0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Moduł główny z kamerą Vidos A1510-G to element pełnego systemu wideo domofonowego. A1510-G został wyposażony w 2 Mpx kamerę z obiektywem, który posiada kąt widzenia 170 stopni. Dzięki użyciu podświetlania LED mamy możliwość na komfortowe korzystanie z urządzenia w warunkach niedostatecznej widoczności.

Urządzenie obsługuje maksymalnie 24 lokale w konfiguracji podstawowej, dzięki czemu istnieje możliwość korzystania z niego dla wielu osób. A1510-G został stworzony tak, aby komunikaty głosowe były wygłaszane w języku polskim lub może wydawać dźwięki systemowe.

Moduł główny z kamerą Vidos A1510-G może być montowany zarówno w ramce podtynkowej jak i natynkowej przy użyciu ramki dedykowanej do serii S1510.

Cechy A1510-G:

– Kamera 2.0Mpix, kąt widzenia obiektywu 170°
– Podświetlenie nocne LED (światło białe)
– 1 wyjście przekaźnikowe (drugi przekaźnik przez moduł B5)
– Złącze dodatkowego przycisku wyjścia
– Obsługuje elektrozaczepy i zwory elektromagnetyczne
– 2 żyłowe połączenie z całym systemem
– Dostępne komunikaty głosowe w języku polskim lub dźwięki systemowe
– Wbudowany terminal DIP SWITCH do zmiany ustawień
– Podświetlany panel statusu z funkcją programowania
– Wbudowane gniazdo na kartę pamięci microSD ( lista lokatorów / Backup )
– Maksymalna liczba obsługiwanych lokali – 24 w konfiguracji podstawowej
– Z użyciem modułów M-LAN system można rozbudować do 4776 lokali
– Montaż w ramce podtynkowej lub obudowie natynkowej
– Front wykonany ze szczotkowanej stali szlachetnej
– Klasa szczelności : IP54
– Współpracuje ze wszystkimi monitorami i unifonami z serii DUO

vidos2

SYSTEM VIDOS DUO MULTI

VIDOS DUO MULTI to wieloabonentowy, modułowy system wideo domofonowy charakteryzujący się wyjątkową łatwością instalacji i możliwością konfiguracji według własnych potrzeb i upodobań. Zastosowanie połączenia wykorzystującego jedynie 2 żyły znacznie ułatwia montaż i pozwala na instalacje w miejsce starszych systemów, często z niewielką ilością przewodów połączeniowych.

System DUO MULTI w podstawowej wersji obsługuje do 24 lokali, przy użyciu odpowiednich modułów można rozbudować go do obsługi ponad 4000 lokali. VIDOS DUO MULTI sprawdza się również jako samodzielny system wideodomofonowy do małych instalacji jedno i kilku rodzinnych, jest jednocześnie kompleksowych rozwiązaniem dla złożonych instalacji osiedlowych z obsługą wielu wejść oraz portiernią.