Switch Tp-Link TL-SG2210MP to gigabitowy przełącznik Smart JetStream został wyposażony w 8 portów PoE+ zgodnych ze standardem 802.3at/af i łącznym zasilaniem do 150W i i 2 gigabitowe sloty SFP, dzięki czemu mamy pewność na wysoką prędkość połączeń. TL-SG2210MP pozwala przy tym na wygodne zarządzanie, dzięki dostępowi z chmury oraz łatwej w użytkowaniu aplikacji Omada.

Switch Tp-Link TL-SG2210MP może być zarządzany z platformy do programowanego sterowania infrastrukturą sieciową (SDN) Omada, które integruje działanie urządzeń sieciowych takich jak punkty dostępowe, przełączniki i bramy sieciowe, zapewniając kompleksowe zarządzanie centralne z chmury. Omada umożliwia stworzenie wysoce skalowalnej sieci — w pełni kontrolowanej za pomocą jednego interfejsu. Przekłada się to na płynne połączenia przewodowe i bezprzewodowe, które są niezbędne w hotelarstwie, edukacji, sprzedaży detalicznej, biurach i w wielu innych branżach i miejscach.

Cechy TL-SG2210MP:

– 150 W zasilania PoE: 8 portów PoE+ zgodnych ze standardem 802.3at/af i łącznym zasilaniem do 150W*.

– Gigabitowe Porty: 8 Gigabitowych Portów PoE+ i 2 Gigabitowe Sloty SFP zapewniają wysokie prędkości połączeń.

– Możliwość korzystania z Omada SDN: Platforma zapewnia dostęp do bezobsługowej konfiguracji ZTP**, centralnego zarządzania w chmurze oraz inteligentnego monitoringu.

– Scentralizowane zarządzanie: Zarządzanie jest niezwykle wygodne dzięki dostępowi z chmury oraz łatwej w użytkowaniu aplikacji Omada.

– Silne strategie zabezpieczeń: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication i wiele innych.

– Optymalizacja aplikacji Głosowych i Wideo: L2/L3/L4 QoS i IGMP snooping.

Specyfikacja

Model

TL-SG2210MP

Producent

tp-link

Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Porty

• 8 Portów RJ45 10/100/1000 Mbps ze wsparciem PoE+ (Autonegocjacja MDI/MDIX)

• 2 Sloty SFP 100/1000 Mbps

Okablowanie sieciowe

• 10BASE-T: UTP/STP kabel kategorii 3, 4, 5 (maksymalnie 100m)

• 100BASE-TX/1000Base-T: UTP/STP kabel kategorii 5, 5e lub wyższej (maksymalnie 100m)

• 100BASE-FX: MMF, SMF

• 1000BASE-X: MMF, SMF

Bezwentylatorowy1 Wentylator
Zabezpieczenia fizyczneTak
Porty PoE+ (RJ45)

• Zgodność ze standardem 802.3at/af

• 8 Portów PoE+

• Łączne zasilanie: 150 W

Wymiary (S x G x W)294 x 180 x 44 mm (11.6 x 7.1 x 1.7 cali)
Montaż

Szafa Rack

Biurko

Maks. zużycie energii

12.2 W (110 V / 60 Hz bez podłączonych urządzeń PD)

173.9 W (110 V / 60 Hz z podłączonymi urządzeniami PD 150W)

Ilość generowanego ciepła440 × 180 × 44 mm (17,3 × 7,1 × 1,7 cala)
Maks. zużycie energii

41.63 BTU/h (bez podłączonych urządzeń PD)

539.35 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PD 150W)

WYDAJNOŚĆ

WYDAJNOŚĆ

Wydajność przełączania

20 Gbps

Szybkość przekierowań pakietów14.9 Mpps
Tablica adresów MAC8K
Bufor pakietów

4.1 Mbit

Ramki jumbo

9 KB

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Funkcja Quality of Service

• Priorytetowanie 802.1p CoS/DSCP

• 8 kolejek priorytetów

• Tryb harmonogramu priorytetu

– SP (Strict Priority)

– WRR (Weighted Round Robin)

• Queue Weight Config

• Kontrola przepustowości

– Ograniczenie przepustowości bazując na Port/Przepływ

• Płynniejsza wydajność

• Storm Control

– Wiele trybów kontroli(kbps/ratio)

– Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast Control

Funkcje L2 i L2+

• Przekaźnik DHCP

– DHCP Przekaźnik VLAN

• DHCP L2 Przekaźnik

• Link Aggregation

– statyczna agregacja linków

– 802.3ad LACP

– Do 8 grup agregacji, zawierających 8 portów na grupę

• Spanning Tree Protocol

– 802.1D STP

– 802.1w RSTP

– 802.1s MSTP

– STP Security: TC Protect, BPDU Filter/Protect, Root Protect

• Wykrywanie Pętli

• Kontrola przepływu – 802.3x

• Mirroring

– Port Mirroring

– CPU Mirroring

– One-to-One

– Many-to-One

– Flow-Based

– Ingress/Egress/Both

• Device Link Detect Protocol (DLDP)

