0 0

Brak produktów w koszyku.

Wróć do sklepu

UMB100HS-het to jednokanałowa radiolinia o zasięgu do 100 metrów w terenie otwartym. W skład zestawu wchodzą odbiornik i dwa miniaturowe piloty-nadajniki. Zakodowany sygnał sterujący przesyłany jest drogą radiową z pilota do odbiornika, w którym po dekodowaniu następuje przełączenie wyjść przekaźnikowych i sygnałowych.

UMB100HS-het dynamicznie koduje transmisje alarmowe w systemie KEELOQ®. W tym systemie każde naciśnięcie przycisku pilota powoduje wygenerowanie i wysłanie nowego kodu. Odbiornik śledzi te zmiany i reaguje wyłącznie na nowy kod. Kody raz użyte nie są akceptowane. Uniemożliwia to ponowne użycie kodów przechwyconych.

Odbiornik obsługuje maksymalnie 112 pilotów (superheterodyna) i został wyposażony w izolowane, przekaźnikowe wyjście przełączające typu NO/NC (NO-normalnie rozwarte i NC- normalnie zwarte). Może pracować w dwóch trybach, w których po załączeniu przekaźnika z pilota jego wyłączenie nastąpi po wcześniej zaprogramowanym czasie (tryb monostabilny), lub po ponownym wciśnięciu pilota (tryb bistabilny: włącz/wyłącz).

Wyjście sygnalizacyjne odbiornika, które generuje dwa impulsy na załączenie przekaźnika i jeden na wyłączenie, przeznaczone jest do przyłączenia zewnętrznej sygnalizacji akustycznej lub optycznej. Odbiornik posiada także wyłącznik antysabotażowy otwarcia obudowy (TAMPER) i LED sygnalizujący przełączenie wyjścia. Odbiornik superheterodynowy (UMB100HRhet) zapewnia większy zasięg działania i większą odporność na zakłócenia radiowe.

  • Odbiornik + dwa piloty (breloki) w zestawie,
  • Maksymalna ilość pilotów: 112
  • Zestaw z odbiornikiem superheterodynowym
  • 1 wyjście przekaźnikowe NO/NC

Specyfikacja

Model UMB100HS-het
Producent

Elmes Elektornik

Liczba przekaźników 1
Tryby pracy kanałów 2
System kodowania KEELOQ®
Wyjścia przekaźnikowe NO\NC
Częstotliwość pracy 433,92MHz