0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Ramka podwójna do montażu podtynkowego Vidos D1510-2P to element pełnego systemu wideo domofonowego. Podwójna ramka z puszką podtynkową został stworzona do systemu Vidos DUO Multi.

Cechy D1510-2P:

– Przeznaczona do montażu modułów systemu DUO MULTI
– Skład się z dwóch elementów: metalowej puszki podtynkowej, ramki zewnętrznej wykonanej ze szczotkowanej stali szlachetnej
– Wymiary puszki podtynkowej: 196mm x 108mm 46mm
– Wymiary ramki zewnętrznej : 232mm x 133mm x 2mm

VIDOS

SYSTEM VIDOS DUO MULTI

VIDOS DUO MULTI to wieloabonentowy, modułowy system wideo domofonowy charakteryzujący się wyjątkową łatwością instalacji i możliwością konfiguracji według własnych potrzeb i upodobań. Zastosowanie połączenia wykorzystującego jedynie 2 żyły znacznie ułatwia montaż i pozwala na instalacje w miejsce starszych systemów, często z niewielką ilością przewodów połączeniowych.

System DUO MULTI w podstawowej wersji obsługuje do 24 lokali, przy użyciu odpowiednich modułów można rozbudować go do obsługi ponad 4000 lokali. VIDOS DUO MULTI sprawdza się również jako samodzielny system wideodomofonowy do małych instalacji jedno i kilku rodzinnych, jest jednocześnie kompleksowych rozwiązaniem dla złożonych instalacji osiedlowych z obsługą wielu wejść oraz portiernią.

Do pobrania