Nivica SFP-1 pozwala na przetwarzanie sygnału elektrycznego na sygnał światłowodowy i odwrotnie. Zapewnia współpracę z jednym lub dwoma włóknami światłowodu zakończonymi złączami typy LC. Jest idealnym rozwiązaniem w przypadku transmisji danych na odległość do 20km przy światłowodzie jednomodowym oraz 300m przy wielomodowym. Urządzenie jest odporne na wszelkie zakłócenia elektromagnetyczne oraz warunki klimatyczne. Technologia Hot-Pluggable, umożliwia instalowanie modułów w urządzeniach sieciowych, bez potrzeby odłączania zasilania.

  • Ochrona przepięciowa: IEC61000-4-2
  • Gwarancja 24 miesiące
Nivica, bo liczą się najlepsze rozwiązania
Nivica, bo liczą się najlepsze rozwiązania

Specyfikacja

Zasilanie

Host dostarcza zasilanie5

Napięcie

DC 3.15V~3.45V

Pobór mocy

1W

Długość fali optycznej

1310nm

Moc emisji światła

-8 ~ -3dBm

Czułość odbiornika

-24dBm

Typ światłowodu

Tryb pojedynczy 9/125um

Port światłowodowy

LC

Odległość transmisji

Tryb pojedynczy 20km

ESD

1a poziom 3
1b poziom 3
Per: IEC61000-4-2

Temperatura pracy

0°C ~ 70°C

Temperatura zasilania

-40°C-70°C

Wilgotność

0%-95%

Wymiary

55.4 x 13.7 x 6.25 mm

Materiał

Stal nierdzewna

Waga

17 g

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Konwerter sygnału światłowodowego Nivica NV-SFP-1”

Twój mail nie zostanie upubliczniony. Pola wymagane są zaznaczone