0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

– przetwornik: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS, 2 MP
– rozdzielczość: 1920×1080
– interfejs: Ethernet 10/100 Mbps
– kompresja: H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG
– obiektyw: 2.8 mm – 12 mm / Motozoom/ Auto Focus/ F1.6
– ilość pikseli: 2 MP
– czułość: 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.018 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux IR

– oprogramowanie: iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
audio I/O, alarm
– IR LED (zasięg 50 m)
– AWB, AGC, BLC, 3D DNR, DWDR, ROI
– mechaniczny filtr podczerwieni ICR
– obudowa: IP67
– zasilanie: 12V DC lub PoE 802.3af
– gwarancja: 36 miesięcy

Kamera IP Hikvision DS-2CD2623G1-IZS to profesjonalne urządzenie do monitoringu o wysokiej jakości wizji i zaawansowanych możliwościach analityki obrazu. Kamery o rozdzielczości 2 MP (1920×1080, oparte na przetworniku 1/2.8″ CMOS) są doskonałym wyborem dla osób potrzebujących całodobową ochronę swojego obiektu.

Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC o pojemności do 128 GB.

W kamerze DS-2CD2623G1-IZS zastosowano obiektyw o zmiennej ogniskowej 2.8 mm – 12 mm typu Motozoom z funkcją Auto Focus, dzięki któremu możemy regulować kąt widzenia w poziomie od 110° do 31°, w pionie od 58° do 18°.

Kamera IP Hikvision DS-2CD2623G1-IZS jest wykorzystywana zarówno w monitoringu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Doskonale sprawdzi się zarówno w firmie, domu, jak i nadzorowaniu parkingu czy przestrzeni magazynowych. Jej obudowa w klasie szczelności IP67 jest odporna na wszelkie warunki pogodowe (odporność na kurz, wodę).

Wbudowany promiennik podczerwieni IR do 50 m pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu także w trudnych warunkach nocnych, bez oświetlenia.

Kamera posiada wbudowane złącze audio (wejście i wyjście) oraz alarm. Sprawia to, że zarządzanie obszarem, który nadzoruje urządzenie Hikvision jest jeszcze efektywniejsze i skuteczniejsze.

Zaliczana jest do serii EasyIP 2.0 Plus, dlatego posiada algorytm kompresji H.265 i możliwość korzystania z 3 analityk VCA (inteligentna analiza zawartości obrazu). Dzięki temu zdarzenia są natychmiast sygnalizowane w systemie i osoba odbierająca komunikat może podjąć odpowiednie działanie.

Najważniejsze funkcje kamer IP

System detekcji ruchu jest inteligentną funkcja, umożliwiająca uruchomienie zapisu nagrań wideo w momencie wykrycia obiektów poruszających się w obszarze pracy urządzenia. Dzięki temu maksymalnie skracamy czas przeglądania materiałów wideo oraz mamy dostępną opcję otrzymywania powiadomień, jeśli w polu widzenia kamery pojawi się ruch.

D-WDR (Wide Dynamic Range) szeroki zakres dynamiki naświetlenia, czyli wyrównanie silnych kontrastów i różnic jasności. Poprawia odwzorowanie sceny w przypadku dużych różnic w poziomie oświetlenia różnych jej fragmentów. Technologia ta doskonale radzi sobie z nagrywaniem obrazu w obecności niejednorodnego naświetlenia kadru.

3D DNR (Digital Noise Reduction) funkcja cyfrowej redukcji szumu w obrazie. Powoduje ona filtrowanie pikseli przetwornika pod kątem usuwania w nagraniu szumów powstałych w wyniku zakłóceń (np. ze zmian natężenia sygnału) oraz poprawnego oddawania barw przez kamerę. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest zapisywanie czystych i przejrzystych nagrań zarówno w dzień, jak i w nocy.

AGC (Automatic Gain Control) zaawansowana funkcja, pozwalająca na systemowe zwiększenie poziomu sygnału. Stosowana na bieżąco korekcja, zabezpiecza stabilną jakość obrazu przechwytywanego w zmiennych warunkach obserwacji.

AES (Automatic Electronic Shutter) funkcja elektronicznej, automatycznej migawki, która gwarantuje odpowiednie naświetlenie materiału niezależnie od zmian w oświetleniu.

BLC (Back Light Compensation) funkcja pozwalająca zachować czytelność i szczegółowość obiektów występujących zarówno na pierwszym, jak i na drugim planie obserwowanej sceny.

