+48 32 346 30 06
0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

HSO-1F-EXT to separator galwaniczny i konwerter UTP do systemów AHD, HD-CVI, HD-TVI z zabezpieczeniem. Jest on połączony z wysokiej klasy ochroną przeciwprzepięciową. 1-kanałowy, ekonomiczny separator galwaniczny dla przewodu koncentrycznego 75 Ohm jest dedykowany do urządzeń telewizji przemysłowej HD, wykorzystującym standard sygnału AHD, HD-CVI, HD-TVI (Turbo HD).

Bezpiecznik MOSFET sprawia, że skuteczność ochrony przeciwprzepięciowej wzrasta i zabezpiecza transformator separatora przed uszkodzeniem w wyniku przepływu dużych impulsów udarowych. HSO-1F-EXT gwarantuje maksymalny poziom skuteczności ochronnej dzięki izolacji galwanicznej na poziomie 800VDC i zabezpieczeniom przeciwprzepięciowym 2x10kA, zawierającym unikalne rozwiązanie w postaci bezpiecznika MOSFET.

Separator HSO-1F-EXT został stworzony w celu ochrony przed przepięciami, wyładowaniami atmosferycznymi i różnicami potencjałów. Zalecany jest w instalacjach HD-CCTV, umiejscowionych w warunkach przemysłowych takich jak metalowe hale, metalowe słupy, różne punkty zasilania poszczególnych urządzeń, w których pojawiają się potencjały pomiędzy poszczególnymi punktami uziemienia.

HSO-1F-EXT, może być używany w aplikacjach 1-kanałowych w połączeniu z zabezpieczeniem serii HDO i wielokanałowych w połączeniu z panelami serii FKO i LHD . Urządzenie transmituje sygnał w obydwie strony i może być stosowany po stronie kamer lub po stronie rejestratorów DVR. Przy długich przewodach zalecane jest jednak stosowanie separatora po stronie rejestratora.

  • 3 stopnie ochrony przeciwprzepięciowej
  • Bezpiecznik MOSFET
  • Wysokiej jakości złącza BNC
  • 2-kierunkowa transmisja sygnału

Specyfikacja

Model

HSO-1F-EXT

Producent

Ewimar

Impedancja 75 Ohm
Złącze wejściowe (Linia) Gniazdo żeńskie BNC
Złącze wyjściowe (Urządzenie) Przewód z męskim wtykiem BNC
Pasmo przenoszenia 50 MHz
Tłumienie 0,5dB @ 1MHz
Poziom izolacji 800V DC
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Ochronnik gazowy, transil, bezpiecznik MOSFET
Ochrona linia-ziemia Ochronnik gazowy 90v, 2x10kA @ 8/20uS
Ochrona linia-linia Mostek ochronny 6V, 15A @ 8/20uS
Pojemność obwodu zabezpieczenia ok. 10pF
Temperatura pracy -40˚C do +60˚C
Wymiary 86 mm x 24 mm x 31 mm (bez przewodu)