0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

U1HR to jednokanałowy odbiornik, stworzony przez Elmes Elektronik. Nowy odbiornik superheterodynowy cechuje się doskonałą czułością i selektywnością oraz zgodnością z najnowszymi wytycznymi UE w zakresie urządzeń zdalnego sterowania. U1HR jest  zminiaturyzowanym i ulepszonym odbiornikiem UMB100HR, który wchodzi w skład zestawów U1HS, U1HSL, U1HSD.

Jednokanałowy odbiornik ELMES U1HR korzysta z systemu kodowania zmiennego KEELOQ, w którym każde naciśnięcie przycisku pilota powoduje wygenerowanie i wysłanie nowego kodu. Odbiornik śledzi te zmiany i reaguje wyłącznie na nowy kod. Odbiornik może zapamiętać do 112 pilotów.

U1HR został wyposażony w wyjście przekaźnikowe umożliwiające sterowanie innymi urządzeniami. Do listwy zaciskowej wyprowadzone są 3 styki przekaźnika: normalnie rozwarte (NO) i normalnie zwarte (NC) oraz jeden zacisk wspólny.

Jednokanałowy odbiornik ELMES U1HR posiada wyjście tranzystorowe typu otwarty kolektor (oznaczone literą S) przeznaczone do łączenia z zewnętrzną sygnalizacją akustyczną lub optyczną. W U1HR użyto dwukolorowej diody świecącej LED, sygnalizuje ona stan załączenia wyjścia przekaźnikowego (świeci na zielono) i wyłączenia wyjścia.

  • System kodowania zmiennego KEELOQ
  • Dioda świecąca LED
  • Wyjście sygnalizacyjne S
  • Tylko odbiornik (bez pilotów)

Specyfikacja

Model

U1HR

Producent

Elmes

Pamięć pilotów 112 (do 20 w trybie pracy C)
Czułość -106 dBm
Zasilanie 11..17 VDC
Pobór prądu 20 mA + 20 mA na każdy załączony przekaźnik
Temperatura pracy -20 do + 55°C
Obciążalność wyjścia przekaźnikowego 1A, 120VAC/30VDC
Tryby pracy wyjścia

monostabilny: czas załączenia wyjścia: od 0,25 s do 4 godzin

bistabilny: włącz –wyłącz

Wymiary zewnętrzne (w/s/d) 24/46/73 mm