Kamera ta stworzona jest z myślą o obsłudze systemów wizyjnych opartych o analogową technologię HD-TVI. Posiada wbudowany przetwornik obrazu 2 MP CMOS który w połączeniu z rozdzielczością 1920×1080p pozwala na uzyskanie dokładnego, wyraźnego obrazu w świetnej jakości co jest kluczem do perfekcyjnego systemu wizyjnego. Wbudowana technologia Smart IR pozwala na uzyskanie lepszej jakości obrazu w scenerii nocnej dzięki promieniowaniu podczerwieni oraz inteligentnym zarządzaniem mocą wiązek dzięki czemu uzyskać można równomiernie naświetlony obraz. Kolejną zaletą kamery jest klasa szczelności IP67. Zapewnia ona pełną ochronę podzespołów kamery przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i uszkodzeniami mechanicznymi

  • Rozdzielczość 1920 × 1080
  • IR do 40 m
  • Obiektyw 2.8 – 12 mm
  • Gwarancja 36 miesięcy

Cechy Technologii Turbo-HD – porównaj możliwości i wybierz kamerę idealną dla siebie!

Turbo HD firmy Hikvision to rewolucja w analogowych systemach wizyjnych. Kamery te znajdą zastosowanie w nowych systemach bezpieczeństwa jak i w tych już istniejących co umożliwione jest dzięki kompatybilności Tribrid oraz transmisji sygnału przewodem koncentrycznym. Najważniejszymi zaletami systemu Turbo HD jest brak opóźnień, duża odporność na zakłócenia elektromagnetyczne czy też znacznie łatwiejsza konfiguracja. Seria Turbo HD 4.0 wprowadza kolejne udoskonalenia w stosunku do poprzednich wersji. Zapewnia ona obsługę rozdzielczości do ultra-HD 4K dzięki której obraz będzie wyraźny jak nigdy dotąd. Ulepszona kompresja danych pozwala na wyraźne zmniejszenie zapotrzebowania na przepustowość i ilość miejsca potrzebnego na przechowywanie nagrań. Lepsza kompresja danych przyczynia się również do zwiększenia ogólnej wydajności i szybkości systemu.

kompresja danych 265
kompresja danych 265+

Technologia kompresji danych H.265+ wnosi systemy analogowe na jeszcze wyższy poziom! Inteligentny algorytm opracowany przez firmę Hikvision pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących miejsca na zapis danych a jednocześnie zwiększenie jakości obrazu. Jak ukazują wykresy obok, najnowszy kodek H.265+ pozwala na zmniejszenie rozmiaru zapisanych danych o ponad 80% w stosunku do pierwszej generacji. Ponadto opierając się na istniejącej już sieci zainstalować możemy ponad 4 razy więcej kamer!

Dzięki technologi SMART IR monitoring nocny staje się jeszcze lepszy!
Inteligentne zarządzanie promieniowaniem IR pozwala na uzyskanie jednolitego naświetlania całego kadru.

Brak Smart IR
smart-ir
Smart IR

Jeden przewód – dwie funkcje!

Dzięki technologii pozwalającej przesłać dane i zasilanie jednym przewodem nie musisz martwić się kabel zasilający! Wystarczy odpowiedni rejestrator lub switch i wszystko działa!

Powe over coax POC
Hik-connect

Korzystaj z każdego miejsca na ziemi!

Dzięki aplikacji iVMS-4200 na komputer oraz Hik-connect na urządzenia mobilne możliwy jest zdalny podgląd z prawie każdego miejsca na świecie- wystarczy dostęp do internetu!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kamera TurboHD Hikvision DS-2CC12D9T-AIT3ZE (2.8-12mm)”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Przetwornik obrazu

2.0 megapixel progressive scan CMOS

Rozdzielczość

1944 × 1092

Częstotliwość wyświetlania klatek

PAL: [email protected] NTSC: [email protected]

Czułość

0.003 [email protected](F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR

Czas migawki

PAL: 1/25 s to 1/50,000 s NTSC: 1/30 s to 1/50,000 s

Wolna migawka

Max.: 30x

Ogniskowa/kąt

2.8 - 12 mm; poziome FOV: 32.1° do 98°

Dzień & Noc

Filtr IR

Zakres regulacji

Poziomo: 0° do 360°, Nachylenie: 0° do 90°, Rotacja: 0° do 360°

Funkcje obrazu

3D DNR, 120dB WDR

Temperatura pracy

-40 °C to 60 °C, wilgotnosc: 90% lub mniej (bez kondensacji)

Poziom ochrony

IP67

Zasięg IR

Do 40 m

Pobór mocy

Max. 7.5 W

Wymiary

92 mm × 85.3 mm ×269.6 mm (3.62" × 3.36" × 10.61")

Waga

520 g

Powiązane produkty