0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe, do którego podłączony jest moduł światłowodowy.

  • Wielomodowy moduł MiniGBIC
  • Współpracuje z przełącznikami TP-Link z gigabitowymi slotami SFP
switche, routery, pozostale
Najwyzszy standard urzadzen sieciowych

Specyfikacja

Model

TL-SM311LS

Producent

tp-link

Standardy i protokoły

IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Długość fali 1310nm
Zasilanie 3,3V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu 9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla 10km
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC/UPC
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca