+48 32 346 30 06
0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Switch 28-portowy Tp-Link TL-SG2428P wyposażony jest w 24 portów PoE o całkowitej mocy 250W i 4 sloty SFP, dzięki czemu zapewnia połączenie o dużych prędkościach. Pozwala to na zasilenie na przykład wielu bezprzewodowych punktów dostępowych lub kamer IP. Routing statyczny pozwala na segmentację sieci i zwiększenie jej wydajności. Funkcja Storm Control chroni przed wystąpieniem efektów Broadcast, Multicast oraz Unknown Unicast Storm. Szyfrowanie 802.1X w połączeniu z funkcjami serwera Radius pozwala na uwierzytelnianie użytkowników, chcących uzyskać dostęp do sieci. Obsługa funkcji Quality of Service (QoS, od L2 do L4) umożliwia kierowanie ruchem sieciowym, zapewniając płynną i szybszą transmisję danych.

Switch 28-portowy Tp-Link TL-SG2428P korzysta z platformy sieciowej (SDN) Omada, która integruje działanie urządzeń sieciowych, w tym punktów dostępowych, przełączników i bram sieciowych, dzięki czemu możemy w prosty sposób zarządzać centralnie z chmury. Umożliwia to tworzenie wysoce skalowalnej sieci — w pełni kontrolowanej za pomocą jednego interfejsu. Przełącznik TL-SG2428P TP-LINK stanowi idealne rozwiązanie dla podłączenia większej ilości urządzeń wymagających zasilania poprzez kable Ethernet.

Cechy TL-SG2428P

– Zasilanie PoE o łącznej mocy 250 W: 24 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af, zapewniające łącznie 250 W* mocy zasilania.
– Gigabitowe porty: 24 gigabitowe porty PoE+ i 4 sloty SFP przekładają się na połączenia o dużych prędkościach.
– Działanie zintegrowane z platformą Omada SDN: Bezobsługowa konfiguracja ZTP**, centralne zarządzanie w chmurze i inteligentne monitorowanie.
– Centralne zarządzanie: Dostęp z poziomu chmury i aplikacja Omada to wygoda zarządzania.
– Routing statyczny: Sterowanie ruchem wewnętrznym w celu efektywniejszego wykorzystania zasobów sieciowych.
– Niezawodne zabezpieczenia: Wiązanie adresów IP, MAC i portów, ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, uwierzytelnianie poprzez serwer Radius i wiele więcej.
– Optymalizacja transmisji głosu i wideo: QoS L2/L3/L4 i IGMP Snooping.
– IPv6: Obsługa IPv6 z podwójnym stosem IPv4/IPv6, MLD snooping i IPv6 neighbor discovery.

podlacz do zasilania
podlacz urzadzenia i korzystaj

Specyfikacja

Model

TL-SG2428P

Producent

tp-link

Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x

Porty 24 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s (Autonegocjacja/Auto MDI/MDIX)
4 gigabitowe sloty SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Nie – 2 wentylatory
Porty PoE+ (RJ45) Yes
Zasilanie

Standardy: 802.3af/at

Porty PoE+: 24 porty

Zasilanie: 250 W*

Wymiary (S x G x W) 440*330*44 mm (17,3*13*1,73 cala)
Montaż Możliwość montażu w szafie rack
Maks. zużycie energii

32,1 W (110 V/50 Hz) (bez podłączonego urządzenia z obsługą PoE)

308,6 W (110 V/50 Hz) (podczas zasilania z mocą 250 W)

Ilość generowanego ciepła

109,53 BTU/h (bez podłączonego urządzenia z obsługą PoE)

1052,94 BTU/h (podczas zasilania z mocą 250 W)

Przepustowość 56 Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 41,7 Mp/s
Tablica adresów MAC 8K
Bufor pakietów 4,1 Mbit
Ramki jumbo 9KB
Funkcja Quality of Service

Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP

8 kolejek priorytetowania

Tryb harmonogramu priorytetowania: – SP (Strict Priority) – WRR (Weighted Round Robin)

Konfiguracja wagi kolejek

Kontrola przepustowości – Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych

Płynniejsze działanie

Storm Control

– Wiele trybów kontroli (kb/s/wskaźnik)

– Kontrola transmisji Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast

Funkcje L2 i L2+

Interfejsy 16 IP

– Obsługa interfejsu IPv4/IPv6

Routing statyczny

– 32 trasy statyczne IPv4/IPv6

Serwer DHCP

DHCP Relay

– DHCP Interface Relay

– DHCP VLAN Relay

DHCP L2 Relay

Wpisy statyczne ARP

Proxy ARP

Gratuitous ARP

Agregacja łączy

– Statyczna agregacja łączy

– Do 8 grup agregacji i do 8 portów na grupę

– LACP 802.3ad

Protokół drzewa rozpinającego (STP)

– STP 802.1D

– RSTP 802.1w

– MSTP 802.1s

– Zabezpieczenia STP: ochrona TC, filtrowanie/ochrona poprzez pakiety BPDU, ochrona Root

Wykrywanie pętli zwrotnych

Kontrola przepływu

– Kontrola przepływu 802.3x

Mirroring

– Port Mirroring

– Mirroring procesora

– Przesył One-to-One

– Przesył Many-to-One

– W oparciu o przepływ

– Port wejścia/wyjścia / obydwa porty

Device Link Detect Protocol (DLDP)

802.1ab LLDP/ LLDP-MED

Sieci VLAN

Grupy VLAN

– Maks. 4K grup VLAN

Tagowanie 802.1Q VLAN

Adres MAC VLAN

Protokół VLAN

GVRP

Głosowa sieć VLAN

Aplikacja Omada Tak
Zarządzanie centralne

Kontroler Omada oparty na chmurze

Kontroler sprzętowy Omada (OC300)

Kontroler sprzętowy Omada (OC200)

Kontroler programowy Omada

Dostęp do chmury Tak (poprzez kontroler OC300, OC200, kontroler Omada oparty na chmurze lub kontroler programowy Omada)
Funkcje panelu zarządzania

Interfejs graficzny GUI

Interfejs linii poleceń CLI

SNMP v1/v2c/v3

SNMP Trap/Inform

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

Szablon SDM

Klient DHCP/BOOTP

Dual Image, Dual Configuration • Monitorowanie zużycia procesora

Diagnostyka kabli

EEE

SNTP

Logi systemu

Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania

TL-SG2428P

Zasilacz

Instrukcja instalacji

Zestaw montażowy

Gumowe nóżki

Wymagania systemowe Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, Windows 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~50℃ (32℉~122℉);

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉);

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji

Do pobrania