0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

– wejścia wideo IP: 8
– wyjścia wideo: VGA (1), HDMI (1)
– sieć: 60 Mbps (IN); 60 Mbps (OUT)
– rozdzielczość odtwarzania: 4 MP (1-kanałowe)/ 1920×1080 (2-kanałowe)
– kompresja: H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264
– obsługa dysków: SATA (1x), max. 6 TB

– oprogramowanie: Hik-Connect, iVMS-4500
– interfejs sieciowy: Ethernet 10/100 Mbps
– obsługa: przekroczenia linii, detekcja wtargnięcia
– synchroniczne odtwarzanie: do 8 kanałów wideo
– interfejs: USB 2.0 (2)
– zasilanie: 12 VCD
– gwarancja 36 miesięcy

Rejestrator IP Hikvision DS-7108NI-Q1 to urządzenie służące do obsługi profesjonalnych systemów monitoringu. Ma możliwość zapisu obrazu z 8 kamer IP (Hikvision lub innych) o rozdzielczości do 4 MP. Posiada wyjście HDMI i VGA o rozdzielczości 1080 p. Przy odtwarzaniu 1-kanałowym obraz ma rozdzielczość do 4 MP, natomiast przy 2-kanałowym 1080 p.

Do rejestratora DS-7108NI-Q1 można podłączyć dysk twardy SATA o pojemności do 6 TB. Przy nowoczesnych standardach kompresji H.265+, które obsługuje urządzenie, daje to duże możliwości zapisu i archiwizacji.

Rejestratory sieciowe NVR zaprojektowane zostały z myślą o wysokiej niezawodności działania oraz łatwym w obsłudze systemie. Menu rejestratora pozwala na bezproblemowe zarządzanie urządzeniem oraz całym systemem monitoringu. Zaawansowane systemy detekcji, analizy treści czy możliwość ustawienia stref prywatności pozwalają stworzyć system idealnie dopasowany do użytkownika. Funkcja detekcji ruchu uruchamia zapis jedynie, gdy w obszarze pojawia się intruz, co znacznie ogranicza ilość fałszywych alarmów.

Kolejną właściwością rejestratora jest dwustrumieniowość przesyłu obrazu wideo. Obraz przesyłany jest w wyższej i niższej rozdzielczości jednocześnie. Wyższa rozdzielczość wykorzystywana jest do podglądu na żywo w trybie pełnoekranowym i zapisu danych, zaś niższa, do wyświetlania podglądu w podziale ekranu (opcjonalnie do rejestracji materiału). Rejestratory marki Hikvision cechują się również wielozadaniowością, czyli są trybrydowe. Oznacza to, że jednocześnie wykonywać mogą wiele zadań: podgląd live, odtwarzanie zapisanych danych, archiwizacja oraz udostępnianie danych przez łącze internetowe. Parametry każdego kanału nagrywania można osobno skonfigurować: rozdzielczość, bitrate czy jakość obrazu. Dzięki temu zachować możemy w pamięci lepszy obraz z podglądu ważniejszych obiektów, zaś zmniejszyć jakość nagrań z podglądów ogólnych.

EasyIP – inteligentny system bezpieczeństwa!

Oszczędzaj miejsce na dysku, dzięki kompresji danych

Rejestratory Hikvision obsługują inteligentny algorytm kompresji danych, co pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci i sprawia, że praca jest bardzo wydajna. Urządzenie rejestruje w standardach H.265+, H.265, H.264+, H.264 i MPEG4. Wysokie standardy zapisu pozwalają na znaczne zmniejszenie i zoptymalizowanie transferu danych oraz zaoszczędzenie powierzchni dyskowej, bez utraty jakości obrazu.

kompresja danych 265
kompresja danych 265+

Funkcjonalne menu i darmowe oprogramowanie

Nowoczesne i intuicyjne menu zastosowane w urządzeniach Hikvision daje możliwość dostosowania parametrów do własnych potrzeb. Konfiguracja rejestratora jest niezwykle szybka i wszechstronna. Użytkownik m.in. ma zdalny dostęp do taki ustawień jak: uprawnienia użytkowników i ich liczba, harmonogram rejestracji (osobno dla każdego z kanałów), wybór protokołu do sterowania kamerami oraz jego parametrów, ustawienie stref detekcji oraz masek prywatności. Teraz zarządzanie nawet rozbudowanym systemem monitoringu jest szybkie i skuteczne.

