Moduły SFP (Small Form-factor Pluggable) popularnie nazywane GBIC (Gigabit Interface Converter) to moduły zamieniające sygnał elektryczny na sygnał optyczny. Wkładka GBIC-104 Tornado to moduł przeznaczony do transmisji światłowodem jednomodowym (SM) na odległość do 20km. Długość fali TX 1550nm, długość fali RX 1310nm, prędkość transmisji 1,25Gb/s. Moduł posiada gniazdo typu SC z systemem blokady zatrzaskowej zabezpieczający przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.

  • Prędkość transmisji 1.25 Gb/s
  • Zasięg transmisji do 20 km
pulsar02
pulsar011

Specyfikacja

Typ światłowodu

jednomodowy / single-mode (SM) (8.3/125μm, 8.7/125μm, 9/125μm, 10/125μm)

Prędkość transmisji

1.25 Gb/s

Zasięg transmisji

do 20km

Typ złącza

SC

Długość fali Tx

1550 nm

Długość fali Rx

1310 nm

Moc Tx/Czułość Rx

-8…-3 / ≥ -22 dB

Standardy i protokoły

(IEEE 802.3z 1000Base-FX)

Cyfrowa diagnostyka

DDM

Temperatura i wilgotność pracy

0… 70°C / 0…85%

Zasilanie

DC 3,3V (zasilanie z portu SFP)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Moduł SFP Pulsar GBIC-104”

Twój mail nie zostanie upubliczniony. Pola wymagane są zaznaczone