0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

– przetwornik: 1/3″, Progressive Scan CMOS 4 MP
– rozdzielczość: 2688×1520
– interfejs: Ethernet 10/100 Mbps
– kompresja: H.265+, H.265, H,264+, H.264, MJPEG
– obiektyw: 2.8 mm / F1.4
– ilość pikseli: 4 MP
– czułość: 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux IR

– oprogramowanie: iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
– IR LED (zasięg 30 m)
– AWB, AGC, BLC, 3D DNR, ROI
– wbudowany mikrofon
– obudowa: IP67
– zasilanie: 12V DC lub PoE 802.3af
– gwarancja: 36 miesięcy

Kamera IP AcuSense Hikvision DS-2CD2346G2-IU(2.8mm)(C) to profesjonalne urządzenie do monitoringu o wysokiej jakości wizji i zaawansowanych możliwościach analityki obrazu. Sprawdzi się w sytuacjach, gdy potrzebne jest precyzyjne wykrywanie zmian w analizowanym przez kamerę obszarze i przekazanie natychmiastowej informacji w postaci alarmu.

Kamery o rozdzielczości 4 MP (2688×1520, oparte na przetworniku 1/3″ CMOS) są doskonałym wyborem dla osób potrzebujących całodobową ochronę swojego obiektu.

Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany slot na kartę micro SD o pojemności do 256 GB oraz mikrofon podnoszący bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym.

W kamerze DS-2CD2346G2-IU(2.8mm)(C) zastosowano stałoogniskowy obiektyw 2.8 mm, o kącie widzenia 103° w poziomie. Dodatkowo urządzenie ma 3-osiową regulację położenia.

Kamera IP Hikvision DS-2CD2346G2-IU jest wykorzystywana zarówno w monitoringu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Jej obudowa w klasie szczelności IP67 jest odporna na wszelkie warunki pogodowe (odporność na kurz, wodę).

Wbudowany promiennik podczerwieni IR pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu także w trudnych warunkach nocnych, bez oświetlenia.

Kamera należy do serii Hikvision Easy IP 4.0 AcuSense, która bazuje na technologii sztucznej inteligencji wykorzystującej algorytmy Deep Learning. Urządzenie potrafi klasyfikować obiekty – pojazd, człowiek.

Najważniejsze funkcje kamer IP

System detekcji ruchu jest inteligentną funkcja, umożliwiająca uruchomienie zapisu nagrań wideo w momencie wykrycia obiektów poruszających się w obszarze pracy urządzenia. Dzięki temu maksymalnie skracamy czas przeglądania materiałów wideo oraz mamy dostępną opcję otrzymywania powiadomień, jeśli w polu widzenia kamery pojawi się ruch.

D-WDR (Wide Dynamic Range) szeroki zakres dynamiki naświetlenia, czyli wyrównanie silnych kontrastów i różnic jasności. Poprawia odwzorowanie sceny w przypadku dużych różnic w poziomie oświetlenia różnych jej fragmentów. Technologia ta doskonale radzi sobie z nagrywaniem obrazu w obecności niejednorodnego naświetlenia kadru.

3D DNR (Digital Noise Reduction) funkcja cyfrowej redukcji szumu w obrazie. Powoduje ona filtrowanie pikseli przetwornika pod kątem usuwania w nagraniu szumów powstałych w wyniku zakłóceń (np. ze zmian natężenia sygnału) oraz poprawnego oddawania barw przez kamerę. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest zapisywanie czystych i przejrzystych nagrań zarówno w dzień, jak i w nocy.

AGC (Automatic Gain Control) zaawansowana funkcja, pozwalająca na systemowe zwiększenie poziomu sygnału. Stosowana na bieżąco korekcja, zabezpiecza stabilną jakość obrazu przechwytywanego w zmiennych warunkach obserwacji.

AES (Automatic Electronic Shutter) funkcja elektronicznej, automatycznej migawki, która gwarantuje odpowiednie naświetlenie materiału niezależnie od zmian w oświetleniu.

