0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

RT 2/4 to regulator temperatury, stworzony przez GORKE Electronic. Regulator został stworzony do sterowania/sygnalizacji w powiązaniu ze zmianą temperatury mierzonej przez czujniki C1 i C2. Istnieje możliwość podłączenia jednej lub dwóch czujek temperatury typu DS18B20 dostarczane w komplecie z urządzeniem. Sterownik posiada cztery przekaźniki, których styki (typy NO lub NC) są wyprowadzone na listwę zaciskową. RT 2/4 został zaopatrzony w wewnętrzny sygnalizator akustyczny wskazujący załączenie któregokolwiek przekaźnika. Dodatkowo do sterownika można podłączyć zewnętrzny panel LED + klawisz reset. Sterownik posiada cztery przekaźniki każdy z czterech przekaźników jest indywidualnie załączany/wyłączany wg ustawiony parametrów. Przekaźnik załącza się po przekroczeniu temperatury załączenia o 0,1 stopnia w kierunku przeciwnym niż temperatura wyłączenia przekaźnika. Wyłącza się po przekroczeniu temperatury wyłączenia o 0,1 stopnia w kierunku przeciwnym niż temperatura załączenia przekaźnika.

  • 2 przekaźniki na każdy czujnik (razem 4)
  • Dwuczujnikowy

Sygnalizator dźwiękowy – alarm dźwiękowy załączany jest wraz z przekaźnikiem o ile jest tak skonfigurowany (w menu ustawienia ogólne) i trwa do momentu skasowania alarmu klawiszem.

Panel zewnętrzny LED – na panelu zewnętrznym wyświetlany jest aktualny stan przekaźników (diody świecą stale) oraz zaistniałe wcześniej alarmy (diody mrugają). Skasowanie wcześniej zaistniałych alarmów następuje przez naciśnięcie klawisza – wyświetlany jest aktualny stan przekaźników. Wyjścia do sterowania diod LED można obciążyć maksymalnie prądem 10mA na każdą diodę. Wejście klawisza powinno być zwierane do GND (klawisz typu NO).

Wyświetlacz LED – sterownik posiada wewnętrzny wyświetlacz LED na którym wyświetlana jest aktualna temperatura czujników C1 i/lub C2. Temperatura mierzona jest z rozdzielczością 0,125 stopnia, na wyświetlaczu jest zaokrąglana do 1/10 stopnia.

Specyfikacja

Model RT 2/4
Producent

Gorke

Ilość przekaźników

4

Zasilanie 12V DC (10-15V DC)
Spoczynkowy pobór prądu 22 mA
Maksymalny pobór prądu

104 mA

Wyjście przekaźnikowe

typ NO lub NC, 1A/12V

Wymiary (mm)

130 x 80 x 35

Inne

2 x dławica

Temperatura pracy

-10 ÷ +55 °C

Wilgotność

maks. 93% ± 3%