HikMicro

HIKMICRO specjalizuje się w projektowaniu, pakowaniu i testowaniu układów SoC z technologią MEMS. Oferuje wiodące w branży detektory termiczne, rdzenie, moduły, kamery i kompletne rozwiązania. Jest wyspecjalizowaną w termowizji dywizją Hikvision, największego producenta systemów telewizji przemysłowej na świecie.

Zewnętrzne kamery ręczne HIKMICRO (by Hikvision) wyposażone są w detektor podczerwieni i wyświetlacz. Posiadają funkcje takie jak: obserwacja, pomiar odległości, Wi-Fi. Mają wbudowany czujnik termiczny o wysokiej czułości zapewniający dobrą widoczność nawet w całkowitej ciemności.

Produkty HIKMICRO znajdują m. in. zastosowanie w:

  • patrolowaniu
  • poszukiwaniach
  • ratownictwie
  • turystyce
  • łowiectwie.

Wybierz urządzenie termowizyjne HIKMICRO z dostępnych serii:

Thunder, Thunder Pro, Gryphon, Lynx, Lynx Pro, OWL.

HIKMICRO Thunder Pro to seria myśliwskich celowników termowizyjnych. Mają lekką obudowę odporną na wszelkie warunki pogodowe oraz zanurzenie w wodzie. Dodatkowo nowoczesna aluminiowa konstrukcja zapewnia urządzeniom odporność na uderzenia i wstrząsy.

Produkty HIKMICRO mają funkcjonalną modułową konstrukcję i wiele dostępnych akcesoriów.

4 tryby wyświetlania (White hot, Black hot, Red hot, Fusion), dostępne siatki celownicze w różnych wersjach oraz dalmierz statyczny. Długi czas pracy na baterii (ponad 4h) oraz pojemna wbudowana pamięć (16GB) i możliwość zdalnego połączenia z aplikacją – to wszystko dostępne jest w jednym praktycznym termowizorze HIKMICRO.

HIKMICRO LYNX Pro to seria monokularów termowizyjnych z wbudowanym detektorem termicznym o wysokiej czułości. Ma obudowę odporną na wszelkie warunki pogodowe oraz pył. Posiada wbudowany akumulator (do 8h pracy), Hot-Spot, wbudowaną pamięć (8GB) oraz interfejs typu C. Dodatkowo ma 4 tryby wyświetlania (White hot, Black hot, Red hot, Fusion) oraz funkcję cyfrowego zoomu (do 8x).

HIKMICRO Owl to seria kompaktowych ręcznych kamer termowizyjnych, dedykowanych do zastosowania w łowiectwie, ratownictwie czy ochronie mienia. Posiadają dalmierz statyczny (pomiar odległości), wbudowany akumulator (do 7h pracy) oraz interfejs typu C. Mają pamięć 16GB, Wi-Fi i możliwość bezproblemowej zdalnej konfiguracji z aplikacją mobilną. Dodatkowo dostępne są 4 tryby wyświetlania (White hot, Black hot, Red hot, Fusion) oraz funkcja cyfrowego zoomu (do 8x).

HIKMICRO Gryphon to najnowsze produkty łączące w sobie termowizję, noktowizję i fuzję. Te kamery termowizyjne wyposażone są w nowoczesny detektor wykonany w technologii 12μm. Zapewnia on precyzyjną detekcję obszaru w dzień i w nocy. Do tego urządzenie ma wysokiej czułości sensor HD i iluminator podczerwieni.

Co oznacza pojęcie fuzji? Jest to najnowsze rozwiązanie stosowane w kamerach termowizyjnych. Polega na połączeniu obrazu termicznego i cyfrowego i pozwala na uzyskanie zupełnie nowej perspektywy widzenia. Użytkownik otrzymuje szczegółowy obraz HD z naniesionym obrazem termicznym. Taka technologia sprawia, że teraz dostrzeżesz praktycznie wszystko.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym!