Wideodomofony Hikvision to nowoczesne urządzenia służące nie tylko do komunikacji wizualno-dzwiękowej ale oferujące wiele dodatkowych funkcji. Poza komunikacją ze stacją bramową oferują połączenie między stacjami wewnętrznymi oraz wprowadzą funkcje podnoszące bezpieczeństwo jako centrum alarmowe gdy połączy się z monitoringiem, alarmem czy kontrolą dostępu. Urządzenia te zapewniają dźwięk i obraz wysokiej jakości dzięki zastosowaniu nowoczesnych podzespołów. Dodatkowo wyposażone są w opcje usunięcia echa oraz redukcję szumów.

  • Wyświetlacz 1024 × 600
  • Gwarancja 36 miesięcy
intercom-promitel-309x309

Funkcjonalny i Elegancki

Korzystaj ze świetnego systemu domofonowego lub zintegruj system z kontrolą dostępu, alarmem i monitoringiem aby uzyskać pełną kontrolę nad swoim mieszkaniem! Panel wewnętrzny pełnić może wiele funkcji: dodając do niego kamery zainstalowane w budynku można z jednego miejsca łatwo sprawdzić co się dzieje. Stacja bramowa to kolejna kamera, która również może rejestrować obraz w trybie ciągłym lub domyślnie – nagrać kilka sekund po wciśnięciu dzwonka. Połączenie z Hik-connect daje również możliwość kontroli każdego systemu z poziomu aplikacji na telefon.

Druga generacja systemu wideodomofonów to proste rozwiązanie pozwalające wykonać instalacje tak jednoabonamentowe jak i całe osiedla wieżowców. Możliwość połączenia z innymi systemami Hikvision otwiera coraz to nowsze możliwości oraz łatwość obsługi jedną aplikacją. Wideodomofon ma jednak służyć głównie swojej pierwotnej funkcji czyli umożliwienia kontaktu z osobą znajdującą się przy bramie. Specjalne moduły mikrofonu i głośników, które tłumią zakłócenia i redukują echo i szum pozwalają na przyjemną rozmowę. Panele dotykowe z łatwym w obsłudze i przyjemnym dla oka interfejsem dopełniają wrażeń z użytkowania.

Specyfikacja

Ekran

Kolorowy 7-calowy wyświetlacz TFT LCD

Rozdzielczość ekranu

1024 × 600

Obsługa

Ekran dotykowy, Klawisze fizyczne

Kompresja wideo

H.264

Audio

Wbudowany mikrofon dookólny/Głośnik

Interfejs sieci

Interfejs dwu-przewodowy

RS-485

1, interfejs pół-dupleksowy

Wyjście alarmu

1

Zasilanie

Obsługiwane przez DS-KAD709

Pobór mocy

Max. 10 W

Temperatura pracy

-10 °C do 55 °C (wilgotność 10% do 90%)

Wymiary

196 mm × 133 mm × 25.75 mm

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Stacja wewnętrzna Hikvision DS-KH8340-TCE2/EU-W”

Your email address will not be published. Required fields are marked