SW4S-DIN to przełącznik 4 stref do paneli INSPIRO+. Moduł współpracuje z panelami INSPIRO+ typu „Master” i pozwala im obsługę do 1020 lokali w jednym systemie (4 x 255 adresów odbiorników). SW4S-DIN wydziela 4 strefy, z której każda tworzy niezależną magistralę z zasadami pracy i prowadzenia instalacji jak klasyczne podłączenie paneli Inspiro+ lub central CDNP. Każda strefa to 255 adresów odbiorników, indywidualna tabela kodów otwierania i indywidualne parametry dzwonień. Adresy odbiorników w każdej strefie mogą być przypisane dowolnie do indywidualnego maksymalnie 6-cyfrowego numeru dzwonienia (wybieranego z klawiatury panelu). SW4S-DIN przystosowany jest zarówno do systemów wideo (posiada złącza RJ45), jak i instalacjach audio. Istnieje możliwość podłączenie w jednym systemie domofonowym nieograniczonej ilości paneli Master z modułami SW4S-DIN. W systemie z modułami SW4S-DIN istnieje możliwość prowadzenie do czterech rozmów jednocześnie (jedna rozmowa z panelu Master z jedną strefą oraz nieograniczona liczba rozmów z panelów Slave). Moduł można zastosować zarówno do tworzenie rozbudowanych jak i rozległych instalacji, ponieważ umożliwia łączenie instalacji w tzw. gwiazdę, co zmniejsza znacząco długości magistrali (moduły montujemy w punkcie centralnym „gwiazdy”). Warunkiem zastosowania modułów jest obecność minimum jednego panelu/centrali typu „Slave” w każdej strefie (w tym celu można zastosować również moduł do zabudowy: MOD-SPK-P). Uwaga! Do wyjść modułu nie można podłączyć bezpośrednio odbiorników. Moduł posiada obudowę przystosowaną do montażu na szynę DIN i zajmuje szerokość 6 modułów. SW4S-DIN jest kompatybilny z wybranymi cyfrowymi urządzeniami z grup: CDNP, INSPIRO i COMO P, PV / Familio.

  • Obudowa z tworzywa ABS
  • 6 modułów DIN
  • Montowany na szynę DIN
  • Obsługa do 1020 lokali

Cechy SW4S-DIN

– obsługa do 1020 lokali (4 x 255 adresów odbiorników)

– obsługa do 4 niezależnych stref: każda strefa to 255 adresów odbiorników, niezależna tabela kodów otwierania (w sumie 1020 różnych kodów), niezależne ustawienia parametrów dzwonień,

– adresy odbiorników w każdej strefie mogą być przypisane dowolnie do indywidualnego maksymalnie 6-cyfrowego numeru dzwonienia (wybieranego z klawiatury panelu Inspiro+).

aco

Specyfikacja

WykonanieObudowa z tworzywa ABS
Max. ilość abonentów1020 lokale (4 x 255 adresów odbiorników)
Sposób montażuSzyna DIN lub natynkowo
Wymiary (mm)6 moduły DIN (109 x 92 x 59)
Typ instalacji

Cyfrowy system P: 2 żyłowa + zasilanie, lub

Cyfrowy system PV: skrętka cat. 5e lub 6

Zasilanie15V DC / 50mA
Pobór mocy w trybie czuwania~0,07W
Wyjścia

8 x złącze RJ45 (po 2 na każdą strefę):

– do podłączenia magistrali systemu P lub PV z panelami / centralami typy Slave

– do podłączenia kolejnych modułów SW4S-DIN

Wejścia

4 x złącza śrubowe rozłączalne (podłączenie panelu Master):

– podłączenie sygnału audio: „LINE+” i „LINE-”

– podłączenie zasilania: „+DC” i „-DC”

1 x złącze RJ45:

– podłączenie panelu Master – magistrali systemu P lub PV

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Przełącznik 4 stref do paneli INSPIRO+ ACO SW4S-DIN”

Twój mail nie zostanie upubliczniony. Pola wymagane są zaznaczone