LST-16R-FPS to separator galwaniczny do systemów analogowych z zabezpieczeniem i transformatorami Video oraz dystrybucją zasilania. Konwerter został stworzony w celu zamiany sygnału Video ze skrętki komputerowej na przewód koncentryczny oraz do zabezpieczenia urządzeń telewizji przemysłowej, przed skutkami przepięć oraz różnic potencjałów.

Separator LST-16R-FPS montowany jest w szafach Rack 19″, dzięki precyzyjnie wyprofilowane otwory uproszczają montowanie panelu z przodu szafy RACK. Przy użyciu specjalnego zestawu LK-MOUNT może być montowany z tyłu szafy pod kątem 45 stopni. pasywny konwerter UTP, jest zintegrowany z zabezpieczeniem toru wideo i separatorem galwanicznym. 3-stopniowe zabezpieczenie, ma na celu ochronę urządzenia odbiorcze przed skutkami przepięć, wyładowań atmosferycznych oraz podania wysokiego napięcia przez dłuższy czas. 

Separator galwaniczny zabezpiecza urządzenia takie jak kamery i rejestratory przed uszkodzeniem, także w wyniku pojawiających się w przewodach pętli mas. Rdzeń amorficzny wprowadza znikome straty sygnału oraz zniekształcenia nieliniowe, które zawsze towarzyszą separatorom galwanicznym.

Dławik przeciwzakłóceniowy użyty w LST-16R-FPS skutecznie eliminuje interferencje pomiędzy kamerami, pochodzące od źródła zasilania z różnych faz. Separator jest wyposażony w dodatkową płytę zasilającą FPS, która dostarcza 16 niezależnych wyjść zasilających do kamer z zabezpieczeniem, chroniącym przed zwarciem oraz wyładowaniem atmosferycznym. LST-16R-FPS sygnalizuje zwarcie zasilania za pomocą sygnalizacji akustycznej i optycznej.

  • Dystrybucja zasilania 12V DC dla 16 kamer (24V na zamówienie)
  • Separacja galwaniczna oparta na rdzeniu amorficznym
  • Odprowadzanie ładunku do ziemi
  • Wbudowane transformatory dla skrętki UTP

Specyfikacja

Model

LST-16R-FPS

Producent

Ewimar

Napięcie nominalne toru wideo5 V
Maksymalne ciągłe napięcie toru wideo6 V
Nominalny prąd wyładowczy (8/20µs) toru wideo5 kA
Maksymalny prąd wyładowczy (8/20µs) toru wideo10 kA
Napięcie protekcji (10/700µs) toru wideo< 200 V
Prąd przeciążenia toru zasilania≤ 10 A
Prąd upływu toru zasilania≤ 5 µA
Czas reakcji toru zasilania≤ 25 ns