EasyIP – system bezpieczeństwa dostosowany do Twoich potrzeb!

Kamera do monitoringu Hikvision EasyIP to nowoczesne urządzenie, cechujące się łatwym w obsłudze systemem wizyjnym. Kamera Easy IP jest prosta w instalacji dzięki wbudowanej, ukrytej skrzynce przyłączeniowej oraz wykorzystaniu technologii super PoE.

Hikvision wypuszcza na rynek coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, które umożliwiają uzyskanie szczegółowego obrazu oraz oferują praktyczne opcje analityki obrazu. Funkcje kompresji danych pozwalają na zmniejszenie ilości przesyłanych i zapisywanych danych.

EasyIP
kompresja danych 265+
kompresja danych 265

Inteligentny algorytm zastosowany i opracowany przez firmę Hikvision pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących miejsca na zapis danych, przy jednoczesnym zwiększeniu jakości obrazu. H.265+ jest najnowszym standardem kompresji obrazu zwanym HEVC ( High Efficiency Video Coding). Kodek H.265+ pozwala na zmniejszenie rozmiaru zapisanych danych o ponad 80% w stosunku do pierwszej generacji. Dzięki zastosowaniu inteligentnej analizy, kodowania predykcyjnego, niwelowania szumu tła oraz adaptacyjnej kontroli pasma, zysk w stosunku do popularnych kompresji H.264 wynosi średnio 30%.

Dzięki technologii SMART IR monitoring nocny staje się wydajniejszy!

Smart IR

Obraz z kamery bez technologii SMART IR.

Brak Smart IR

Obraz z kamery z technologią SMART IR.

smart-ir
Power over ethernet

Jeden przewód - dwie funkcje!

Dzięki technologii pozwalającej przesyłać dane i zasilanie jednym przewodem nie musisz martwić się o dodatkowy kabel zasilający! Wystarczy odpowiedni rejestrator lub switch i wszystko działa!

Funkcjonalne menu i darmowe oprogramowanie

Nowoczesne i intuicyjne menu w kamerach Hikvision daje możliwość testu kamery w dowolnym momencie i wygodny podgląd na żywo. Ustawienie parametrów obrazu jest niezwykle intuicyjne. Stabilność funkcjonowania kamery zapewnia opcja dokonywania kopii zapasowej ustawień, a prewencyjna funkcja automatycznego restartu kamery zabezpiecza codzienną skuteczność monitoringu. Możliwość ustawienia i wybrania wbudowanych analityk, takich jak przekroczenie linii, rozróżnianie obiektów typu pojazd/człowiek daje niezliczone możliwości analityczne rejestrowanego obrazu, czy też wyzwalania logiki zewnętrznej. Wyższe modele kamer zgodnie z trendem decentralizacji posiadają wbudowaną analitykę. Jako urządzenia sieciowe typu edge, część kamer posiada wbudowaną analitykę opartą o algorytmy sztucznej inteligencji AI i już z tego poziomu analizują obraz i wysyłają całość informacji do rejestratora.

SADP Tool to oprogramowanie pozwalające odnaleźć urządzenia Hikvision w sieci lokalnej, dokonać aktywacji oraz zmienić podstawowe parametry sieciowe. Teraz prowadzenie monitoringu z niemal każdego miejsca i w dowolnym czasie jest możliwe.

Firma Hikvision udostępnia darmowe oprogramowanie dla użytkowników kamer do monitoringu iVMS-4200. Dzięki niemu konfiguracja i zarządzanie urządzeniami staje się intuicyjne i proste. Korzystanie z aplikacji dostępowej gwarantuje natychmiastowe powiadamianie użytkownika o ewentualnym zdublowaniu adresu IP kamery, czy zaniku połączenia z urządzeniem, co znacząco zabezpiecza prawidłową pracę systemu nadzoru wizyjnego i podtrzymuje jego efektywność.

Główne opcje to: zapis wideo z kamer, podgląd obrazu na żywo, rozbudowane funkcje alarmowe czy kontroli dostępu. W jednej aplikacji można sterować systemami monitoringu, kontroli dostępu czy systemami wideodomofonowymi. Nie do przecenienia są rozbudowane funkcje ustawień umożliwiające ich zmianę w pełnym zakresie. Oprogramowanie może korzystać z inteligentnych funkcji analizy wideo.

