0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

AN200HShet to odbiornik 1-kanałowy o zasięgu do 200 metrów w terenie otwartym. W skład zestawu wchodzi odbiornik i pilot zasilany z baterii 9V. Zakodowany sygnał sterujący przesyłany jest drogą radiową z pilota do odbiornika, w którym po dekodowaniu następuje przełączenie wyjść przekaźnikowych i sygnałowych.

Zestaw to typowa radiolinia antynapadowa do ochrony osobistej personelu kasowego, biurowego, sklepowego, itp. AN200HShet dynamicznie koduje transmisje alarmowe w systemie KEELOQ®. W tym systemie każde naciśnięcie przycisku pilota powoduje wygenerowanie i wysłanie nowego kodu.

Odbiornik 1-kanałowy ELMES AN200HShet śledzi te zmiany i reaguje wyłącznie na nowy kod. Kody raz użyte nie są akceptowane. Uniemożliwia to ponowne użycie kodów przechwyconych. Odbiornik obsługuje maksymalnie 112 pilotów i został wyposażony w izolowane, przekaźnikowe wyjście przełączające typu NO/NC (NO-normalnie rozwarte i NC- normalnie zwarte). Może pracować w dwóch trybach, w których po załączeniu przekaźnika z pilota jego wyłączenie nastąpi po wcześniej zaprogramowanym czasie (tryb monostabilny), włącz – wyłącz (tryb bistabilny).

Odbiornik 1-kanałowy ELMES AN200HShet został wyposażony w wyjście typu OC (otwarty kolektor – open collector), które generuje dwa impulsy przy załączeniu przekaźnika i jeden przy wyłączeniu. Wyjście to przeznaczone jest do podłączenia zewnętrznej sygnalizacji akustycznej lub optycznej. Odbiornik posiada także wyłącznik antysabotażowy otwarcia obudowy (TAMPER) i LED sygnalizujący przełączenie wyjścia. Zestaw dostępny także z odbiornikiem superheterodynowym (AN200Hhet).

  • Odbiornik + pilot w zestawie
  • Maksymalna ilość pilotów: 112
  • Wyjście typu OC
  • Kodowane w systemie KEELOQ®

Specyfikacja

Model

AN200HShet

Producent

Elmes

Liczba przekaźników 1
Tryby pracy kanałów 2
System kodowania KEELOQ®
Wyjścia przekaźnikowe NO/NC
Częstotliwość pracy 433,92MHz