0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Moduł klawiatury Vidos A1510-D jest elementem pełnego systemu wideo domofonowego. A1510-D cechuje się się wyjątkową łatwością instalacji i możliwością konfiguracji według własnych potrzeb i upodobań. Użycie połączenia wykorzystującego jedynie 2 żyły znacznie pozwala na znacznie łatwiejszy montaż montaż i umożliwia instalacje w miejsce starszych systemów, często z niewielką ilością przewodów połączeniowych.

Klawiatura A1510-D pełni trzy funkcje, jest panelem służącym do wywołania lokali w systemie wielorodzinnym, pełni rolę zamka szyfrowego umożliwiając otwieranie wejścia za` pomocą kodu oraz umożliwia programowanie stacji bramowych: dodawanie kodów, lokatorów. A1510-D współpracuje z wszystkimi monitorami z serii VIDOS DUO.

Cechy A1510-D:

– Mechaniczna klawiatura numeryczna dla modułowego systemu DUO MULTI
– Wymaga podłączenia do modułu głównego A1510-G
– Funkcje klawiatury: wybieranie lokalu, kod wejścia, programowanie
– Montaż w ramce podtynkowej lub obudowie natynkowej dedykowanej dla serii S1510
– Połączenie z innymi modułami przez dedykowany port komunikacyjny
– Front i przyciski wykonane ze szczotkowanej stali szlachetnej
– Podświetlenie klawiatury – kolor biały
– Stopień ochrony : IP54

vidos2

SYSTEM VIDOS DUO

Niepolaryzowane, dwużyłowe połączenie i współpraca z modułami funkcyjnymi to niezawodne i bardzo komfortowe rozwiązanie instalacyjne sprawdzające się w niemal każdych warunkach. Urządzenia odznaczają się doskonałą jakością wykonania i funkcjami zarezerwowanymi dotychczas dla produktów najwyższych serii. Gustowne wzornictwo łączy wszystkie zalety systemu DUO w jedną całość tworząc tym samym produkt najwyższej próby.