BLC (Back Light Compensation) funkcja pozwalająca zachować czytelność i szczegółowość obiektów występujących zarówno na pierwszym, jak i na drugim planie obserwowanej sceny.

System bezpieczeństwa dostosowany do Twoich potrzeb!

kompresja danych 265+
kompresja danych 265

Inteligentny algorytm zastosowany i opracowany przez firmę Hikvision pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących miejsca na zapis danych, przy jednoczesnym zwiększeniu jakości obrazu. H.265+ jest najnowszym standardem kompresji obrazu zwanym HEVC ( High Efficiency Video Coding). Kodek H.265+ pozwala na zmniejszenie rozmiaru zapisanych danych o ponad 80% w stosunku do pierwszej generacji. Dzięki zastosowaniu inteligentnej analizy, kodowania predykcyjnego, niwelowania szumu tła oraz adaptacyjnej kontroli pasma, zysk w stosunku do popularnych kompresji H.264 wynosi średnio 30%.

Power over ethernet

Jeden przewód - dwie funkcje!

Dzięki technologii pozwalającej przesyłać dane i zasilanie jednym przewodem nie musisz martwić się o dodatkowy kabel zasilający! Wystarczy odpowiedni rejestrator lub switch i wszystko działa!

Funkcjonalne menu i darmowe oprogramowanie

Nowoczesne i intuicyjne menu w kamerach Hikvision daje możliwość testu kamery w dowolnym momencie i wygodny podgląd na żywo. Ustawienie parametrów obrazu jest niezwykle intuicyjne. Stabilność funkcjonowania kamery zapewnia opcja dokonywania kopii zapasowej ustawień, a prewencyjna funkcja automatycznego restartu kamery zabezpiecza codzienną skuteczność monitoringu. Możliwość ustawienia i wybrania wbudowanych analityk, takich jak przekroczenie linii, rozróżnianie obiektów typu pojazd/człowiek daje niezliczone możliwości analityczne rejestrowanego obrazu, czy też wyzwalania logiki zewnętrznej. Wyższe modele kamer zgodnie z trendem decentralizacji posiadają wbudowaną analitykę. Jako urządzenia sieciowe typu edge, część kamer posiada wbudowaną analitykę opartą o algorytmy sztucznej inteligencji AI i już z tego poziomu analizują obraz i wysyłają całość informacji do rejestratora.

SADP Tool to oprogramowanie pozwalające odnaleźć urządzenia Hikvision w sieci lokalnej, dokonać aktywacji oraz zmienić podstawowe parametry sieciowe. Teraz prowadzenie monitoringu z niemal każdego miejsca i w dowolnym czasie jest możliwe.

Firma Hikvision udostępnia darmowe oprogramowanie dla użytkowników kamer do monitoringu iVMS-4200. Dzięki niemu konfiguracja i zarządzanie urządzeniami staje się intuicyjne i proste. Korzystanie z aplikacji dostępowej gwarantuje natychmiastowe powiadamianie użytkownika o ewentualnym zdublowaniu adresu IP kamery, czy zaniku połączenia z urządzeniem, co znacząco zabezpiecza prawidłową pracę systemu nadzoru wizyjnego i podtrzymuje jego efektywność.

Główne opcje to: zapis wideo z kamer, podgląd obrazu na żywo, rozbudowane funkcje alarmowe czy kontroli dostępu. W jednej aplikacji można sterować systemami monitoringu, kontroli dostępu czy systemami wideodomofonowymi. Nie do przecenienia są rozbudowane funkcje ustawień umożliwiające ich zmianę w pełnym zakresie. Oprogramowanie może korzystać z inteligentnych funkcji analizy wideo.

Kamery wysyłają obraz do rejestratora sieciowego, który gromadzi nagrania. Jeśli urządzenie korzysta z wbudowanej analityki, łatwo można nagrania odnaleźć po dowolnych, zdefiniowanych parametrach. Z poziomu aplikacji możliwe jest wyszukanie konkretnych nagrań, np. na których obiekt przekroczył linię, wtargnął w obszar wizji, czy też bardziej zaawansowane, takie jak wykrycie twarzy lub zniknięcie obiektu z pola widzenia.

