Wideodomofony Hikvision to nowoczesne urządzenia służące nie tylko do komunikacji wizualno-dzwiękowej ale oferujące wiele dodatkowych funkcji. Poza komunikacją ze stacją bramową oferują połączenie między stacjami wewnętrznymi oraz wprowadzą funkcje podnoszące bezpieczeństwo jako centrum alarmowe gdy połączy się z monitoringiem, alarmem czy kontrolą dostępu. Urządzenia te zapewniają dźwięk i obraz wysokiej jakości dzięki zastosowaniu nowoczesnych podzespołów. Dodatkowo wyposażone są w opcje usunięcia echa oraz redukcję szumów.

  • Poziom ochrony IP65
  • Gwarancja 36 miesięcy
intercom-promitel-309x309

Funkcjonalny i Elegancki

Korzystaj ze świetnego systemu domofonowego lub zintegruj system z kontrolą dostępu, alarmem i monitoringiem aby uzyskać pełną kontrolę nad swoim mieszkaniem! Panel wewnętrzny pełnić może wiele funkcji: dodając do niego kamery zainstalowane w budynku można z jednego miejsca łatwo sprawdzić co się dzieje. Stacja bramowa to kolejna kamera, która również może rejestrować obraz w trybie ciągłym lub domyślnie – nagrać kilka sekund po wciśnięciu dzwonka. Połączenie z Hik-connect daje również możliwość kontroli każdego systemu z poziomu aplikacji na telefon.

Druga generacja systemu wideodomofonów to proste rozwiązanie pozwalające wykonać instalacje tak jednoabonamentowe jak i całe osiedla wieżowców. Możliwość połączenia z innymi systemami Hikvision otwiera coraz to nowsze możliwości oraz łatwość obsługi jedną aplikacją. Wideodomofon ma jednak służyć głównie swojej pierwotnej funkcji czyli umożliwienia kontaktu z osobą znajdującą się przy bramie. Specjalne moduły mikrofonu i głośników, które tłumią zakłócenia i redukują echo i szum pozwalają na przyjemną rozmowę. Panele dotykowe z łatwym w obsłudze i przyjemnym dla oka interfejsem dopełniają wrażeń z użytkowania.

Specyfikacja

Procesor

wbudowany procesor MCU

Pamięć

64 MB

Flash

8 MB

Wyświetlacz

TFT LCD 3.5-calowy

Rozdzielczość

320 × 480p

Podświetlenie

tak

Obsługa

guziki fizyczne

Łączenie modułów

2 (1 wejście, 1 wyjście)

Wejście zasilania

12VDC

Wyjście zasilania

12VDC

Guziki

4 (góra, dół, OK, powrót)

Port debugowania

1

Zużycie energii

≤ 3 W

Temperatura pracy

-20°C do +60°C (wilgotność 10% do 95%)

Poziom ochrony

IP65

Montaż

Montaż podtynkowy, montaż natynkowy

Wymiary

98.5 × 100 × 34.2 mm

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Moduł wyświetlacza Hikvision DS-KD-DIS”

Your email address will not be published. Required fields are marked