0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

Toshiba S300 jest 3,5-calowym dyskiem twardym do monitoringu. Został zbudowany i przetestowany pod kątem niezawodnej pracy w działających 24/7 systemach nadzoru wizyjnego – zapewnia dużą szybkość oraz pojemność co umożliwia na jeszcze dłuższe przechowywanie materiałów. S300 umożliwia zarejestrowanie i przeanalizowanie każdej klatki z nawet 64 kamer o wysokiej rozdzielczości. Przy wykorzystaniu pojemności sięgającej do 10TB możemy rejestrować i odtwarzać zdarzenia w czasie rzeczywistym w wysokiej rozdzielczości, wykorzystując jednocześnie z technologii rozpoznawania twarzy oraz identyfikacji obiektów.

  • Interfejs SATA 6 Gb/s
  • Obsługa do 64 kamer
  • Obciążenie znamionowe 180 TB/rok
  • Rozmiar 3,5″
wydajność

Duża wytrzymałość i wysoka niezawodność

Podzespoły najwyższej jakości dysku S300 są wytrzymałe na ekstremalne warunki otoczenia, dzięki czemu dysk jest niezawodny w każdej sytuacji. W przypadku wysokich temperatur uruchomione zostają mechanizmy optymalizacji szybkości ustawienia głowic, przekłada się to na jeszcze niższe zużycie energii oraz obniżenie poziomu hałasu i drgań. Obsługa obciążeń na poziomie 180 TB rocznie oraz średni czas bezawaryjnej pracy wynosi aż milion godzin, gwarantuje to sprawne działanie systemu monitoringu.

Wydajność na najwyższym poziomie!

Duża szybkość przesyłania danych oraz bufor o pojemności 256 MB spełniają wymogi obsługi strumieni danych z monitoringu rejestrowanego przez kamery o wysokiej rozdzielczości. Technologia Dynamic Cache Technology firmy Toshiba optymalizuje alokację pamięci podręcznej w cykl odczytu i zapisu za pomocą wbudowanego algorytmu pamięci podręcznej i mechanizmu zarządzania buforem, zapewnia to wyższą wydajność dysku w czasie rzeczywistym.

wydajność

Specyfikacja

Interfejs

SATA 6 Gb/s

Liczba obsługiwanych kieszeni dyskowych

8+

Liczba obsługiwanych kamer

64

Prędkość obrotowa

7.200 obr./min

Pamięć podręczna (MB)

256

Czujnik wstrząsów

tak

Cykle ładowania/rozładowania

600 000

MTTF

1 000 000 h

Nieodwracalne błędy odczytywania na odczytane bity, maksymalnie

1 na 10E14

Szybkość przesyłania danych

241 MB/s

Średni pobór mocy w trybie pracy

7,88 W

Temperatura pracy (obudowa dysku, maks. temp. °C)

70 °C

Temperatura podczas pracy (min. temp. otoczenia, °C)

0 °C