Nowoczesny design aplikacji Hikvision iVMS oraz dostępność w wielu językach, także po polsku, są dodatkowymi zaletami tego rozwiązania. Oprogramowanie iVMS jest powszechnie stosowane w monitoringu na małą i średnią skalę. W przypadku bardziej rozbudowanych systemów przydatną funkcją aplikacji jest możliwość tworzenia kont z różnymi stopniami uprawnień.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

Bezpłatna aplikacja dla użytkownika (Android, iOS) przygotowana przez firmę Hikvision to Hik-Connect. Została ona zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy chcą efektywnie korzystać z urządzeń zabezpieczających i zarządzać nimi za pomocą smartfona lub tabletu. Hik-Connect to usługa chmurowa, dająca dostęp do urządzeń Hikvision praktycznie z każdego miejsca globu.

Powiadomienia push wysyłają bieżącą informację o stanie urządzeń. Podgląd na żywo to informacja dla użytkownika, co się dzieje w jego obiekcie. Aplikacja jest niezwykle intuicyjna, rejestracja urządzenia odbywa się w prosty sposób poprzez przeglądarkę internetową lub za pośrednictwem kodów QR. 

Dodatkową zaletą jest to, że usługa P2P Hikvision nie wymaga od użytkownika dodatkowego przekierowywania portów, czy też stałego zewnętrznego numeru IP. Chmura kontroluje stan urządzeń poprzez unikalny numer ID, zawsze wiedząc, czy urządzenie jest online i informując użytkownika o ewentualnych problemach.

Te i inne niezbędne programy możesz pobrać w naszym Centrum Pobierania.

Specyfikacja

Przetwornik obrazu

1/3″ progressive scan CMOS, 4 MP

Czułość

0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux z IR

Prędkość migawki

1/3 s do 1/100,000 s

Wolna migawka

Tak

Dzień & Noc

ICR Cut

Funkcje obrazu

120dB WDR

Zakres regulacji

Poziomo: 0° do 360°, Nachylenie: 0° do 75°, Rotacja: 0° do 360°

Ogniskowa/kąt

2.8 mm, F1.4, poziomy FOV: 103°, pionowy FOV: 55°, przekątny FOV: 123°

Mocowanie obiektywu

M12

Zasięg IR

30 m

Długość fali

850 nm

Inteligentne światło uzupełniające

Tak;
Światło uzupełniające: IR

Kompresja

H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264/ MJPEG

Rozdzielczość

2688 × 1520

Jednoczesny podgląd na żywo Do 6 kanałów
Karta pamięci

Wbudowana obsługa karty MicroSD/SDHC/SDXC do 256 GB

Wbudowany mikrofon

Tak

Audio

Filtrowanie szumów otoczenia – Tak

Częstotliwość próbkowania dźwięku: 8 kHz/16 kHz/32 kHz/44,1 kHz/48 kHz

Kompresja audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC

Audio Bit Rate: 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 do 192 Kbps (MP2L2)/8 do 320 Kb/s (MP3)/16 do 64 Kb/s (AAC)

Interfejs komunikacyjny

1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port

Analiza zachowania

Detekcja ruchu, alarm sabotażu wideo, wyjątek (sieć odłączona, konflikt adresów IP, nielegalne logowanie, wykrywanie zmiany sceny;
Wykrycie twarzy, wykrywanie przekroczenia linii, wykrywanie wtargnięcia, wykrywanie wejścia/wyjścia z regionu

Temperatura pracy

-30 °C do 60 °C, wilgotność: 95% lub mniej (bez kondensacji)

Pobór mocy

12 VDC, 0.48 A, max. 5.8 W

PoE: 802.3af, Class 3, 36 V do 57 V, 0.19 A do 0.12 A, max. 6.8 W

Poziom ochrony

IP67

Materiał

Metal

Wymiary

Ø 138.3 × 126.3 mm

Waga

730 g