tr?id=3620119788278680&ev=PageView&noscript=1

Opis

Opis Produktu

pulsar

Pulsar RS4261

SKU / EAN: 5902135315989

Zaprojektowana została w formacie 19" x 42U x 760mm, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni oraz montaż szerokiej gamy urządzeń sieciowych.

Wymiary szafy to 600 x 2055 x 1000 mm, co umożliwia instalację wielu urządzeń o różnych gabarytach. Konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości stali SPCC o grubości 1.2mm, 1.5mm lub 2mm, co gwarantuje trwałość i stabilność całego systemu.

Powłoka malowana proszkowo w kolorze RAL9004 (czarny) nadaje szafie elegancki wygląd oraz zwiększa odporność na korozję.

RS4261(5902135315989)_image_1
RS4261(5902135315989)_image_2

Szafa Pulsar RS4261 jest gotowa do montażu i nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani umiejętności technicznych do jej skompletowania.

Wyposażona została w cztery kółka z hamulcami oraz cztery nóżki poziomujące, co ułatwia transport i instalację w wybranym miejscu.

Bezpieczeństwo zapewniają zamykane drzwi frontowe (RAZ-S) oraz tylne (RAZ25), a także możliwość zamontowania zamka na bocznych panelach (RAZB16).

Szafa posiada klasę ochrony IP 20, co chroni przed wnikaniem ciał stałych o wymiarach powyżej 12mm oraz przed zetknięciem się z częściami przewodzącymi prąd.

Producent gwarantuje jakość i niezawodność swoich produktów, oferując roczną gwarancję od daty produkcji. Pulsar RS4261 to rozwiązanie, które zapewni profesjonalne i bezpieczne przechowywanie oraz montaż urządzeń sieciowych w każdej serwerowni lub centrum danych.

RS4261(5902135315989)_image_3

Specyfikacja Pulsar RS4261

OgólnePrzeznaczenieSzafa RACK 19" umożliwia integrację systemów CCTV, KD, SSWiN, RTV, LAN itp. w średnich i duzych firmach. Przeznaczona jest do montażu urządzeń produkowanych w obudowach w standardzie 19". Szafy RACK zapewniają estetyczny montaż urządzeń oraz zabezpieczają je przed mechanicznymi uszkodzeniami.
Wymiary montażowe19" x 42U x 760mm
Wymiary600 x 2055 x 1000 [+/-2 mm]dystans od podłoża: 72 mm
Typ Szafystojąca do złożenia
Obciążenie statyczne1000kg - z nogami poziomującymi
Zamykaniedrzwi frontowe – zamek (RAZ-S, ten sam kod)drzwi tylne – zamek (RAZ25, ten sam kod)drzwi boczne – Click (możliwość montażu zamka – RAZB16)
Wykonaniestal walcowana na zimno SPCC, 1.2mm, 1.5mm, 2mm, RAL9004 (czarny), metalowa
Stopień szczelnościIP 20
Gwarancja producenta1 rok od daty produkcji
Uwagi- w komplecie 4 kółka bez blokady, 4 nogi poziomujące - możliwość przełożenia drzwiczek lewa prawa

*Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowany opis i specyfikacja były jak najlepsze. Prosimy jednak wziąć pod uwagę, że zostały wygenerowane i przetłumaczone automatycznie na podstawie danych producenta. Kolory i wygląd produktu mogą różnić się w zależności od ustawień monitora. Przed zakupem prosimy zapoznać się z kartą katalogową producenta, w której znajdują się oficjalne dane produktu. Dane w sekcji „Specyfikacja” mogą odnosić się do różnych wariantów tego samego urządzenia (w zależności od oznaczenia/nazwy modelu). W przypadku rozbieżności lub wątpliwości prosimy o kontakt ze sprzedawcą przed zakupem. Jeżeli w opisie podano informacje o gwarancji, dotyczą one gwarancji producenta, o ile nie wskazano inaczej. Prezentowane zdjęcia mogą przedstawiać różne wersje kolorystyczne produktu. Jeżeli w nazwie modelu nie ma dodatkowego oznaczenia koloru, domyślnie dotyczy to wersji podstawowej (np. w przypadku kamer: białej). Pozostałe warianty są wskazywane w nazwie produktu, np. „Black” lub „BLK”.

Dokumentacja Pulsar RS4261

PDF
datasheet_RS4261.pdf
PDF
instruction_RS4261.pdf
PDF
instrukcja_RS4261.pdf
PDF
karta_katalogowa_RS4261.pdf

Cechy

Cechy produktu
Producent: PULSAR