• 802.1ab LLDP/ LLDP-MED

L2 Multicast

• 511 IPv4, IPv6 współdzielone grupy multicast

• IGMP Snooping

– IGMP v1/v2/v3 Snooping

– Fast Leave

– IGMP Snooping Querier

– Static Group Config

• Multicast VLAN Registration (MVR)

• Multicast Filtering

• MLD Snooping

– MLD v1/v2 Snooping

– Fast Leave

– MLD Snooping Querier

– Static Group Config

• Limited IP Multicast (256 profili, do 16 wpisów na profil)

IPv6 Support

• IPv6 Dual IPv4/IPv6

• Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping

• IPv6 neighbor discovery (ND)

• Wykrywanie ścieżki maximum transmission unit (MTU)

• Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6

• TCPv6/UDPv6

• IPv6 aplikacje

– DHCPv6 Client

– Ping6

– Tracert6

– Telnet (v6)

– IPv6 SNMP

– IPv6 SSH

– IPv6 SSL

– Http/Https

– IPv6 TFTP

Sieci VLAN

• Grupy VLAN – Max Grupy 4K VLAN

• 802.1Q Tagowany VLAN

• MAC VLAN

• Protokół VLAN

• GVRP

• Głosowy VLAN

Listy kontroli dostępu

• Wsparcie do 230 wpisów

• Zakres czasu

– Wycinek czasu

– Zakres tygodniowy

– Zakres ciągły

-Dni wolne

• ACL bazujący na czasie

• MAC ACL

– Źródłowy MAC

– Docelowy MAC

– VLAN ID

– Priorytet użytkownika

– Ether Type

• IP ACL

– Źródłowy IP

– Docelowy IP

– Protokół IP

– TCP Flag

– TCP/UDP Port Źródłowy

– TCP/UDP Port Docelowy

– DSCP/IP TOS

• IPv6 ACL

• Combined ACL

• Operacja Reguły

– Pozwół/Odmów

• Akcja Polityki

– Mirror

– Rate Limit

– Redirect –

QoS Remark

• Wiązanie reguł ACL

– Wiązanie Portu

– Wiązanie VLAN

• Actions for flows

– Mirror (do wspieranego interfejsu)

– Redirect (do wspieranego interfejsu)

– Rate Limit

– QoS Remark

Bezpieczeństwo transmisji

• AAA • 802.1X

– Autoryzacja bazująca na Porcie

– Autoryzacja bazująca na MAC (Host)

– Metody autoryzacji bazujące na PAP/EAP-MD5

– MAB – VLAN Gościa

– Wsparcie autoryzacji Radius

• IP/IPv6-MAC Binding –

512 wpisy

– DHCP Snooping

– DHCPv6 Snooping

– Inspekcja ARP

– Detekcja ND

• IP Source Guard

– 253 wpisy

– Źródłowy adres IP + Źródłowy MAC

• IPv6 Source Guard

– 183 wpisy

– Źródłowy adres IPv6 + Źródłowy MAC

• DoS Defend

• Static/Dynamic/Permanent Port Security

– Do 64 adresów MAC na Port

• Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control

– tryb kontroli kbps/ratio

• Izolacja Portu

• Bezpieczne zarządzanie Web poprzez HTTPS z SSLv3/TLS 1.2

• Bezpieczne zarzadzanie Command Line Interface (CLI) z SSHv1/SSHv2

• Kontrola dostępu bazująca na IP/Port/MAC

MIBs

• MIB II (RFC1213)

• Bridge MIB (RFC1493)

• P/Q-Bridge MIB (RFC2674)

• Radius Accounting Client MIB (RFC2620)

• Radius Authentication Client MIB (RFC2618)

• Remote Ping, Traceroute MIB (RFC2925)

• Wsparcie dla prywatnego TP-Link MIB

• RMON MIB(RFC1757, rmon 1,2,3,9)

ZARZĄDZANIE

ZARZĄDZANIE

Aplikacja OmadaTak
Zarządzanie centralne

• Kontroler Omada oparty na Chmurze

• Kontroler sprzętowy Omada (OC300)

• Kontroler sprzętowy Omada (OC200)

• Kontroler programowy Omada

Dostęp do chmuryTak (poprzez kontroler OC300, OC200, kontroler Omada oparty na chmurze lub kontroler programowy Omada)
Funkcje panelu zarządzania

• GUI przez przeglądarkę

• Command Line Interface (CLI) przez telnet

• SNMPv1/v2c/v3

• SNMP Trap/Inform

• RMON (1,2,3,9 Grupy)

• Szablon SDM

• DHCP/BOOTP Client

• Dual Image, Dual Configuration

• Monitoring Procesora

• Diagnostyka Kabli

• EEE

• SNTP

• Dziennik Systemowy

INNE

INNE

CertyfikatyCE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania

• Przełącznik TL-SG2210MP

• Kabel zasilający

• Instrukcja instalacji

• Elementy montażowe

• Gumowe podstawki

Środowisko pracy

• Dopuszczalna temperatura pracy: 0–50 ℃ (32–122 ℉);

• Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40–70 ℃ (-40–158 ℉)

• Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10–90% RH bez kondensacji

• Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5–90% RH bez kondensacji