Kamery IP marki Hikvision to profesjonalne urządzenia do monitoringu, wyposażone w szereg zaawansowanych funkcji poprawiających jakość wizji. Poniższy model opiera się na przetworniku 1/3″ CMOS ze skanowaniem progresywnym, rejestrującym obraz w rozdzielczości 2 MP . Wbudowany promiennik podczerwieni IR pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu nocnego nawet bez jakiegokolwiek oświetlenia. Funkcje WDR czy DNR poprawiają obraz rejestrowany w scenerii dziennej, zaś funkcje takie jak ANR czy Hot Spare pozwalają zabezpieczyć się przed utratą nagrań. Do urządzeń dostępne jest bezpłatne oprogramowanie klienckie iVMS służące do podglądu obrazu oraz konfiguracji kamer. Pozwala ono na wiele monitorową pracę oraz stworzenie rozległego, profesjonalnie skonfigurowanego systemu monitoringu, jednocześnie cechując się łatwością obsługi oraz wysoką funkcjonalnością. Poziom ochrony IP 66 zapewnia skuteczną ochronę przed warunkami pogodowymi oraz aktami wandalizmu.

  • Rozdzielczość 1920 × 1080
  • IR do 15m
  • Obiektyw 2,8 mm
  • Gwarancja 36 miesięcy

Szybkoobrotowa kamera PTZ umożliwia sterowanie w poziomie, pionie a także wielokrotne przybliżenie (zoom). Dzięki tym nowoczesnym funkcjom kamery są naprawdę precyzyjne i wyjątkowo skuteczne w patrolowaniu określonych tras.

Możliwości serii easyIP – oceń swoje potrzeby i stwórz idealny system bezpieczeństwa!

Seria urządzeń do monitoringu easyIP stworzona przez firmę Hikvision to nowoczesne urządzenia, które pozwalają na tak łatwy w obsłudze jak i instalacji system wizyjny. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań w atrakcyjnych cenach, które można szybko zastosować to idealnie trafiłeś! Urządzenia te są proste w instalacji dzięki wbudowanej, ukrytej skrzynce przyłączeniowej oraz wykorzystaniu technologii super PoE. Z mijającym czasem są również coraz bardziej zaawansowane technologicznie, co pozwala na uzyskanie perfekcyjnego obrazu. Funkcje kompresji danych pozwalają na zmniejszenie ilości przesyłanych i zapisywanych danych. Matryce z wysokiej jakości przetwornikami uzyskują dokładny, ostry obraz zaś możliwość obsługi ultra wysokiej rozdzielczości do 4K sprawia, iż nic nie umknie Twojej uwadze. Zauważyć trzeba również mnogość funkcji dodatkowo poprawiających jakość wideo oraz opcje analityki obrazu, które wnoszą systemy bezpieczeństwa na jeszcze wyższy poziom!

EasyIP
kompresja danych 265
kompresja danych 265+

Technologia kompresji danych H.265+ wnosi systemy analogowe na jeszcze wyższy poziom! Inteligentny algorytm opracowany przez firmę Hikvision pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących miejsca na zapis danych a jednocześnie zwiększenie jakości obrazu. Jak ukazują wykresy obok, najnowszy kodek H.265+ pozwala na zmniejszenie rozmiaru zapisanych danych o ponad 80% w stosunku do pierwszej generacji. Ponadto opierając się na istniejącej już sieci zainstalować możemy ponad 4 razy więcej kamer!

Dzięki technologi SMART IR monitoring nocny staje się jeszcze lepszy! Inteligentne zarządzanie promieniowaniem IR pozwala na uzyskanie jednolitego naświetlania całego kadru.

Brak Smart IR
smart-ir
Smart IR

Jeden przewód – dwie funkcje!

Dzięki technologii pozwalającej przesłać dane i zasilanie jednym przewodem nie musisz martwić się kabel zasilający! Wystarczy odpowiedni rejestrator lub switch i wszystko działa!

Powe over coax POC
Hik-connect

Korzystaj z każdego miejsca na ziemi!

Dzięki aplikacji iVMS-4200 na komputer oraz Hik-connect na urządzenia mobilne możliwy jest zdalny podgląd z prawie każdego miejsca na świecie- wystarczy dostęp do internetu!

Specyfikacja

Przetwornik obrazu

1/3″ progresywny skan CMOS

Czułość

Kolor: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @(F1.6, AGC ON)

Prędkość migawki

1/1 s do 1/30,000 s

Zoom cyfrowy

16×

Maska prywatności

24 programowalne maski prywatności

Pamięc sieciowa

Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa Micro SD/SDHC/SDXC, do 256 GB; NAS (NPS, SMB /CIPS), ANR

Jednoczesny podgląd na żywo

Do 20 kanałów

Kompresja wideo

H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG

Funkcje Smart

Wykrywanie twarzy, wykrywanie wtargnięcia, wykrywanie przekroczenia linii, wykrywanie wejścia do regionu, wykrywanie wyjścia z regionu, wykrycie usunięcia obiektu, wykrycie bagażu bez nadzoru, wykrywanie wyjątków audio, ANR, Dual-VCA, ROI

Ogniskowa/kąt

2.8 mm, poziomy FOV 101,6 °; pionowy FOV 56 °, przekątny FOV 120 °

Zakres ruchu

Poziomy: 0° do 330°, nachylenia: 0° do 90°

Prędkość PTZ

0.1°/s do 100°/s

Funkcje obrazu

120 dB WDR, HLC, BLC, 3D DNR, EIS

Zasięg IR

Do 15m

Rozdzielczość

1920 × 1080

Interfejs audio

1-kanałowe wejście audio (wejście liniowe) i 1-kanałowe wyjście audio (wyjście liniowe)

Temperatura pracy

-10 °C do 55 °C (wilgotność do 90%)

Pobór mocy

Max. 12 W

Stopień ochrony

IP66, TVS 2000V ochrona odgromowa, ochrona przeciwprzepięciowa

Materiał

Aluminium, PC, PC+ABS

Wymiary

Φ 124.3 mm × 76.9 mm (Φ 4.89″ × 3.03″)

Waga

450 g