0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

TdN-04 to zestaw, w którego skład wchodzą: sygnalizator optyczno-dźwiękowy BSO-300, dwa przyciski wezwania, ciągniony przyciski wezwania SPR-PC1/A oraz kasownik SPR-PK1/K. Zestaw składa się wyłącznie z produktów firmy GORKE Electronic.

  • Zasilanie przycisków: 9 – 28V DC
  • Seria ramkowa
  • Kod zmienny
  • Częstotliwość 433,92 MHz
Sygnalizator optyczno-dźwiękowy GORKE BSO-300

Sygnalizator optyczno-dźwiękowy BSO-300

BSO-300 to sygnalizator optyczno-dźwiękowy, stworzony przez GORKE Electronic. Sygnalizator został zaprojektowany do medycznych Systemów Przywołania Pomocy. Urządzenie montuje się natynkowo oraz na puszce fi60. Dzięki małym wymiarom sygnalizatora oraz faktowi, że w stanie bez alarmu nie świeci powodują, że zamontowany staje się dyskretnym elementem systemu. W sytuacjach, w których ważne jest aby w otoczeniu niektórych pacjentów minimalizować elementy mogące powodować jego dyskomfort czy wręcz panikę są to cenne parametry. BSO-300 używany w małych Systemach np. Przywołanie Pomocy w Toaletach dla Niepełnosprawnych może być jedynym elementem sygnalizującym alarm (nie ma potrzeby stosowania odbiornika).

Nadajnik ciągniony SPR-PC1/ZAS lub SPR-PC1/BAT

Nadajnik ciągniony, stworzony przez GORKE Electronic. Przycisk pociągany został stworzony w celu pracy w systemach przywołania jako element wyposażenia pomieszczeń sanitarnych (toalety, WC, baseny, prysznice). zostało przewidziane do pracy wewnątrz pomieszczeń. Będąc w stanie czuwania włączone jest podświetlenie w kolorze czerwonym o obniżonym poziomie jasności – podświetlany jest element prowadzący sznurek w dole obudowy. Po pociągnięciu sznurka następuje wyzwolenie transmisji radiowej co jest sygnalizowane pulsowaniem podświetlenia o zwiększonej jasności oraz przez pulsujący dźwięk buzzera. Czas trwania transmisji oraz jej sygnalizacji wynosi ok 2s i jest niezależny od szybkości i czasu pociągania sznurka. Pozwala to na wysłanie wielokrotnych sygnałów zwiększających niezawodność transmisji oraz zabezpiecza przed wywołaniem ciągłej transmisji w przypadku trzymaniu pociągniętego sznurka.

Nadajnik ciągniony GORKE SPR-PC1_BAT
Przycisk kasownik GORKE SPR-PK1/K/BAT

Przycisk kasownik SPR-PK1/K/ZAS lub SPR-PK1/K/BAT

Przycisk kasownik, stworzony przez GORKE Electronic. Przycisk kasownik został stworzony do pracy w systemach przywołania jako element składowy rozwiązań stosowanych np. w placówkach medycznych. Z racji zastosowanego oznaczenia (zielony znak „widzianki”) powinien być używany jako przycisk kasowania przywołania pomocy. Urządzenie przewidziane jest do pracy wewnątrz pomieszczeń. Transmisja radiowa oparta jest na kodzie zmiennym, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania oraz odporność na sygnały radiowe pochodzące z innych urządzeń. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników zaprogramowanych do jego pamięci. Przycisk może być zaprogramowany do nieograniczonej ilości odbiorników. Do współpracy z jednym odbiornikiem mogą być stosowane różne typy pilotów, przycisków, nadajników pod warunkiem, że należą do serii: sA.