0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Toshiba V300 jest 3,5-calowym dyskiem twardym do strumieniowania wideo. Pojemność do 3 TB umożliwia strumieniowanie, nagrywanie, monitorowanie i odtwarzanie materiałów wideo na urządzeniach DVR i NVR oraz monitorach. Bufor o wielkości 64 MB zapewnia płynną pracę, a technologia regulacji temperatury ogranicza nagrzewanie się dysku, wydłużając czas jego eksploatacji i zwiększając niezawodność. Dzięki technologii Silent Seek Technology firmy Toshiba i zmniejszonemu zużyciu energii. Dysk jest wyjątkowo cichy i energooszczędny.

  • Interfejs SATA 6 Gb/s
  • Obsługa do 4 kamer
  • Obciążenie znamionowe 72 TB/rok
  • Rozmiar 3,5″
wydajność

Niska temperatura i małe zużycie energii!

Konstrukcja dysku V300 o małej prędkości obrotowej zmniejsza zużycie energii w trakcie monitorowania, nagrywania oraz strumieniowania nawet o 25% (w porównaniu z modelem P300 o prędkości obrotowej 7200 obr./min). Przy zastosowaniu rozszerzonego zakresu temperatur dysk twardy jest zoptymalizowany do współpracy z obecnymi standardowymi rejestratorami wideo i dekoderami STB nawet w pomieszczeniach z wysoką temperaturą.

Szybki, wydajny oraz cichy!

Dysk V300 jest bardzo szybki oraz wydajny, a mimo to bardzo cichy. Wszystko za zasługą Silent Seek Technology firmy Toshiba, która zmniejsza hałas oraz ciepło generowane w trakcie pracy. Niskie wartości parametrów akustycznych dysku zostały zoptymalizowane pod kątem obsługi jednoczesnego nagrywania i strumieniowania oferowanego przez obecne rejestratory DVR i dekodery STB. Dzięki tak wysokiej jakości nic nie zakłóca fantastycznych efektów wizualnych i dźwiękowych.

toshiba-0v-300

Specyfikacja

Interfejs

SATA 6 Gb/s

Liczba obsługiwanych kieszeni dyskowych

1-8

Liczba obsługiwanych kamer

4

Prędkość obrotowa

5.700 obr./min

Pamięć podręczna (MB)

64

Czujnik wstrząsów

tak

Cykle ładowania/rozładowania

300 000

Nieodwracalne błędy odczytywania na odczytane bity, maksymalnie

1 na 10E14

Napięcie zasilania

5 V DC (±5%) / 12 V DC (±10%)

Średni pobór mocy w trybie pracy

3,30 W

Temperatura pracy (obudowa dysku, maks. temp. °C)

70 °C

Temperatura podczas pracy (min. temp. otoczenia, °C)

0 °C