Moduły SFP (Small Form-factor Pluggable) popularnie nazywane GBIC (Gigabit Interface Converter) to moduły zamieniające sygnał elektryczny na sygnał optyczny. Wkładka GBIC-102 Tornado to moduł przeznaczony do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem wielomodowym (MM) na odległość do 2km. Długość fali TX 1310nm, prędkość transmisji 1,25Gb/s. Moduł posiada dwa gniazda typu LC z systemem blokady zatrzaskowej zabezpieczający przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.

  • Prędkość transmisji 1.25 Gb/s
  • Zasięg transmisji do 2 km
pulsar02
pulsar011

Specyfikacja

Typ światłowodu

wielomodowy / multimode
(MM) (50/125μm, 62,5/125μm)

Prędkość transmisji

1.25 Gb/s

Zasięg transmisji

do 2 km

Typ złącza

LC

Długość fali Tx

1310 nm

Długość fali Rx

1310 nm

Moc Tx/Czułość Rx

-8…-3 / ≥ -19 dB

Standardy i protokoły

(IEEE 802.3z 1000Base-FX)

Cyfrowa diagnostyka

DDM

Temperatura i wilgotność pracy

0… 70°C / 0…85%

Zasilanie

DC 3,3V (zasilanie z portu SFP)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Moduł SFP Pulsar GBIC-102”

Twój mail nie zostanie upubliczniony. Pola wymagane są zaznaczone