LSO-8R to separator galwaniczny do systemów analogowych z zabezpieczeniem Video. 8-kanałowy panel zabezpieczający tor video z separacją galwaniczną został stworzony, aby zabezpieczać urządzenia telewizji przemysłowej, przed skutkami przepięć oraz różnic potencjałów. LSO-8R został wyposażony  w kilka bloków funkcjonalnych, które mają ułatwiać wykonywanie instalacji przewodów do rejestratorów cyfrowych lub krosownic wizyjnych.

W separatorze użyto 3-stopniowego zabezpieczenia, mające za zadanie chronić urządzenia odbiorcze przed skutkami przepięć, wyładowań atmosferycznych oraz podania wysokiego napięcia przez dłuższy czas.  Dzięki użyciu dławika przeciwzakłóceniowego, urządzenie skutecznie eliminuje interferencje pomiędzy kamerami, pochodzące od źródła zasilania z różnych faz. Separator galwaniczny, który został użyty w LSO-8R skutecznie niweluje zakłócenia obrazu, powstałe w wyniku występowania różnicy potencjałów na przewodach wizyjnych.

Zabezpiecza urządzenia takie jak kamery i rejestratory przed uszkodzeniem, także w wyniku pojawiających się w przewodach pętli mas. Niskostratne złącza śrubowe dla przewodu koncentrycznego znane z urządzeń antenowych, znacznie przyspieszają ich podłączeniem, umożliwiają łatwą zmianę konfiguracji bez potrzeby zaciskania złącz BNC. Wyprowadzenie sygnału odbywa się pomocą precyzyjnych gniazd BNC, wykonywanych metodą CNC.

Specjalnie zaprojektowana podpórka z otworami, służy do trwałego zamocowania przewodów za pomocą opasek, dzięki czemu wyrwanie przewodu nie jest możliwe, nawet przy użyciu dużej siły. LSO-8R montowany jest w szafach Rack, a dzięki użyciu zestawu LK-MOUNT, panel może być montowany z tyłu szafy pod kątem 45 stopni.

  • Dystrybucja zasilania 12V DC dla 8 kamer
  • Separacja galwaniczna oparta na rdzeniu amorficznym
  • Niski poziom tłumienia sygnału
  • Ochrona przed skutkami różnicy potencjałów

Specyfikacja

ModelLSO-8R
Producent

Ewimar

Napięcie nominalne toru wideo5 V
Maksymalne ciągłe napięcie toru wideo6 V
Nominalny prąd wyładowczy (8/20µs) toru wideo5 kA
Maksymalny prąd wyładowczy (8/20µs) toru wideo10 kA
Napięcie protekcji (10/700µs) toru wideo< 20 V
Czas reakcji toru wideo≤ 1 ns
Tłumienie toru wideo≤ 0.5 dB
Impedancja szeregowa toru wideo≤ 1Ω
Pasmo przenoszenia toru wideo0-100 MH
Zabezpieczenie antyprzepięcioweIskrownik, Ochronnik gazowy, Transil
Napięcie rozładowania75V, Transil 8,2V
Prąd rozładowania

2 x 10kA,

Transil: 57A

Separacja galwaniczna600V (min.)