LST-16R to separator galwaniczny do systemów analogowych z zabezpieczeniem i transformatorami Video. Konwerter został stworzony w celu zamiany sygnału Video ze skrętki komputerowej na przewód koncentryczny oraz do zabezpieczenia urządzeń telewizji przemysłowej, przed skutkami przepięć oraz różnic potencjałów.

Separator LST-16R montowany jest w szafach Rack 19″, dzięki precyzyjnie wyprofilowane otwory uproszczają montowanie panelu z przodu szafy RACK. Przy użyciu specjalnego zestawu LK-MOUNT może być montowany z tyłu szafy pod kątem 45 stopni. pasywny konwerter UTP, jest zintegrowany z zabezpieczeniem toru wideo i separatorem galwanicznym.

3-stopniowe zabezpieczenie, ma na celu ochronę urządzenia odbiorcze przed skutkami przepięć, wyładowań atmosferycznych oraz podania wysokiego napięcia przez dłuższy czas. Separator galwaniczny zabezpiecza urządzenia takie jak kamery i rejestratory przed uszkodzeniem, także w wyniku pojawiających się w przewodach pętli mas.

Rdzeń amorficzny wprowadza znikome straty sygnału oraz zniekształcenia nieliniowe, które zawsze towarzyszą separatorom galwanicznym. Dławik przeciwzakłóceniowy użyty w LST-16R skutecznie eliminuje interferencje pomiędzy kamerami, pochodzące od źródła zasilania z różnych faz.

  • Ochrona przed skutkami różnicy potencjałów
  • Separacja galwaniczna oparta na rdzeniu amorficznym
  • Odprowadzanie ładunku do ziemi
  • Wbudowane transformatory dla skrętki UTP

Specyfikacja

Model

LST-16R

Producent

Ewimar

Napięcie nominalne toru wideo5 V
Maksymalne ciągłe napięcie toru wideo6 V
Nominalny prąd wyładowczy (8/20µs) toru wideo5 kA
Maksymalny prąd wyładowczy (8/20µs) toru wideo10 kA
Napięcie protekcji (10/700µs) toru wideo< 20 V
Czas reakcji toru wideo≤ 1 ns
Tłumienie toru wideo≤ 0.5 dB
Impedancja szeregowa toru wideo≤ 1Ω
Pasmo przenoszenia toru wideo0-100 MH
Zabezpieczenie antyprzepięcioweIskrownik, Ochronnik gazowy, Transil
Napięcie rozładowania75V, Transil 8,2V
Prąd rozładowania

2 x 10kA,

Transil: 57A

Separacja galwaniczna600V (min.)