Opis

IPC-HFW1431S-0280B-S4

IPC-HFW1431S-S4 to niedroga kamera typu bullet z serii Entry, która nadaje się do systemów wideo o wysokiej rozdzielczości. Wyposażona jest w przetwornik obrazu 1/3" 4MP oraz przetwornik HD CMOS o niskim poziomie oświetlenia, dzięki czemu może nagrywać filmy w rozdzielczości 2688x1520. Istnieje mnóstwo funkcji korekcji obrazu, takich jak WDR i 3DNR, które pomagają zapewnić wysoką jakość obrazu. Ponadto, układ kompresji H.265+ pomaga kamerze zaoszczędzić miejsce na nośniku zapisu i wydłużyć czas przechowywania danych. Dodatkowo, Porównanie ogniskowych obiektywów 2,8mm/3,6mm pozwala na dokładne nagrywanie, a wbudowany oświetlacz IR o zasięgu 30m oferuje całodobowy monitoring przy zachowaniu szczegółów i wyrazistości nagrań. Kamera posiada również klasę szczelności IP67, co oznacza wysoki poziom ochrony przed żywiołami.

Przedstawiamy IPC-HFW1431S, potężną kamerę bezpieczeństwa, która zapewnia uzyskanie najwyższej jakości materiałów z monitoringu. Kamera posiada 4-megapikselową progresywną matrycę CMOS 1/3" i oferuje kodowanie dwustrumieniowe H.265 i H.264 dla maksymalnej jakości obrazu. Rejestruje do 20fps@4M(2688×1520) i 25/30fps@3M(2304×1296) i jest wyposażona w szereg zaawansowanych funkcji, takich jak WDR(120dB), Dzień/Noc(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC i inne. Pozwala również na wielokrotne monitorowanie sieci, w tym Web viewer, CMS(DSS/PSS) i DMSS. Plus, zawiera 2,8 mm stały obiektyw (3,6 mm opcjonalnie) i może obsługiwać do 30m Max IR LED długości. Wreszcie, jest wodoodporny i wyposażony w funkcję PoE dla łatwej instalacji. Wykorzystaj w pełni swój system bezpieczeństwa dzięki IPC-HFW1431S.

Zarządzanie przez przeglądarkę


×

Kamera Dahua IP Lite jest wygodnie zarządzana i programowana za pomocą przyjaznego interfejsu o nazwie WEB serwer, do którego dostęp można uzyskać za pośrednictwem przeglądarki internetowej.
Program ten pozwala użytkownikom nie tylko testować kamerę i oglądać jej materiał na żywo, ale także dostosowywać zaawansowane cechy i funkcje urządzenia.

Oświetlacz IR


Ta kamera jest wyposażona w źródło światła podczerwonego o zasięgu 30 metrów. 18 diod LED emituje światło podczerwone, umożliwiając nocny nadzór nad wyznaczonym obszarem.

Porównanie ogniskowych obiektywów


Kamera posiada obiektyw 2,8mm / 3,6mm o stałej ogniskowej, co pozwala na jej szybkie ustawienie w systemach zabezpieczeń bez dodatkowych czynności instalacyjnych.

3DNR - System redukcji szumów


System redukcji szumów pozwala na utrzymanie stałej jakości obrazu bez względu na siłę sygnału. Funkcja ta strzeże nagrania przed zniekształceniem, a jej efektem jest czysty i ostry obraz.

WDR - Poszerzony zakres dynamiki


System WDR zapewnia ostry i żywy obraz dzięki skutecznej regulacji nadmiernie jasnych i przyciemnionych fragmentów w materiale video. System ten pozwala na zachowanie widoczności całego monitoringu nawet w miejscach o zmiennej ilości światła w obserwowanym obszarze.

BLC - Kompensacja światła wstecznego


Funkcja ta pomaga przeciwdziałać konsekwencjom skierowania kamery na silne źródło światła, które powoduje, że pierwszy plan staje się niewyraźny i niemożliwy do rozszyfrowania. Aby to naprawić, pierwszy plan jest rozjaśniany, choć kosztem tego, że tło również staje się jaśniejsze. Ogólnie rzecz biorąc, funkcja ta poprawia jakość obrazu.

HLC - Kompensacja mocnego oświetlenia


Algorytm jest w stanie znaleźć obszary obrazu, które są zbyt jasne i tworzy maskę, aby zablokować światło, umożliwiając wyraźniejszy widok. Tryb HLC jest niezwykle pomocny przy oglądaniu podziemnych parkingów, ponieważ jest w stanie rozszyfrować numery tablic rejestracyjnych, które zostały przesłonięte przez intensywność wiązki światła reflektorów.

