0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

LHST-8R-EXT-FPS to 8-kanałowy, separowany konwerter UTP do AHD, HD-CVI, HD-TVI z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym i dystrybucją zasilania. Konwerter jest montowany w szafie Rack 19″. LHST-8R-EXT-FPS jest zintegrowany z wysokiej jakości konwerterami (transformatorami) dla skrętki UTP. Dedykowany jest do instalacji telewizji przemysłowej wysokiej rozdzielczości, opartych na standardach HD-CVI, AHD oraz HD-TVI.

Urządzenie zostało wyposażone w  3 stopnie ochrony przeciwprzepięciowej (GDT, MOSFET, TVS). Opcjonalnie zamontowana płyta FPS dostarcza zasilanie indywidualne do poszczególnych kamer przez oddzielne bezpieczniki automatyczne. Stanowi wielofunkcyjne urządzenie, ułatwiające podłączanie i układanie dużych ilości przewodów koncentrycznych a także zabezpieczenie instalacji przed skutkami przepięć i wyładowań atmosferycznych.

LHST-8R-EXT-FPS ma za zadanie ochronę systemu CCTV przed całkowitą neutralizacją, przez zwarcie linii zasilania w jednym z dowolnych z kanałów. Stan zasilania poszczególnych kanałów sygnalizowany jest przez diody LED a w momencie załączenia zwarcie dodatkowo załączany jest sygnalizacja dźwiękowa. Stworzony w ten sposób centralny system zasilania może być łatwo wyposażony w układ awaryjnego zasilania w oparciu o zasilacz buforowy.

Zasilacz stosowany z płytą FPS powinien mieć zapas wydajności prądowej minimum 50% poboru nominalnego, aby w momencie wystąpienia zwarcia nie powodowało to jego wyłączania się (dotyczy zasilaczy impulsowych).

  • 2-kierunkowa transmisja sygnału
  • Superszybki czas zadziałania – bezpiecznik MOSFET
  • Mocowanie – szafa RACK 19″
  • 3 stopnie ochrony przeciwprzepięciowej

Specyfikacja

Model

LHST-8R-EXT-FPS

Producent

Ewimar

Ilość kanałów Video 8
Impedancja 75 / 100 Ohm
Złącze wejściowe (Linia) Niskostratne złącza śrubowe
Złącze wyjściowe (Urządzenie) Gniazdo BNC
Pasmo przenoszenia 50 MHz
Tłumienie 0,5dB @ 1MHz
Dystrybucja zasilania 8 kanałów zasilania 12V lub 24V
Poziom izolacji 800V DC
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Ochronnik gazowy, transil, bezpiecznik MOSFET
Ochrona linia/ekran-ziemia Ochronnik gazowy 90V, 2x10kA @ 8/20uS
Ochrona linia-linia Mostek ochronny: 5V, 15A 8/20uS
Pojemność obwodu zabezpieczenia ok. 10pF
Czas reakcji na przepięcie 1nS
Czas reakcji bezpiecznika MOSFET 1uS
Wymiary Rack 19″ / 1U
Temperatura pracy -40˚C do +60˚C