Transceiver SFP28 25 GB / S 10 KM Edgecore ET7302-SR z szeregowym interfejsem optycznym 25 Gb / s, nadajnikiem DFB 1310 nm i odbiornikiem PIN PD. Urządzenie zostało stworzone, w celu pracy w szerokiej temperaturze roboczej (0 ° C ~ 70 ° C) i maksymalnej długości łącza 10 km przez światłowód jednomodowy (SMF).

Cechy ET7302-SR:

– Szeregowy interfejs optyczny 25 Gb / s
– Nadajnik 1310 nm DFB i odbiornik PIN PD
– Szeroka temperatura robocza (0 ° C ~ 70 ° C)
– Szeroka temperatura robocza (0 ° C ~ 70 ° C)Maksymalna długość łącza 10 km przez światłowód jednomodowy (SMF)

Zastosowanie:

– Sieć szkieletowa centrum danych
– Przełączniki Ethernet
– Szybkie serwery
– Klastry obliczeniowe o wysokiej wydajności
– SAN, routery, huby, load balancer

Specyfikacja

Temperatura przechowywania -40ºC~+85ºC
Wilgotność względna0%~+85%
Napięcie zasilania3.135~3.45 V
Pobór energiiMax – 1 W
Prąd zasilania300 mA

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Transceiver SFP28 25 GB / S 10 KM Edgecore ET7302-SR”

Twój mail nie zostanie upubliczniony. Pola wymagane są zaznaczone