0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

HSO-1F-ECO to separator galwaniczny do AHD, HD-CVI, HD-TVI. 1-kanałowy, ekonomicznym separator galwanicznym przeznaczony dla przewodu koncentrycznego 75 Ohm jest dedykowany do urządzeń telewizji przemysłowej wysokiej rozdzielczości, wykorzystującym sygnały w standardzie AHD, HD-CVI, HD-TVI oraz Turbo HD. HSO-1F-ECO możemy używać w aplikacjach 1-kanałowych w połączeniu z zabezpieczeniem serii HDO i wielokanałowych w połączeniu z panelami serii FKO i LHD.

Urządzenie transmituje sygnał w obydwie strony i może być stosowany po stronie kamer lub po stronie rejestratorów DVR. Przy długich przewodach zalecane jest stosowanie separatora po stronie rejestratora. Dzięki zastosowaniu złącza BNC mamy gwarancję wysokiej jakości oraz trwałość połączenia, nawet w niekorzystnych warunkach temperaturowych.

Separator galwaniczny do AHD, HD-CVI, HD-TVI EWIMAR HSO-1F-ECO został stworzony w celu zapewnienia izolacji pomiędzy poszczególnymi punktami instalacji takimi jak kamery i rejestratory DVR, chroniąc je przed skutkami różnic potencjałów.

HSO-1F-ECO zalecany jest w instalacjach CCTV, umiejscowionych w warunkach przemysłowych takich jak metalowe hale, metalowe słupy, różne punkty zasilania poszczególnych urządzeń, w których pojawiają się potencjały pomiędzy poszczególnymi punktami uziemienia. Takie warunki pracy wprowadzają niekorzystne warunki pracy obwodów wejściowych / wyjściowych, generując widoczne w obrazie zakłócenia a nawet uszkodzenia sprzętu, pomimo braku wyładowań atmosferycznych. Pasmo przenoszenia sygnału zostało dobrane odpowiednio do systemów analogowej transmisji HD, pozwalając na przesyłanie obrazu w rozdzielczości do 1080p.

  • Pasmo przenoszenia – 50MHz
  • Impedancja – 75 Ω

Specyfikacja

Model

HSO-1F-ECO

Producent

Ewimar

Impedancja 75 Ω
Złącze wejściowe (Linia) Gniazdo żeńskie BNC
Złącze wyjściowe (Urządzenie) Przewód z męskim wtykiem BNC
Pasmo przenoszenia 50 MHz
Tłumienie 0,5dB @1MHz
Poziom izolacji 800V DC
Wymiary 86mm x 24mm x 31mm (bez przewodu)