Funkcja inteligentnego oświetlenia


Inteligentny system oświetlenia pozwala modyfikować proste cechy obrazu, takie jak ekspozycja, kontrast i jasność. Procesor konsekwentnie ocenia obraz i szybko zmniejsza siłę światła podczerwonego, jeśli zidentyfikuje zbyt dużą jasność. W rezultacie obraz jest bardziej dostrzegalny, a prześwietlenie zostaje wyeliminowane.

RoI - Funkcja Region of Interest


System Region of Interest umożliwia użytkownikom podniesienie jakości materiału video rejestrowanego w obrębie wybranych przez nich fragmentów sceny. Dzięki funkcji ROI łatwiej jest nagrać materiał wideo w sposób ekonomiczny i zmniejszyć rozmiar całego pliku wideo, zachowując przy tym oryginalną jakość obrazu w ważnych obszarach.

Maski prywatności


Kamera ma możliwość dostosowania swojego działania do potrzeb danej lokalizacji poprzez umożliwienie użytkownikowi tworzenia stref prywatności. Ten system masek prywatności pozwala użytkownikowi na zdefiniowanie obszarów obrazu, które będą pomijane w nagraniach z monitoringu.

Zasilanie poprzez technologie PoE


Power over Ethernet (PoE) to technologia, która upraszcza konfigurację i zarządzanie urządzeniami sieciowymi. Obsługuje standard 802.3af, dzięki czemu możliwe jest podłączenie kamery IP do kabla UTP. Eliminuje to konieczność prowadzenia dodatkowego okablowania, co ułatwia instalację kamery w zdalnej lokalizacji, która może nie mieć dostępu do tradycyjnego źródła zasilania.

Obsługa kompresji H.265 i Smart kodek


Format kompresji H.265 wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w celu zwiększenia stosunku między przepustowością strumienia a jakością obrazu. . Inteligentny kodek H.265+ oferuje obraz o wysokiej rozdzielczości bez konieczności zużywania dużej ilości zasobów sieciowych. Charakteryzuje się dynamicznym GOP, dynamicznym ROI, zmiennym kadrowaniem oraz inteligentną redukcją szumów. W porównaniu ze standardem H.265 zapewnia oszczędność pasma i pamięci masowej nawet o 70%.

Dahua ToolBox


×

Dahua ToolBox służy jako medium do dystrybucji różnych aplikacji, takich jak Smart PSS i ConfigTool, które umożliwiają użytkownikom konfigurację i aktualizację systemu CCTV, zarówno lokalnie, jak i zdalnie.
Najnowszą wersję Dahua ToolBox można pobrać ze strony internetowej Producenta.

Opis i pobieranie aplikacji Dahua Toolbox

ConfigTool


ConfigTool to przyjazny dla użytkownika program do badania, konfigurowania i korygowania urządzeń Dahua.
Jest on szczególnie przydatny do ustawiania haseł dostępu i przywracania ich do wartości domyślnych.
Narzędzie umożliwia szybkie zlokalizowanie kamer IPC i rejestratorów (NVR, XVR) w sieci na podstawie ich adresu MAC.

Opis i pobieranie aplikacji ConfigTool
×

Smart PSS


×

Aplikacja SmartPSS (Professional Surveillance System) firmy Dahua to wygodne oprogramowanie przeznaczone do współpracy z analogowymi rejestratorami cyfrowymi, sieciowymi rejestratorami NVR, kamerami megapikselowymi IP, dzwonkami wideo IP, urządzeniami pamięci masowej SVR oraz innymi urządzeniami DAHUA, które posiadają wbudowany interfejs sieciowy.
Aplikacja ta może obsłużyć do 1000 połączeń i pozwala na zdalne sterowanie rejestratorem, umożliwiając zarówno obserwację obrazu z kamer w czasie rzeczywistym, jak i modyfikację opcji ustawień.
Ponadto, program SmartPSS jest dostępny w wielu językach, w tym w języku polskim.
Dzięki elastycznej konfiguracji i przyjazności dla użytkownika, oprogramowanie to jest powszechnie stosowane w małych i średnich projektach nadzoru.

Opis i pobieranie aplikacji Smart PSS

DSS Express


DSS Express to wygodny program VMS, który można skonfigurować na komputerze lub serwerze.
Program ten jest korzystny dla osób, które potrzebują podstawowego systemu obsługi i nadzoru wideo dla telewizji przemysłowej.
Można go rozbudować poprzez zakup dodatkowych licencji, udostępniając użytkownikowi kontrolę dostępu, systemy VDP oraz urządzenia alarmowe.
DSS Express to idealny wybór dla małych i średnich projektów.

Opis i pobieranie aplikacji DSS Express
×

DSS Pro


×

System DSS Pro jest niezwykle niezawodnym, regulowanym i wielkoskalowym systemem centralnej administracji.
Posiada konstrukcję klient-serwer, która umożliwia połączenie z różnymi systemami monitoringu.
Dzięki temu może zarządzać kontrolą urządzeń, alarmami, dostępem użytkowników, a także oferuje możliwość przechowywania danych, obsługę ścian wideo, map i innych zaawansowanych funkcji.

Opis i pobieranie aplikacji DSS Pro

Project Design Tool


Project Design Tool to narzędzie do projektowania propozycji inżynierskich kamer w oparciu o sceny instalacyjne.
Dzięki projektowi narzędzi użytkownicy mogą wyświetlać wyniki propozycji w żywy sposób i eksportować listę produktów w celu uzyskania przewodnika po zakupie i instalacji.

Opis i pobieranie aplikacji Project Design Tool
×

DMSS


DMSS (Dahua Mobile Security Surveillance) to aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników i instalatorów do zarządzania zdalnym monitoringiem poprzez smartfony lub tablety.
Pozwala ona na zdalne sterowanie urządzeniami Dahua Technology (kamery IP, wideodomofony IP, rejestratory XVR/NVR, kontrolery dostępu, centrale alarmowe), przeglądanie filmów, sterowanie PTZ, obsługę audio, robienie zrzutów i nagrywanie materiałów z monitoringu.
Aplikacja umożliwia również dodawanie urządzeń i ulubionych kanałów do list, zdalne odtwarzanie nagrań oraz wysyłanie powiadomień o uruchomieniu alarmów.
Więcej informacji na temat konfiguracji i funkcji można znaleźć na oficjalnym portalu Dahua Wiki i kanale YouTube.
DMSS to bezpieczne i skuteczne narzędzie do podglądu kamer w telefonie, zapewniające wygodny dostęp do monitoringu i pozwalające mieć kontrolę przez cały dzień i noc.

Opis i pobieranie aplikacji DMSS
×

Specyfikacja produktu

Camera
Przetwornik obrazu 1/3” 4Megapixel progresive CMOS
Efektywne piksele 2688(H)x1520(V)
RAM 512MB/32MB
Skanowanie Progressive
Elektroniczny Auto/Manual, 1/3~1/100000s
Minimalne oświetlenie Kolor 0.3Lux/F2.0( Color,1/30s,30IRE) 0Lux/F2.0(IR on)
S/N More than 50dB
Dystans Distance up to 30m(98ft)
Kontrola IR/OFF Auto/ Manual
IR LEDs 18
Obiektyw
Typ obiektywu Fixed
Uchwyt Board-in
Długość ogniskowa 2.8 mm (3.6 mm optional)
Przysłona F2.0/F2.0
Kąt H:104°/87°, V:57°/48°
Regulacja ostrości Fixed
Bliska odległość ogniskowania Nie dotyczy
Odległość DORI Lens Detekcja Obserwacja Rozpoznanie Identyfikacja
2.8 mm 63m(207ft) 25m(82ft) 13m(43ft) 6m(20ft)
3.6 mm 80m(262ft) 32m(105ft) 16m(52ft) 8m(26ft)
PTZ
Przesuwanie / pochylanie / obracanie Pan:0° ~360° ;Tilt:0° ~90° ;Rotation:0° ~360°
Inteligentne funkcje
Wyzwalacz wydarzenia Motion detection, Video tampering, Scene changing, Network disconnection, Ip address conflict, Illegal access, Storage anomaly
IVS Wtargnięcie
Video
Kompresja H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream)
Smart Codec Support H.265+/H.264+
Zdolność strumieniowego 2 Streams
Rezolucja VGA
Częstotliwość wyświetlania klatek Main Stream: 4M(1 ~ 20fps)/3M (1 ~ 25/30fps)
Sub Stream: D1(1 ~ 25/30fps)
Szybkość transmisji CBR/VBR

Najważniejsze cechy

Specyfikacja produktu
Producent: DAHUA