0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

HDO-1F-EXT to zabezpieczenie przeciwprzepięciowe do AHD, HD-CVI, HD-TVI. 1-kanałowe zabezpieczenie wykonane z nienaganną precyzją dla przewodu koncentrycznego 75 Ohm jest dedykowane do urządzeń telewizji przemysłowej High Definition, wykorzystującym sygnały w standardzie AHD, HD-CVI, HD-TVI oraz Turbo HD. W HDO-1F-EXT zastosowano precyzyjne złącza BNC, dzięki czemu zapewniona jest wysoka jakość i trwałość połączenia, nawet w niekorzystnych warunkach temperaturowych.

HDO-1F-EXT wyposażony został w 3 stopnie ochrony, pracujące we właściwej sekwencji w trakcie wyładowania atmosferycznego lub innych źródeł przepięć zarówno o dużym jak i małym poziomie.

W trakcie normalnej pracy, obwody transmisji sygnału nie są galwanicznie złączone z uziemieniem, dzięki temu nie prowadzi do szkodliwych pętli mas oraz zakłóceń sygnału HD. Przepięcia powstające wewnątrz przewodów oraz przepięcia wtórne, redukowane są przez oddzielny obwód, odsprzęgany specjalnym opornikiem. Skutkuje to dużą wytrzymałością urządzenia na impulsy wielokrotne (paralizatory) oraz zapewnia odpowiednią kolejność działania poszczególnych stopni ochronnych.

Praca zabezpieczenia polega na sprowadzaniu ładunku elektrycznego do jego obwodów już we wstępnej fazie powstawania, co opóźnia pojawianie się destrukcyjnego napięcia na obwodach wejściowych urządzeń CCTV. W momencie pojawienia się głównego impulsu przepięciowego, jest on odprowadzany jest do ziemi z użyciem oddzielnego przewodu.

  • Ilość kanałów Video – 1
  • Impedancja – 75 Ω

Specyfikacja

Ilość kanałów Video 1
Obudowa Wolnostojąca
Impedancja 75 Ω
Przewód wejściowy (infrastruktura) Gniazdo BNC
Złącze wyjściowe (urządzenie chronione) Wtyk BN
Pasmo przenoszenia 100 MHz
Tłumienie 0,2dB
Zabezpieczenie antyprzepięciowe 3 – Ochronnik Gazowy, Transil, MOSFET
Ochrona linia-ziemia Ochronnik gazowy: 90V, 2x10kA @ 8/20uS
Ochrona linia-linia Mostek ochronny: 6V, 15A 8/20uS
Maksymalny poziom przepięcia 4kV
Pojemność obwodu zabezpieczenia 2~4pF
Wymiary (60 mm x 24 mm x 24 mm)
Temperatura pracy -40˚C ~ +60˚C