SADP Tool to oprogramowanie pozwalające odnaleźć urządzenia Hikvision w sieci lokalnej, dokonać aktywacji oraz zmienić podstawowe parametry sieciowe. Teraz prowadzenie monitoringu z niemal każdego miejsca i w dowolnym czasie jest możliwe.

Bezpłatna aplikacja dla użytkownika (Android, iOS) przygotowana przez firmę Hikvision to Hik-Connect. Została ona zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy chcą efektywnie korzystać z urządzeń zabezpieczających i zarządzać nimi za pomocą smartfona lub tabletu. Hik-Connect to usługa chmurowa, umożliwiająca dostęp do urządzeń Hikvision praktycznie z każdego miejsca globu.

Powiadomienia push dają bieżącą informację o stanie urządzeń. Podgląd na żywo to informacja dla użytkownika, co się dzieje w jego obiekcie. Aplikacja jest niezwykle intuicyjna, rejestracja urządzenia odbywa się w prosty sposób poprzez przeglądarkę internetową lub za pośrednictwem kodów QR. 

Dodatkową zaletą jest to, że usługa P2P Hikvision nie wymaga od użytkownika dodatkowego przekierowywania portów, czy też stałego zewnętrznego numeru IP. Chmura kontroluje stan urządzeń poprzez unikalny numer ID, zawsze wiedząc, czy urządzenie jest online i informując użytkownika o ewentualnych problemach.

Firma Hikvision udostępnia darmowe oprogramowanie dla użytkowników kamer do monitoringu iVMS-4200. Dzięki niemu konfiguracja i zarządzanie urządzeniami staje się intuicyjne i proste. Korzystanie z aplikacji dostępowej gwarantuje ciągły, zdalny dostęp do informacji zgromadzonych przez rejestrator i konfiguracji podłączonych do niego urządzeń.

Z poziomu aplikacji możliwe jest wyszukanie konkretnych nagrań, np. na których obiekt przekroczył linię, wtargnął w obszar wizji, czy też bardziej zaawansowane, takie jak wykrycie twarzy lub zniknięcie obiektu z pola widzenia.

Nowoczesny design aplikacji Hikvision iVMS oraz dostępność w wielu językach, także po polsku, są dodatkowymi zaletami tego rozwiązania. Oprogramowanie iVMS jest powszechnie stosowane w monitoringu na małą i średnią skalę. W przypadku bardziej rozbudowanych systemów przydatną funkcją aplikacji jest możliwość tworzenia kont z różnymi stopniami uprawnień.

Te i inne niezbędne programy możesz pobrać w naszym Centrum Pobierania.

Specyfikacja

Wejście wideo IP

8-ch, do 4 MP

Przepustowość przychodząca/wyjściowa

60/60

Rozdzielczość nagrywania

4 MP/ 3 MP/ 1080p/ UXGA / 720p/ VGA/ 4CIF/ DCIF/ 2CIF/ CIF/ QCIF

Wyjście HDMI/VGA

1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz

Format kodowania

H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264

Podgląd na żywo

4 MP/ 3 MP/ 1080p/ UXGA/ 720p/ VGA/ 4CIF/ DCIF/ 2CIF/ CIF/ QCIF

Synchroniczne odtwarzanie

8-ch, 1-ch @ 4 MP / 2-ch @ 1080p

Protokoły sieciowe

TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP,UPnP™

SATA

1 SATA

Pojemność

Do 6 TB (na każdym z dysków)

Złącze sieciowe

1, RJ-45 10/100Mbps self-adaptive Ethernet interface

Interfejs USB

2 × USB 2.0

Pobór mocy bez dysku

≤ 10 W

Temperatura pracy

-10 °C do +55 °C (wilgotność 10% do 90%)

Wymiary

200 × 205 × 48 mm

Waga bez dysku

≤ 1 kg