Kamery wysyłają obraz do rejestratora sieciowego, który gromadzi nagrania. Jeśli urządzenie korzysta z wbudowanej analityki, łatwo można nagrania odnaleźć po dowolnych, zdefiniowanych parametrach. Z poziomu aplikacji możliwe jest wyszukanie konkretnych nagrań, np. na których obiekt przekroczył linię, wtargnął w obszar wizji, czy też bardziej zaawansowane, takie jak wykrycie twarzy lub zniknięcie obiektu z pola widzenia.

Nowoczesny design aplikacji Hikvision iVMS oraz dostępność w wielu językach, także po polsku, są dodatkowymi zaletami tego rozwiązania. Oprogramowanie iVMS jest powszechnie stosowane w monitoringu na małą i średnią skalę. W przypadku bardziej rozbudowanych systemów przydatną funkcją aplikacji jest możliwość tworzenia kont z różnymi stopniami uprawnień.

Wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne znajdziesz tu: https://promitel.pl/aplikacje.

Bezpłatna aplikacja dla użytkownika (Android, iOS) przygotowana przez firmę Hikvision to Hik-Connect. Została ona zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy chcą efektywnie korzystać z urządzeń zabezpieczających i zarządzać nimi za pomocą smartfona lub tabletu. Hik-Connect to usługa chmurowa, dająca dostęp do urządzeń Hikvision praktycznie z każdego miejsca globu.

Powiadomienia push wysyłają bieżącą informację o stanie urządzeń. Podgląd na żywo to informacja dla użytkownika, co się dzieje w jego obiekcie. Aplikacja jest niezwykle intuicyjna, rejestracja urządzenia odbywa się w prosty sposób poprzez przeglądarkę internetową lub za pośrednictwem kodów QR. 

Dodatkową zaletą jest to, że usługa P2P Hikvision nie wymaga od użytkownika dodatkowego przekierowywania portów, czy też stałego zewnętrznego numeru IP. Chmura kontroluje stan urządzeń poprzez unikalny numer ID, zawsze wiedząc, czy urządzenie jest online i informując użytkownika o ewentualnych problemach.

Te i inne niezbędne programy możesz pobrać w naszym Centrum Pobierania.

Specyfikacja

Przetwornik obrazu

1/2.8″ progressive scan CMOS, 2 MP

Czułość

Kolor: 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.018 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux z IR

Prędkość migawki

1/3 s do 1/100,000 s

Wolna migawka

Tak

Dzień & Noc

Filtr IRC

Funkcje obrazu

3D DNR, 120dB WDR

Zakres regulacji

Poziomo: 0° do 360°, Nachylenie: 0° do 90°, Rotacja: 0° do 360°

Ogniskowa/kąt

2.8 do 12 mm F1.6, poziomy FOV: 110° do 31°, pionowy FOV: 58° do 18°, przekątny FOV: 136° do 36°

Mocowanie obiektywu

Φ14

Zasięg IR

50 m

Długość fali

850 nm

Kompresja

H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264/ MJPEG

Rozdzielczość

1920 × 1080

Jednoczesny podgląd na żywo

Do 6 kanałów

Karta pamięci

Wbudowana obsługa karty micro SD/SDHC/SDXC do 128 GB

Interfejs komunikacyjny

1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port

Audio

1 wejście (wejście liniowe / mikrofonowe), 1 wyjście (wyjście liniowe), dźwięk mono, listwa zaciskowa
Redukcja szumów
8 kHz/16 kHz/32 kHz/44.1 kHz/48 kHz
G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM
64Kbps(G.711)/16Kbps(G.722.1)/16Kbps(G.726)/32-192Kbps(MP2L2)

Alarm

1 wejście, 1 wyjście (maks. 12 VDC, 30 mA), listwa zaciskowa

Wyjście wideo

Wyjście kompozytowe 1 Vp-p (75 Ω) (tylko do regulacji)

SVC

Obsługa kodowania H.264 i H.265

Inteligentne funkcje

Wykrywanie przekroczenia linii, wykrywanie wtargnięcia i wykrywanie twarzy

Temperatura pracy

-30 °C do 60 °C, wilgotność: 95% lub mniej (bez kondensacji)

Zasilanie

12 VDC ± 25%, listwa zaciskowa
PoE (802.3at, klasa 4)

Pobór mocy

12 VDC, 1.2A, max. 14.5W
PoE (802.3at, 42.5V do 57V), 0.43A do 0.3A, max. 18W

Poziom ochrony

IP67

Materiał

Metal

Wymiary

Φ 105.1 × 297.5 mm

Waga

1285 g