Aktywny kabel optyczny 7m SFP28 do SFP28 Edgecore ET7302-AOC-7M to ekonomiczne, wysokowydajne rozwiązanie łączności Ethernet 25 Gb / s SFP28-do-SFP28. ET7302-AOC-7M został stworzony z myślą o sprostaniu wciąż rosnącej potrzebie większej przepustowości w centrach danych. Zestawy szybkich kabli spełniają, a nawet przewyższają wymagania standardów branżowych Gigabit Ethernet i Fibre Channel w zakresie wydajności i niezawodności. Kabel ma długość 7m.

Cechy ET7302-AOC:

– Szybkość transmisji danych do 25,78125 Gbs
– Możliwość wyboru zmiany czasu CDR
– Programowalny korektor wejściowy Tx i amplituda wyjściowa Rx oraz preemfaza
– Zgodny z SFF-8402 SFP28 i SFF-8472 DDMI MSA
– Pojedyncze zasilanie 3,3 V o niskiej mocy 0,6 W (standardowo) i 0,8 W (maks.) Przy włączonej funkcji CDR
– Wsparcie do 70/100 m przez OM3 / OM4
– Hot pluggable
– Pojedyncze napięcie zasilania 3,3 V.
– Zakres temperatur: 0 ~ 70 ° C
– Zgodny z RoHS

Specyfikacja

Temperatura przechowywania0ºC~+70ºC
Temperatura pracy opakowania0ºC~+70ºC
Napięcie zasilania3.14~ 3.47 V
Wilgotność względna5%~+85%

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Aktywny kabel optyczny 7m SFP28 do SFP28 Edgecore ET7302-AOC-7M”

Twój mail nie zostanie upubliczniony. Pola wymagane są zaznaczone