Adresowalny przedłużacz myszy USB z separowanym odbiornikiem EWIMAR MUSB-1/1/So v3.2 został stworzony w celu umożliwienia sterowania rejestratorem cyfrowym Video i komputerów na odległość do 1200m za pomocą myszy USB. W MUSB-1/1/So v3.2 użyto specjalnie zaprojektowanego algorytmu, który wykorzystuje do sterowania wszystkie funkcje myszy i przesyła je za pomocą jednej pary skrętki komputerowej. Sterowanie za pomocą MUSB odbywa się w czasie rzeczywistym i nie posiada zauważalnych opóźnień pomiędzy poruszaniem myszy i reakcją kursora.

Dzięki wykorzystaniu standardowego interfejsu RS-485, sterowanie za pomocą myszy, może być przesyłane przez konwertery światłowodowe lub bezprzewodowe systemy telemetrii AV-Link. MUSB-1/1/So v3.2 składa się z nadajnika do którego podłączana jest mysz USB oraz z odbiornika, wyposażonego w wyjście USB-B. Urządzenie to, znakomicie rozwiązuje problemy sterowania rejestratorami cyfrowymi na duże odległości, z zachowaniem wszystkich niuansów ważnych dla użytkownika.

Adresowalny przedłużacz myszy USB z separowanym odbiornikiem EWIMAR MUSB-1/1/So v3.2 składa się z nadajnika do którego podłączana jest mysz USB oraz z odbiornika, wyposażonego w wyjście USB-B. Urządzenie to, znakomicie rozwiązuje problemy sterowania rejestratorami cyfrowymi na duże odległości, z zachowaniem wszystkich niuansów ważnych dla użytkownika.

Cechy MUSB-1/1/So v3.2:

– Standard USB 1.2 / 2.0
– Szybkość transmisji 9600 baud
– Transmisja po jednej parze skrętki
– Obsługa 1 urządzenia z możliwością rozszerzenia do 8
– Separacja optyczna: eliminacja zakłóceń przemysłowych wynikających z różnic potencjałów
– Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe do 600V
– Zasięg transmisji do 1200 m
– W zestawie: nadajnik i adresowalny odbiornik z możliwością rozbudowy o dodatkowy odbiornik, zasilacz, przewód USB oraz mysz optyczna
– Sterowanie myszą odbywa się w czasie rzeczywistym
– Kompatybilna z systemami światłowodowymi i bezprzewodowymi systemami telemetrii
– Wymiary nadajnika 87 x 28 x51 (mm)
– Obsługa myszy bezprzewodowej

ewimar-logo

Specyfikacja

ModelMUSB-1/1/So v3.2
ProducentEwimar
Obsługiwany standard USB1.0,1.2, 2.0
Wejście USBGniazdo typu A
Wyjście USBGniazdo typu B
Zakres adresów1~8
Zasilanie

Nadajnik: Zasilacz 12V

Odbiornik: gniazdo USB

Szybkość transmisji9600 baud
Maksymalna odległość sterowania1200m
Ochrona przeciwprzepięciowa600W
Separacja optyczna1.5kV
ObudowaWolnostojąca, przykręcana
Wymiary87 x 28 x51 (mm)
Temperatura pracy-15°C ~ 40°C