Kamera ta stworzona jest z myślą o obsłudze systemów wizyjnych opartych o analogową technologię HD-TVI. Posiada wbudowany przetwornik obrazu 2 MP CMOS który w połączeniu z rozdzielczością 1920x1080p pozwala na uzyskanie dokładnego, wyraźnego obrazu w świetnej jakości co jest kluczem do perfekcyjnego systemu wizyjnego. Wbudowana technologia Smart IR pozwala na uzyskanie lepszej jakości obrazu w scenerii nocnej dzięki promieniowaniu podczerwieni oraz inteligentnym zarządzaniem mocą wiązek dzięki czemu uzyskać można równomiernie naświetlony obraz. Kolejną zaletą kamery jest klasa szczelności IP66. Zapewnia ona pełną ochronę podzespołów kamery przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

  • Rozdzielczość 1920 × 1080
  • IR do 100m
  • Obiektyw 4.8 - 120 mm
  • Gwarancja 36 miesięcy

Szybkoobrotowa kamera PTZ umożliwia sterowanie w poziomie, pionie a także wielokrotne przybliżenie (zoom). Dzięki tym nowoczesnym funkcjom kamery są naprawdę precyzyjne i wyjątkowo skuteczne w patrolowaniu określonych tras.

Cechy Technologii Turbo-HD – porównaj możliwości i wybierz kamerę idealną dla siebie!

Trubo HD firmy Hikvision to rewolucja w analogowych systemach wizyjnych. Kamery te znajdą zastosowanie w nowych systemach bezpieczeństwa jak i w tych już istniejących co umożliwione jest dzięki kompatybilności Tribrid oraz transmisji sygnału przewodem koncentrycznym. Najważniejszymi zaletami systemu Turbo HD jest brak opóźnień, duża odporność na zakłócenia elektromagnetyczne czy też znacznie łatwiejsza konfiguracja. Seria Turbo HD 4.0 wprowadza kolejne udoskonalenia w stosunku do poprzednich wersji. Zapewnia ona obsługę rozdzielczości do ultra-HD 4K dzięki której obraz będzie wyraźny jak nigdy dotąd. Ulepszona kompresja danych pozwala na wyraźne zmniejszenie zapotrzebowania na przepustowość i ilość miejsca potrzebnego na przechowywanie nagrań. Lepsza kompresja danych przyczynia się również do zwiększenia ogólnej wydajności i szybkości systemu.

turbo-hd-4.0-450x450
kompresja danych 265
kompresja danych 265+

Technologia kompresjii danych H.265+ wnosi systemy analogowe na jeszcze wyższy poziom! Inteligentny algorytm opracowany przez firme Hikvision pozwala zacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących miejsca na zapis danych a jednocześnie zwiększenie jakości obrazu. Jak ukazują wykresy obok, najnowszy kodek H.265+ pozwala na zmniejszenie rozmiaru zapisanych danych o ponad 80% w stosunku do pierwszej generacji. Ponadto opierając się na istniejącej już sieci zainstalować możemy ponad 4 razy więcej kamer!

Dzięki technologi SMART IR monitoring nocny staje się jeszcze lepszy! Inteligentne zarządzanie promieniowaniem IR pozwala na uzyskanie jednolitego naświetlania całego kadru.

Brak Smart IR
smart-ir
Smart IR

Jeden przewód – dwie funkcje!

Dzięki technologii pozwalającej przesłać dane i zasilanie jednym przewodem nie musisz martwić się kabel zasilający! Wystarczy odpowiedni rejestrator lub switch i wszystko działa!

Powe over coax POC
Hik-connect

Korzystaj z każdego miejsca na ziemi!

Dzięki aplikacji iVMS-4200 na komputer oraz Hik-connect na urządzenia mobilne możliwy jest zdalny podgląd z prawie każdego miejsca na świecie- wystarczy dostęp do internetu!

Specyfikacja

Przetwornik obrazu

1/2.8″ progresywny skan CMOS

Czułość

Kolor: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @(F1.6, AGC ON)

Prędkość migawki

1/1 s do 1/10,000 s

Dzień i noc

Filtr IR

Zoom cyfrowy

16×

Maska prywatności

8 programowalne maski prywatności

Ogniskowa/kąt

4.8 – 120 mm, poziome FOV 55.6° do 2.5°

Zakres ruchu

Poziomy: 0° do 360°, nachylenia: -15° do 90°(automatyczne obracanie)

Prędkość PTZ

Poziom: 0.1°/s do 80°/s, nachylenie: 0.1°/s do 80°/s

Funkcje obrazu

120 dB WDR, 3D DNR

Rozdzielczość

1920 × 1080

Temperatura pracy

-30 °C do 65 °C (wilgotność do 90%)

Pobór mocy

Max. 20 W

Stopień ochrony

IP66, TVS 4000V ochrona odgromowa, ochrona przeciwprzepięciowa

Zasięg IR

Do 100m

Język Menu

Angielski

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kamera TurboHD Hikvision DS-2AE4225TI-D(C) (4.8-120mm)”

Twój mail nie zostanie upubliczniony. Pola wymagane są zaznaczone

Akcesoria