RPW-2K to zestaw, w którego skład wchodzą: odbiornik OPC-K02 i nadajnik NRP-102W. Stacjonarne urządzenia radiowe, przesyłające z oddalonych obiektów sygnały alarmowe lub sterujące.. Urządzenia zostały stworzone przez GORKE Electronic.

Odbiornik 2-kanałowy OPC-K02

Odbiornik 1-kanałowy stworzony przez GORKE Electronic. Odbiornik świetnie nadaje się do instalacji na zewnątrz, w miejscach najdogodniejszych dla odbioru transmisji. Urządzenie zostało wyposażone w heterodynowy moduł odbiorczy typu h2, który pozwala na podwojenie zasięgu radiowego. W zależności od typu nadajnika, zasięgi zestawów opartych na OPC wynoszą od 200 m (piloty breloki) do 1000 m (NRP oraz RNB). Antena ćwierćfalowa dostosowana do parametrów odbiornika, gwarantuje optymalny odbiór sygnałów. Transmisja oparta jest na kodzie zmiennym, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania oraz odporność na sygnały radiowe pochodzące z innych urządzeń. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników zaprogramowanych do jego pamięci.

Odbiornik 2-kanałowy GORKE OPC-K02
Nadajnik 2-kanałowy GORKE NRP-102W

Nadajnik 2-kanałowy NRP-102W

Nadajnik 2-kanałowy, stworzony przez GORKE Electronic. Nadajnik stacjonarny wykorzystywany w transmisji na dużym dystansie. Wykorzystywany jest do wysyłania sygnałów alarmowych lub sterujących z oddalonych od siebie obiektów. Nadajnik posiada stabilizator napięcia, który nie dopuszcza do zróżnicowania mocy nadawanego sygnału w zależności od napięcia zasilania (a tym samym i uzyskiwanego zasięgu). Układ został zabezpieczony przed odwróceniem polaryzacji  napięcia zasilania. Styki klawisza SAB wyprowadzone na listwę zaciskową można podłączyć do wejścia lokalnej centrali alarmowej. Uzyskamy w ten sposób informację o ingerencji wewnątrz nadajnika. Przycisk TEST jest użyteczny np. podczas wpisywania nadajnika do odbiornika, kiedy to trzeba wywołać dwie transmisje. Świecenie diody D1 sygnalizuje transmisję. Nadajnik posiada obudowę hermetyczną, odporną na niekorzystne warunki atmosferyczne, może być stosowany na zewnątrz. Każde rozwarcie na danym wejściu powoduje wysłanie jednej lub dwóch (w zależności od położenia zwory ”liczba transmisji”) paczek sygnałów o czasie trwania 2s z odstępem 1s. Czas trwania całej transmisji dla jednego kanału wynosi więc 2 lub 5s. Stan zwory pozwalającej na wybór ilości transmisji jest sprawdzany po każdorazowym załączeniu zasilania (po zmianie ustawienia zwory należy więc wyłączyć nadajnik od zasilania i ponownie załączyć).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Zestaw 2-kanał GORKE RPW-2K”

Twój mail nie zostanie upubliczniony. Pola wymagane są zaznaczone