0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Dyski Western Digital Purple przeznaczone są do systemów monitoringu HD oraz ciągłej pracy 24/7 w wysokich temperaturach. Gwarantują wysoką jakość odtwarzania filmów wtedy, gdy jest to najbardziej potrzebne. Western Digital Purple gwarantuje wydajność na której zawsze możesz polegać. Dyski WD Purple zostały zoptymalizowane pod kątem obsługi nawet 64 kamer wideo, zapewnia to łatwą rozbudowę oraz modernizację systemu zabezpieczeń w przyszłości.

  • Interfejs SATA 3 Gb/s
  • Rozmiar 2.5″
  • Prędkość obrotowa 5400 obr./min.
  • Gwarancja 36 miesiące

Zoptymalizowane do Twoich potrzeb!

W systemach monitoringu, które pracują 24 godziny na dobę zarządzanie energią i temperaturą działania jest kluczowe. Dyski cechujące się niskim zużyciem energii oraz technologią IntelliSeek, która ogranicza szkodliwy wpływ zakłóceń i drgań pochodzących z otoczenia są idealnym wyborem. WD Purple są stworzone z myślą o wykorzystaniu w rejestratorach. Nie straszne jest im obciążenie do 3 razy większe niż w przypadku zwykłych dysków komputerowych. Zastosowanie technologii AllFrame zapewnia optymalną wydajność i parametry nagrań.

Dyski do rejestratorow

Wzrok nigdy nie oszukuje!

Zadbaj o niezbite dowody z dyskami WD Purple! Wyposażone w technologię AllFrame™, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA ogranicza zjawisko utraty klatek wideo i podnosi jakość odtwarzanego obrazu.

Specyfikacja

Pojemność dysku

1TB

Rozmiar dysku

2.5″

Interfejs

SATA 3 Gb/s

Maks. średnia szybkość transmisji, śr. zewn. (MB/s)

144 MB/s

Pamięć podręczna (MB)

16

Cykle ładowania/rozładowania

600 000

Nieodwracalne błędy odczytywania na odczytane bity, maksymalnie

< 10 na 10E14

Gwarancja

3 lata

Średni pobór mocy w trybie pracy

1.4 W

Temperatura pracy (obudowa dysku, maks. temp. °C)

70 °C

Temperatura podczas pracy (min. temp. otoczenia, °C)

0-60°C