przez te wszystkie lata stało się naszym drugim domem.

Pragniemy, aby to było nie tylko spotkanie biznesowe, ale także czas radości, inspiracji i wzajemnej wymiany doświadczeń. Dlatego przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, warsztatów prowadzonych przez specjalistów, prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem ekspertów.

 

Co dla Was przygotowaliśmy?

Stoiska targowe

Poznaj najnowsze technologie w branży Security i porozmaiwaj z największymi ekspertami marek takich jak mi.n.: Hikvision, Satel, Atte, Huawei, Western Digital.

Prelekcje

Chcesz wyszczególnić się na rynku unikatowymi umiejętnościami i wiedzą z zakresu monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych, instalacji niskoprądowych? Zapraszany na prelekcje ze specjalistami.

Prezenty i nagrody

Kaźdy instalator, który przyjdzie na nasz dzień otwarty otrzyma niepowtarzalny preznet powitalny. Za udział w odpowiedniej ilości prelekcji oprócz zdobycia wiedzy otrzymasz niespodniankę. Dodatkowo za udział w konkursach możesz zdobyć nagrody!

Catering i poczęstunek

Podczas tego wydarzenia możesz spodziewać się różnych atrakcji kulinarnych. Pamiętaj, że catering i poczęstunek to nie tylko kwestia jedzenia, ale także doskonała okazja do nawiązania kontaktów, rozmów z innymi uczestnikami i wymiany doświadczeń. Ciesz się wydarzeniem i smacznym jedzeniem!

Partner stratgiczny

Hikvision

Nasi partnerzy

Emu
Satel
Pulsar
roger
Axxonnext
Western Digital
Atte
Huawei

Prelegenci

Bartosz Ferenc

 

Jakub Witkowicz

Nowe GUI NVR 5.0 oraz systemy audio Hikvision

Bartosz Ferenc

 

Rafał Tomaszewski

BE WAVE – komfort i bezpieczeństwo w nowej odsłonie

 

Mateusz Terlikowski

Transmisja danych ETHERNET i zasilania PoE na duże odległości - jak uruchomić kamerę IP na 800m UTP?

Damian Witkowicz

Zabezpiecz swoje nagrania na dedykowanych dyskach do monitoringu WesternDigital

Bartosz Ferenc


Wojciech Śnieżek

Przegląd integracji dostępnych w systemie RACS 5 v2 na przykładzie wybranych realizacji!


Damian Czekuć

Ochrona przeciwprzepięciowa jako istotny element bezpieczeństwa instalacji teletechnicznej.

 

Rafał Lipczyński

Akumulowanie energii!


Marek Dzioch

Systemy zasilania buforowego dla urządzeń PoE

 

Arkaduiesz Giedrojc

Fully-wirless

Jak się zarejestrować?

Aby wziąć udział w naszym OPEN DAY, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po kliknięcu w przycisk. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z zapisami!

Agenda